X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr ból z dołu, prawej strony pleców
Odpowiedz

ból z dołu, prawej strony pleców

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 29 maja 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamusie,
    czy miała którakolwiek z Was straszny, pulsujący ból z prawej strony pleców ? Możliwe, że to nerki... ale wydaje mi się, że to za wysoko. Tak jakby promieniował z okolicy "boczka".
    Jest to nagłe i całkowicie bezpodstawne. Trwa od 15min do 40min. Potem przestaje na dłuższy czas.
    Próbowałam masowania i ciepłej kąpieli. Chciałabym uniknąć brania tabletek przeciwbólowych.
    Liczę na pomoc którejkolwiek z Was.

    m3sx9jcgj726xfjv.png
  • Emenems85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może być kolka nerkowa. O dziwo nerki wcale nie są tak bardzo nisko położone jak się wydaje. Najlepiej dużo pić i chodzić (jeżeli jest taka możliwość). Gdy dłużej doskwiera albo bardzo boli można spróbować no-spę (raczej no-spa max). Kiedy i to nie pomaga to najlepiej udać się do lekarza. Ja miałam kamień w nerce jeszcze przed ciążą. Wtedy pomagały tylko czopki z diclofenakiem. W ciąży odstawiłam fitolizynę, którą brałam profilaktycznie i na początku drugiego trymestru pojawiła mi się lekka kolka. Lekarz pozwolił mi brać znowu fitolizynę i odpukać na razie tylko czasami delikatnie coś czuję. Piję około 4 litry codziennie (głównie woda i 2 razy dziennie sok z żurawiny).
    Czytałam, że w ciąży może się też mocz zatrzymywać, więc warto to skonsultować ze swoim lekarzem albo nawet z lekarzem rodzinnym.

  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Emenems85 :)
    Jak na tę chwilę bóle nieco osłabły, ale jak byłam z silnym bólem na pogotowiu tydzień temu, to dostałam tylko no-spę w zastrzyku i tyle...
    Mam nadzieję, że już nie będę przez to cierpiała :)

    m3sx9jcgj726xfjv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ