X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Imiona dla dzieci
Odpowiedz

Imiona dla dzieci

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 20 września 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu męzowi marzy się dziewczynka. Podoba mu się Roksana i Judyta... Absolutnie nie wchodzą w grę, zresztą ja mam od dawna imię dla dziewczynki w glowie;p

    Moze którejś z Was spodoba się imię, jakie miała kobitka z mojej poprzedniej pracy - Koralia. Na początku sie zachwycilam i myslalam ze to jest to. Potem stwierdziłam, ze będa na nia mowic Kora albo Korcia co w ogole mi się nie podoba. Ale Koralia brzmi fajnie :)

    Dla chlopca mialabym wiekszy problem, ale moze Albert?

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Jarzebinka89 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 21 września 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bedzie Jasio :) Maz jest Finem, wiec zrobilismy podsumowanie imion damskich i meskich, ktore sa takie same w naszych jezykach i nie wyszlo ich zbyt wiele. Na szczescie Janek zawsze dla mnie fajnie brzmialo :) ( mamy jeszcze pare imion w zapasie na przyszlosc :p)

    AgnieszkaN lubi tę wiadomość

    #rodzew2018
    p19u3e3kzaje7hnn.png
  • kama333 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 21 września 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak wam sie podoba imie Hania?

    Asia91 lubi tę wiadomość

    kama333
  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 21 września 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama333 wrote:
    a jak wam sie podoba imie Hania?

    Bardzo ładne, ale bynajmniej w moich okolicach niezwykle popularne!

    U Nas dla dziewczynki miała być Alicja, ale będzie chłopak- prawdopodobnie Wojciech :)

    A tak w innym temacie..suwaczek na dole pokazuje, że dziecko waży ok 200 gramów... tydzień temu "Mały" miał już ponad 300 na liczniku :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2017, 11:20

    svchdqk3411hzxfd.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 września 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hanna bardzo ładnie, ale w centrum Polski rownież bardzo popularne.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 22 września 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaraczek wrote:
    U Nas dla dziewczynki miała być Alicja, ale będzie chłopak- prawdopodobnie Wojciech :)

    U mnie dla dziewczynki też Alicja. Jeśli chłopiec to chyba Piotruś. Ale to na razie moje typy, bo mąż się nie wypowiada zanim nie będziemy pewni płci ;)

    A Wojtek to świetne imię. Znam kilku Wojtków (w tym mojego brata) i to same fajne chłopaki :)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 14:54

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 23 września 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,dołączę. U nas synek jest właśnie Piotruś, teraz dziewczynka chyba Oliwka :)

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 26 września 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie Malwina :) imię jeszcze nie oklepane, a podoba się wielu osobom i w rodzinie, i wśród znajomych. Nam najbardziej <3

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 8 października 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuję w szkole i słyszę często rzadkie imiona bo po prostu mam kontakt z ogromną ilością dzieci więc siłą rzeczy musi się trafić jakieś niecodzienne ;) i tak np uczyłam Delfinę, Rafaellę, Karin, Noemi, Kesję, Amalię, Adelajdę, Samantę, Konstancję, Amandę, Franciszkę czy Ozannę. A z chłopców zapadli mi w pamięć: Gilbert, Simon, Jeremiasz, Emanuel, Marcelin, Miron, Amadeusz i Ariel. :)

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • patusia90 Ekspertka
    Postów: 248 198

    Wysłany: 9 października 2017, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas miała być Zosia, ale jednak okazało się, że będzie synek Franek bądź Pawełek :) chyba bardziej jestem za pierwszym, chociaż mąż za Pawełkiem :D

    3jgx3e3k7vxypkzu.png

    20170506580117.png
  • oli123 Autorytet
    Postów: 604 436

    Wysłany: 12 października 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla Synka Jan:) a jesi bedzie dziewczynka to chciabym ja nazwac Ariana, jednak wszyscy sa przeciwni...co myslicie o tym imieniu?

    mhsvi09k63nasq33.png
  • Asia91 Znajoma
    Postów: 16 31

    Wysłany: 12 października 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ma być chłopak i będzie Marcel :) Zawsze podobało mi się to imię :) Mąż na początku nie bardzo był za tym imieniem ale chyba w końcu zaakceptował :)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 12 października 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariana bardzo ok. Jak pasuje do nazwiska to pewnie. Ludzie niech sie zajma swoimi dziecmi.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Karolinuszka Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 13 października 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopiec będzie Łukasz, bo ja miałam nim być. A dziewczynka Emilia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2017, 08:13

    Nasze maleństwo xnw4dqk3b8bv93k7.png
  • Mała1106 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 14 października 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nas myśleliśmy nad imionami dla dziewczynki Zuzia ale że będzie chłopiec to myślimy nad Maksiem:-) bardzo podoba mi się to imię,mąż też już się przekonał;-),oczywiście teściowej się nie podoba bo by wolała Bartka...wybrane były jeszcze imiona takie jak:Fabian,Antoś,Tymek,Wojtuś,Kacper ale dzieci w naszej rodzinie i znajomych już mają takie imiona więc wolimy nie powtarzać i zostaniemy raczej przy Maksie;-)

  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 15 października 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    solania wrote:
    My mamy spory problem z imieniem z racji zamieszkania poza Polska. Chcieliśmy by imię miało identyczna pisownię zarówno w języku polskim jak i niemieckim ( mieszkamy w Szwajcarii). Jeśli wymawiało by się jętka samo to było by idealnie, jednakże niewiele imion spełnia oba kryteria. Ostatecznie już chyba, choć może jeszcze jakaś nowa idea nam się pojawi, stanęło na imieniu Hugo. Ciagle mamy wątpliwości, ale póki co to typ nr 1.
    Mamy już w domu prawie 9 latka, któremu na imię Antoni.

    My mieszkamy w Niemczech i wybraliśmy imię Adam, bo tak samo się pisze i wymawia w Niemczech i PL.

    dqpranliwnrweqx3.png
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 16 października 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dla dziewczynki mamy wybrane - Julia, ale ostatnio ginekolog stwierdził, że może być jednak chłopiec. Czekamy do jutra na połówkowe. Jak się potwierdzi, że chłopak będziemy mieli nie lada problem. Żadne imię nam się zbytnio nie podoba. Jak już mąż upiera się na Łukasza, a ja na Aleksandra. I jak mi strasznie nie widzi się Łukasz, tak on marudzi Z Aleksandrem. Mówi, że dziwnie będzie wołać zdrobniale Olek. Choć teraz to już chyba bardziej Aleks ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2017, 12:44

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 17 października 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas jednak pozostaje kwestia wyboru imienia dla synka :)

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas też będzie Jaś <3

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podoba imię Aurora, ale nie wzbudziło entuzjazmu ani u męża ani u reszty rodziny

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ