X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr 19 tydzień wykryto za małe kości nóg i rąk o dwa tygodnie jestem załamana
Odpowiedz

19 tydzień wykryto za małe kości nóg i rąk o dwa tygodnie jestem załamana

Oceń ten wątek:
  • OlGra Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z całego serca Ci współczuję, ktoś kto tego sam nie przeżył, nie jest w stanie zrozumieć co się wtedy czuje.

    Olgra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlGra wrote:
    Tak ta sama diagnoza. Właśnie jestem zdziwiona, że kogoś jeszcze znalazłam u kogo stwierdzono ten sam zespół, bo częstość występowania to 1 na 100 000. U naszego maluszka potwierdzono diagnozę badaniami genetycznymi. Też nie chciałam wierzyć w tą diagnozę, chciałam wierzyć, że jakoś te kończyny dogonią resztę ciałka. Jeździliśmy po wielu lekarzach w polsce.
    A na tych pierwszych badaniach bylo wszystko w porządku? Dopiero na połówkowych się dowiedzieliście?
    Przepraszam,ze wypytuje...

  • OlGra Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 maja 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pierwszych badaniach nic nie było widać, dopiero usg prenatalne to wykazało

    Olgra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale prenatalne czy połówkowe?

  • OlGra Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 maja 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prenatalne

    Olgra
  • radośćinadzieja Nowa
    Postów: 2 4

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    piszę bo może w przyszłości ktoś z rozpoznaniem u dziecka dysplazji diastroficznej trafi tu szukając jakiś informacji... Jestem szczęśliwą mamą dziecka, także szczęśliwego, chorego na dysplazję diastroficzną. To jest choroba jakich wiele na świecie. Owszem, wymaga rehabilitacji, leczenia, jest to pewien trud... ale jest to choroba, z którą można prowadzić szczęśliwe, normalne, pełnowartościowe życie.
    Nikogo nie osądzam, bo wiem, że takie trudne decyzje często wynikają z braku informacji, braku świadomości, lęku. Jest to bardzo rzadka choroba i lekarze najzwyczajniej w świecie nic, lub praktycznie nic o niej nie wiedzą (poza kilkoma specjalistami). Dlatego też piszę, prosząc kogokolwiek, kto by stanął przed takim problemem i potrzebował informacji o kontakt.
    Pozdrawiam serdecznie

    karmar, mb, kataloza, gaf123 lubią tę wiadomość

    radośćinadzieja
  • gaf123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 lipca 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego też piszę, prosząc kogokolwiek, kto by stanął przed takim problemem i potrzebował informacji .....

    Witam prosilabym o kontakt, aktualnie czekam na wyniki badan genetycznych i opinie genetyka, mualabym kilka pytan.

    gaf123
  • radośćinadzieja Nowa
    Postów: 2 4

    Wysłany: 4 lipca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,
    mój mail: [email protected]

    radośćinadzieja
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ