X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr clexane, a d -dimery rosną...
Odpowiedz

clexane, a d -dimery rosną...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam zapytać mamusie, które stosują zastrzyki clexane, jakie są wasze wyniki krwi? Ja mimo stosowania dawki 0,4 mam :
    d dimery 435 (norma do 500), bardzo podskoczyły, ostatnio było 140

    czas kefalinowo-kaol. 26.9 (norma 25.9- 36.6)

    i fibrynogen 3,6 (norma do 3.5)
    wszystko wygląda tak, że mimo zastrzyków krew w najlepsze próbuje się znowu zbyt mocno wykrzepiać.
    Jak jest u Was? Co mówią wasi lekarze?

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wciazy D-dimery zawsze rosna, nie oznacza sie ich w ciazy nie ma norm dla tego stanu

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • Astarte Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wyszlam ze szppitala z powodu podwyzszonych d dimerow i fibrynogenu. Co wazne.dodam, ze moje BMI to ponad 40. Po clexane 0,6 branym przez tydzień spadly parametry. Za to w szpitalu dowiedzialam sie ze norma,d dimerow dla mojego bmi to do 3000(3.0) a fibrynogen do ok 7,0 pomimo normy do 5,0. Zatem spokojnie, raz na miesiac dla samej siebie robic badania i patrzeć jak,szybko rosna parametry, bo rosnac będą, pytanie czy w bezpiecznie wolnym tempie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ