X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr brak śluzu szyjkowego
Odpowiedz

brak śluzu szyjkowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KatkaWariatka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 września 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Jak jest u was ze śluzem szyjkowym? Wszędzie wczytam, że w ciąży jest podobny do owulacyjnego, a u siebie obserwuję znikome ilości białego gęstego śluzu albo całkowity brak. Jest się czym martwić? W pierwszej ciąży pamiętam było sporo śluzu, ale nie specjalnie zwracałam uwagę na jego konsystencję. Teraz, z racji tego, że jestem po poronieniu to wnikam w każdy najmniejszy objaw. Kończę właśnie 13 tygodni. Zaraz po zapłodnieniu faktycznie utrzymywał się płodny śluz, ale ten obecny trochę mnie martwi. Wizytę mam pod koniec miesiąca i wtedy zapytam lekarza, ale może któraś z Was będzie też w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat :)

  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 13 września 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku mam bardzo mało śluzu, a jestem teraz w 25tygodniu. Pytałam o to lekarza, bo czytałam wpisy dziewczyn o "nawale" śluzu w ciąży ale powiedział,że to nie reguła. Wręcz zaniepokoiło go jak około 20 tygodnia miałam śluzu raptem więcej (podejrzewał wtedy jakąś infekcje, ale całe szczęście badanie czustości pochwy niczego nie wykazało).

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • Maruder Autorytet
    Postów: 268 233

    Wysłany: 15 września 2017, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam od początku ciąży żadnego nawału :) Raczej tyle co w dni niepłodne.

    relgi09kotjuarzp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ