X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Ciuszki ciążowe w dobrej cenie
Odpowiedz

Ciuszki ciążowe w dobrej cenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 28 listopada 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadam ciuchy ciążowe w bardzo dobrym stanie i dobrej cenie :) firma Happymum lub hm! Rozmiar S,M :) zainteresowane zdjęciami prosze o kontakt :) [email protected]

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • czarna_owca Autorytet
    Postów: 357 269

    Wysłany: 30 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Posiadam ciuchy ciążowe w bardzo dobrym stanie i dobrej cenie :) firma Happymum lub hm! Rozmiar S,M :) zainteresowane zdjęciami prosze o kontakt :) [email protected]

    Z jakiego miasta jesteś? Bo ciuszkami w takim rozmiarze byłabym zainteresowana :)

    mhsv3e5e7kvmf6ta.png
  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie kupujecie dziewczyny ciuszki ciążowe ? Zastanawiam sie nad zakupem przez allegro...z drugiej strony może będzie coś na wyprzedaży w styczniu.

    Macie jakieś doświadczenia z ubraniami, którymi możecie się podzielić ? :)

  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie kupujecie dziewczyny ciuszki ciążowe ? Zastanawiam sie nad zakupem przez allegro...z drugiej strony może będzie coś na wyprzedaży w styczniu.

    Macie jakieś doświadczenia z ubraniami, którymi możecie się podzielić ? :)

  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zakupiłam ubrania w C&A oraz H&M. Spodnie są w cenach ok 120 -150 zł - nie mało ale ja jestem zadowolona z zakupów. Nawet udało mi się kupić dresowe spodnie ciążowe za chyba 60 zł. Na allegro trochę bałam się kupować, bo nie każde spodnie dobrze leżą, no i ciężko rozmiar dobrać przez internet

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 548

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H&M polecam

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a ja nie kupuje jak na razie ubrań ciążowych a mam już spory brzuch. kupuję ciuchy większe, bawełniane sukienki które rozciągają się i okalają brzuszek. Jedynie w co się zaopatrzyłam to rajstopy typowo ciążowe czarne kryjące aby były do spódnicy, sukienki czy dłuższej tuniki. Ponadto zakupiłam getry i zakładam do każdej bluzki, nawet krótkiej. Dobrze się czuję i wygodnie. Jedyne co rozważam to kupno sukienki na sylwestra i podoba mi się ta złota z H&m z netu, ale nie mam pewności czy jak pojadę na sklep to czy będą ją mieli, bo nie zawsze mają wszystko co jest na necie.

  • smerfetkaa Autorytet
    Postów: 256 328

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H&M

    SZYMON <3 <3 <3 <3 ur. 17.06.2016
    f2w3x1hpzzfy4izs.png
  • Jarzebinka89 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mam pytanie glownie do mam z Warszawy. Polecacie jakies dobre sklepy z ubraniami ciazowymi? No i dodatkowo, w ktorych sklepam H&M w miescie dostane kolekcje ciazowa?
    Pozdrawiam :)

    #rodzew2018
    p19u3e3kzaje7hnn.png
  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jarzebinka89 wrote:
    Czesc dziewczyny, mam pytanie glownie do mam z Warszawy. Polecacie jakies dobre sklepy z ubraniami ciazowymi? No i dodatkowo, w ktorych sklepam H&M w miescie dostane kolekcje ciazowa?
    Pozdrawiam :)
    Ja kupuję w hm w arkadii, tarasach i Łomiankach. Np.w centrum nie mają działu materniti

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • Jarzebinka89 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) to dodam, że znalazlam jeszcze w CH Reduta H&M z dzialem dla mam.

    #rodzew2018
    p19u3e3kzaje7hnn.png
  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz fajna wyprzedaż była ☺Załapałam sie na spodenki za 30 zl.i jeansy za 40

    Mama Sowa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ