X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Bol krzyża w II trymestrze
Odpowiedz

Bol krzyża w II trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 9 września 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Doradzcie mi proszę. To moja pierwsza ciąża więc może trochę panikuje. Wczoraj jak się położyłam spać trochę bolał mnie krzyż. Potem w nocy też.. tak trochę nie jakoś narywiscie. Ale pamiętam że lekarz mi kiedyś na początku mówił że jak będę mieć bóle krzyża to lepiej żebym przyszła sprawdzić. Teraz już mamy II trymestr. Pobolewa mnie ogólnie dużo rzeczy i kluje i ciągnie w szyjce. Nie wiem czy jechać na izbę czy poczekać na wizytę która mam umówiona w środę.. nie mam krwawien ani plamien. Nie wiem czy mam się stresować?..

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • werka.88 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 września 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, żetak ogólnie to spokojnie... Mnie od początku boli kręgosłup, ale ja od zawsze mam problemy i wiem, że za dużo się schylam. Nie chcę Ci radzić, ale jeżeli czujesz, że coś jest nie tak i będziesz spokojniejsza to jedź... lub prześpij się na spokojnie podłuż poduszeczkę pod brzuch i zobacz rano. Ja na początku chodziłam w plastrach do Kinesiotaping'u bo nie dawałam rady potem przeszło, ale teraz znów już wraca.

  • werka.88 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 września 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietaj też, że Maluszek teraz rośnie, rozpycha się i podskakuje dlatego boli - u mnie na każdym usg nie daje się zmierzyć. Lekarz musi się nagimnastykować... nawet teraz mu coś nie pasuje i kopie mnie mój urwis :)

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 9 września 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 13 tydzień i 0dni. W sensie nie czuje jeszcze ruchów itp... myślę że wyluzuje i poczekam do środy..

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • werka.88 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 września 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słusznie :) Na spokojnie - może czas po prostu czas poszukać innej pozycji do snu? U mnie zadziałała poduszka - zwykła, tego rogala nie umiem używać, wkurza mnie i zamieniam go jednak na zwykła dłuższą poduszkę :)

  • Lee Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 12 września 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja 3-cia ciąża i powiem Ci że krzyż mi dosłownie odpada. Wczoraj wieczorem poczułam jakby ktoś mnie kopnał prądem i aż krzyknełam z bólu. Nie wiem od czego tak jest.Dodam że dzwigam i podnoszę moją roczną córcie (13kg).Fakt że wczoraj dowiedziałam się o 16 kg nadwagi i lekkiej niedoczynności tarczycy,załamał mnie na tyle że mam w poważaniu bóle krzyża.

    7470kw7i2cireub0.pngf2w3krhmuz9s45pd.pngf2w3io4p0lcbrvi6.png
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 13 września 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się wczoraj dowiedziałam o tym że TSH mi skoczylo do 3.7 i nie wiem jak długo z takim chodziłam...

    7v8rdqk3dbllser2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ