X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr II Trymestr
Odpowiedz

II Trymestr

Oceń ten wątek:
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 11 września 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedz.Widze że jestesmy praktycznie w tym samym okresie ciąży.Mi test pozytywny wyszedl 13.05.2014 i termin równierz mam na 22.01.2014



    relgh371ly1mtto9.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 12 września 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na te ciągnięcia brzuszka, mnie lakarz przepisał asmag forte ( magnez).Pomaga.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 12 września 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę magne b6,byłam dziś u lekarza i wszystko jest ok.Uf... ulżyło mi bo już się różnych rzeczy naczytałam w internecie



    relgh371ly1mtto9.png
  • Florentine Ekspertka
    Postów: 172 575

    Wysłany: 12 września 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę Asparginian Extra i Asmag

    Listopadówka/Wrześniówka 2014r. b95lnsr.png
  • Mammmaa Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 18 listopada 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) Dołączam do Was w jakże wspaniałym (mam nadzieję) momencie naszego życia :) Otóż po 15 miesiącach starań mój kalendarzyk pokazuje piąty tydzień ciąży ;) Po weekendzie planuję umówić wizytę u ginekologa, który mam nadzieję potwierdzi to, co ja już mam w głowie :)
    A teraz kilka pytań do bardziej doświadczonych osób :)
    1. Czy może jest tu ktoś kto zna się na prawach w ciąży? (Chodzi o to jak długo trzeba być zatrudnionym aby pójść na zwolnienie?) Ale to bardziej skomplikowane dlatego proszę o kontakt kogoś kto się na tych sprawach zna :)
    2. Jest tu może osoba, która ma mięśniaka na macicy i jest w ciąży? Jak to jest w de z takimi problemami?

    e05bf2c537f4b5d1e24efb8bb0c6528f.png
‹‹ 404 405 406 407 408
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ