X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę powiedzieć że nie polecam jedo fyn bo jest wielki i ciężki i nie polecam stokke bo miałam wrażenie że dziecko dostanie wstrząsu mózgu w tym wózku...

  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 26 września 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka~11 wrote:
    Mamy anex sport wave i jest super. Robiony w Polsce, serwis na miejscu a kolory są bajeczne, nigdzie indziej nie widziałam. Mamy 2w1 gondolka+spacerówka. Fotelik cybex aton. Ma skrętne koła, pompowane, rączkę się reguluje i wszystko łatwo "chodzi". Umiałam poskładać od razu a pierwsze dziecko=pierwszy wózek. Mojego koloru na ulicy nie widziałam ale sporo innych, rudego najwięcej jeździ, więc ludzie raczej zadowoleni.

    Mi też podobają się wózki anex sport, tylko jest za ciężki dla mnie na wynoszenie na 2 piętro;/ i podobno spacerówka w zestawie 2 w 1 jest niewygodna.. ale tak bardzo mi się podobają, że mam dylemat życia :D

    Milenka~11 lubi tę wiadomość

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
  • nandelle Znajoma
    Postów: 27 51

    Wysłany: 28 września 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zdecydowałam na Anex Cross - lekki i przepiękny! czeka już na właścicielkę ;-)

    Milenka~11, malwka08 lubią tę wiadomość

    km5stv733q4a0noe.png
  • Morrigan Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 3 października 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka poleciła mi wózek Camarelo i się nad nim zastanawiam... Co myślicie?

  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 5 października 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co sądzicie o wózkach Bebetto?
    Powoli z Mężem szykujemy się do zakupów wyprawkowych, więc rozglądaliśmy się za wózkami. Koleżanka polecała mi Adamex,nawet spodobał mi się model barletta. Jednak jak obejrzałam go na żywo, to stwierdziłam, że jest za duży do mojej sylwetki i nie będzie przez to zbyt poręczny. Za to pierwszy raz miałam styczność z wózkami Bebetto i mnie urzekły, ale chciałabym poznać opinię, kogoś, kto użytkował wózki tej marki:)

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 7 października 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że może nie na temat ale co myślicie o bujaczku mamaroo 4moms.? Warto kupować?

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Mała1106 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my zdecydowaliśmy się na Tutka model Tirso 3w1.Wózeczek fajny.

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 4 listopada 2017, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAneczka wrote:
    Dziewczyny, co sądzicie o wózkach Bebetto?
    Powoli z Mężem szykujemy się do zakupów wyprawkowych, więc rozglądaliśmy się za wózkami. Koleżanka polecała mi Adamex,nawet spodobał mi się model barletta. Jednak jak obejrzałam go na żywo, to stwierdziłam, że jest za duży do mojej sylwetki i nie będzie przez to zbyt poręczny. Za to pierwszy raz miałam styczność z wózkami Bebetto i mnie urzekły, ale chciałabym poznać opinię, kogoś, kto użytkował wózki tej marki:)
    Bebetto spoko ale teraz kupilabym tylko gondole a później porzadniejsza, o niebo lżejsza spacerowke a no i fotelik to już osobna historia, nigdy 3w1

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 6 listopada 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fortitudo wrote:
    Mi też podobają się wózki anex sport, tylko jest za ciężki dla mnie na wynoszenie na 2 piętro;/ i podobno spacerówka w zestawie 2 w 1 jest niewygodna.. ale tak bardzo mi się podobają, że mam dylemat życia :D
    Hej, u mnie milion zmian, po pierwsze Bejbi na świecie od 5 tyg. i 3 dni, po drugie jednak nie mam sporta bo odstąpiłam kuzynce, powiedziała,że i tak kupi taki sam a to byłoby nie do przeżycia...po 3. mam anex cross szafirowy, na szczęście doszedł na czas. po 4. miałam nieplanowane cc, więc wnoszenie wózka odpada ale ale radze sobie z tym tak, że przed schodami wypinam gondolę, wnoszę i analogicznie sam stelaż. Wtedy waga do ogarnięcia. Porzuć dylematy bo wózek sprawdzony i moim zdaniem najładniejszy na rynku.

    dqpri09k6uedld97.png
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 6 listopada 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAneczka wrote:
    Dziewczyny, co sądzicie o wózkach Bebetto?
    Powoli z Mężem szykujemy się do zakupów wyprawkowych, więc rozglądaliśmy się za wózkami. Koleżanka polecała mi Adamex,nawet spodobał mi się model barletta. Jednak jak obejrzałam go na żywo, to stwierdziłam, że jest za duży do mojej sylwetki i nie będzie przez to zbyt poręczny. Za to pierwszy raz miałam styczność z wózkami Bebetto i mnie urzekły, ale chciałabym poznać opinię, kogoś, kto użytkował wózki tej marki:)
    bebetto ok, adamex syf, rozpada się.

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    dqpri09k6uedld97.png
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 6 listopada 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka~11 wrote:
    Anie bałaś się, że fotelik mało bezpieczny? W tych 3 w1 zestawach foteliki są zwykle gorsze, podobno lepiej kupić 2w1 i fotelik dobry.
    fotelik mamy cybex

    dqpri09k6uedld97.png
  • malwka08 Autorytet
    Postów: 503 490

    Wysłany: 20 listopada 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zaczęłam szperać i póki co chyba marzy mi się Invictus V-Plus wózek wersja z kwiatkami. :)


    atdc4z17e9js2z0r.png
    29 tc - 1450
    3i49df9h803scrtm.png
    25 tc - 828 g, 31 tc - 1400 g, 35 tc - 2600 g, 39 tc - 3300 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Już 4 raz zmieniam zdanie, co wyboru wózka. Najpierw patrzyłam na wygląd, no i X-lander x-cite, potem jednak x-pulse jak zobaczyliśmy na żywo. Jednak coś mnie korciło poczytać, no i brak amortyzatorów, to jednak źle. Spodobał mi się na stronie internetowej cybex balios m. Pojechaliśmy zobaczyć a tu...szok. Niski, kiepskie wykonanie i też zero amortyzacji!
    Pan w sklepie doradził espiro next. Nie powiem, że powala wyglądem. Ale amortyzacja, prowadzenie wózka na serio super. Waga nie ma takiego znaczenia, bo mieszkam w bloku z windą.

    Czy macie jakieś opinie co do tych wózków? Z góry będę wdzięczna za info.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fotelik bierzemy cybex atom 5 z modułem.

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 21 listopada 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy expander mondo 2w1 :) mam nadzieję, że się sprawdzi :)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • tanith Ekspertka
    Postów: 184 105

    Wysłany: 23 listopada 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a mnie się strasznie podoba taki wózek https://www.bobowozki.com.pl/wozki-wielofunkcyjne/gleboko-spacerowe/p/abc-design-salsa-4-wozek-gleboko-spacerowy-1733.php
    Tani nie jest, ale strasznie mi się podoba. Ale przed zakupem muszę go obejrzeć w sklepie na żywo, bo to jednak różnie bywa.

    km5sdf9hi5m1i40u.png
  • Edzia1993 Autorytet
    Postów: 980 714

    Wysłany: 24 listopada 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :)

    Co prawda do wyboru wózka jeszcze daleko, ale zapytam chcemy z M kupić 3 w 1 quinny moodd. Zastanawiam się tylko jaki fotelik jest do niego pasuje i jest porządny. Może się ktoś na ten temat wypowiedzieć?

    l22no7esp71lsl9i.png
    x7g1xzdv4y1qfts9.png

    KARIOTYPY OK <3
    ZASTRZYKI Z HEPARYNY mutacje + obniżone białko S
    Mama dwóch Aniołów <3
    [*] Okruszek grudzień 2016 6tc
    [*] Okruszek czerwiec 2017 10tc
  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 26 listopada 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybrałam wózek polskiej firmy Adamex model Barletta Rainbow :-) z polecenia koleżanki :-)

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • NysiaMisia Koleżanka
    Postów: 31 7

    Wysłany: 27 listopada 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ze względu że jest jeszcze roczny synek , kupujemy Bebetto Sport 2017 , podwójny z jedną gondolą . Z polecenia wielu osób jak i grup dla mam dzieci rok po roku :)

    cb7wflw1vorclz8h.png
    961lqps6i1qz5ant.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy wózek polskiej firmy tako, city move, 2 w 1. Mieszkamy na wsi, pompowane koła to podstawa. Po pierwszym synku wózek w super stanie czeka na drugiego bobo. Wybrałam kolor Roma (szarości), bo wiedziałam, że synek nie będzie jedynakiem. Spacerówka fajna do spania i na pewno dobrze chroni przed wiatrem. Przed wyjazdem nad morze chcieliśmy kupić wózek typu parasolka, żeby zabierał mniej miejsca w bagażniku, ale jak zobaczyłam jaki to niewygodny wózek... tako jechał z nami pomimo stelażu i siedziska składanego osobno.

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ