X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Imiona dla dzieci
Odpowiedz

Imiona dla dzieci

Oceń ten wątek:
  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 9 maja 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcebardzobycmama Kordian bardzo ladnie!

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwadziesciasiedem lat mieszkalam w Polsce i drugiej Laury nigdy nie poznalam. Zawsze bardzo lubilam swoje imie i na nic bym go nie zamienila. Nie zdawalam sobie sprawy, ze nabralo popularnosci. Natomiast o Lilkach faktycznie od kilku lat wszedzie slysze i tez kiedys rozwazalam. Dla mnie lepsza Liliana niz Zosia lub Oliwia.

    Bardzo lubie Stella od zawsze i tak mialam nazwac druga corke, ale tez zrobilo sie to imie dla mnie zbyt popularne. W dniu polowkowego USG zdecydowalismy sie z mezem nazwac coreczke Gaja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 15:43

    Pani Moł lubi tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 20:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 20:35

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelinki i Alicje to chyba najnowsza moda, mam już po 3 wśród znajomych :) Nastki tylko dwie ;)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas imię chyba wybrane- zakochałam się w Helence. Mężowi też się bardzo podoba, więc od wczoraj, gdy poznaliśmy już płeć, mówimy do brzusia Helenka. Teraz z niecierpliwością czekamy aż będziemy mogli poczuć ruchy naszej księżniczki.

    imarevolution lubi tę wiadomość

  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cheysula wrote:
    A u nas imię chyba wybrane- zakochałam się w Helence. Mężowi też się bardzo podoba, więc od wczoraj, gdy poznaliśmy już płeć, mówimy do brzusia Helenka. Teraz z niecierpliwością czekamy aż będziemy mogli poczuć ruchy naszej księżniczki.

    Ja mam Helenke, we wrzesniu skonvzy 2 lata☺ jesli imie ma znaczenie to Helenki sa grzeczne i spokojne no i kochane☺

    cheysula lubi tę wiadomość

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
  • Sylwinka85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas córka ma na imię Kornelia, i jak na razie rzedko spotykam dzieci z tym imieniem, a synek będzie miał na imię Kajetan.

    0pwojs5.png
    ydc12n9.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 14 maja 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chciałyśmy Kaję :D jednak w moim brzuszku mieszka chłopak i przez dłuuuugi czas kompletnie nie mieliśmy pomysłu na imie dla chłopca. Chodzą nam po głowie imiona takie jak Bartosz ( ale Bartusiów też dużo teraz jest), Filip, Maciej i Michał...ale jakoś moje serducho nie zabiło jakoś szczególnie do żadnego. ładne są ale...
    ...no i pojawiło się jedno imię IWO :) kurcze podoba mi się mocno :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Weroneczka Koleżanka
    Postów: 48 38

    Wysłany: 18 maja 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2017, 10:43

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 21 maja 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my kiedyś mieliśmy psa "Kuba" jako dzieci sami wymyśliliśmy to imię, także samotności ani braku dziecka nie było :) Także kwestia indywidualna, każdy nazywa jak chce :)

    My będziemy mieć synka i będzie Julian :) A dziewczynka jakby była to Kaja lub Maja :) Fabian nawet fajne, aczkolwiek my nie braliśmy go pod uwagę :)

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4995 1715

    Wysłany: 22 maja 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejastru wrote:
    A my kiedyś mieliśmy psa "Kuba" jako dzieci sami wymyśliliśmy to imię, także samotności ani braku dziecka nie było :) Także kwestia indywidualna, każdy nazywa jak chce :)

    My będziemy mieć synka i będzie Julian :) A dziewczynka jakby była to Kaja lub Maja :) Fabian nawet fajne, aczkolwiek my nie braliśmy go pod uwagę :)

    hahha, ja zawsze mawiałam, że "Kuba" to imię dobre, ale dla psa :D
    Chociaż pełne Jakub jest ładne.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam, bo na prenatalnych okazało się, że "raczej dziewczynka" i od razu mamy dysputę z mężem: on w 3 sekundy uparł się na Zosię - imię ładne, ale jak ktoś wyżej zauwazył, co druga teraz Zosia albo Zuzia. Kobieta potrzebuje poczucia wyjątkowości i zamierzam mojej córeczce je dać na początek przez imię :)

    Jak bym chciała Gabrysię - też nie takie rzadkie, ale mąż się uparł, że bleeee.
    Tak naprawdę to mi się najbardziej podoba Aurelia i Laura, ale mój mąż na te "łacińskie wynalazki" się krzywi jakby cytrynę jadł.

    Póki co stanęło na Justynce. Justyna Zofia (bo nie odpuści tej Zośki, musi być chociaż na drugie). Co sądzicie?

    imarevolution lubi tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei mam taki problem że imiona kojarzą mi się z osobami niestety najczęściej tymi za którymi nie przepadam.
    A kolejny problem to taki ze jedyne imie które tak bardzo mi się podoba nosi ojciec dziecka :P więc to już problem.

    Krakowianka lubi tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    Odświeżam, bo na prenatalnych okazało się, że "raczej dziewczynka" i od razu mamy dysputę z mężem: on w 3 sekundy uparł się na Zosię - imię ładne, ale jak ktoś wyżej zauwazył, co druga teraz Zosia albo Zuzia. Kobieta potrzebuje poczucia wyjątkowości i zamierzam mojej córeczce je dać na początek przez imię :)

    Jak bym chciała Gabrysię - też nie takie rzadkie, ale mąż się uparł, że bleeee.
    Tak naprawdę to mi się najbardziej podoba Aurelia i Laura, ale mój mąż na te "łacińskie wynalazki" się krzywi jakby cytrynę jadł.

    Póki co stanęło na Justynce. Justyna Zofia (bo nie odpuści tej Zośki, musi być chociaż na drugie). Co sądzicie?
    u nas też przewijała się Justynka. Mąż chce Gabrysie a ja Rozalke.ale beirzemy też inne pod uwage i ciężko nam sie zdecydować...

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
  • Fiufiu Przyjaciółka
    Postów: 63 38

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas imię koniecznie chce wybrać starsza córka (9lat) - wczuła się w rolę siostry no i wybrała - Maksymiliana. Powoli się z mężem przyzwyczajamy, bo nijak nie można jej tego wyperswadować, przerobiliśmy już całą księgę imion, ale Maks cały czas wygrywa! ;-)

    dev319pr___.png
  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas stanelo na Wiktor i Adam. A ja mialam taka nadzieje na Wiktor i Weronika ;) ale dziewczynka chyba mi nie pisana ;) Wikor my z mezem, a Adam moja mama (wolala bym inne, ale mnie przeglosowali) ;) hehe

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Sabina czy Melania? :)

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • MarthaA Przyjaciółka
    Postów: 92 34

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BurzaHormonów wrote:
    Dziewczyny, Sabina czy Melania? :)


    Z tych dwóch zdecydowanie Melania :) , jednak bez żadnych zdrobnień typu Mela.

    2kljles1dksgkw96.png
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 381

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BurzaHormonów wrote:
    Dziewczyny, Sabina czy Melania? :)

    mi też się bardziej podoba Melania :)

    Mąż dla chłopaka wybrał Kacper :)

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ