X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr 19 tydzień wykryto za małe kości nóg i rąk o dwa tygodnie jestem załamana
Odpowiedz

19 tydzień wykryto za małe kości nóg i rąk o dwa tygodnie jestem załamana

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na echo serca a dowiedziałam się że mój syn ma glowke ok i resztę a nogi i ręce za małe o dwa tygodnie czekam na konsultacje genetyczna i odchodze od zmysłów

    andziaok3 lubi tę wiadomość

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób badania a potem niech lekarz je oceni, maszyny lubią się mylić gdyż mają określone parametry, które są uśrednione.

    Nie panikuj i tak nic nie zrobisz. Czekaj cierpliwie i bądź dobrej myśli. Być może okaże się że mimo wszystko będzie zdrowe i trzeba w to wierzyć.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Twins_88 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, nie panikuj, bo maszyny są zawodne. Mnie położna z wieloletnim stażem, która pamięta jeszcze trąbki do słuchania serca, mówiła, że USG często wprowadzają w błąd. A inny przypadek - niby badania 3D, wiadomo, że będzie dziewczynka, rodzice wszystko różowe przyszykowali, a tu syn się urodził. Głowa do góry, módl się o zdrowie maluszka i bądź dobrej myśli.

    polkosia lubi tę wiadomość

    "Nie ma przyszłości bez miłości" - Jan Paweł II

    4a26f35d00.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wyniki usg genetyczne masakra nieprawidłowy obraz układu kostno szkieletowego , skrócenie kończyn fl i hl 3 percentyla .
    jutro amniopunkcja ja chyba zwariuje wiem że to na pewno syn .

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, przykro mi, ale trzymaj się jakoś :( Czy to może oznaczać jakąś konkretną chorobę?

    beti34, Natka88 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem nic , nic mi nie chcą powiedzieć :( sama szukam i czytam ale to nie najlepszy pomysł .Napisali mi w karcie z wynikami że żołądka nie stwierdzono a wcześniej w szpitalu ginekolog mi pokazywał wiec co wsiąkł ? To jest paranoja stres nie służy ani mi ani dziecku !

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać, jak się czegoś dowiesz!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proponuję nie czytać żadnego internetu a ufać lekarzowi bardziej. Każdy przypadek jet inny i o pomyłkę bardzo łatwo. Rób badania i módl się o zdrowie dziecka. Mam nadzieję wielką że jednak będzie dobrze i wszytko się wyrówna. Malec będzie zdrów.

    A tak na marginesie nie miał ktoś z twojej albo twojego męża/partnera kogoś o podobnej nazwijmy to chorobie?


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz juz wiem Staś umiera . Ma wady genetyczne nieodwracalne .Umarłam dziś .

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro... Musicie byc teraz z mezem razem zeby to przetrwać. Brakuje mi slow zeby choc odrobine ukoic Wasz bol ;(

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak umiera?????!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże...nie wierze w to...Ale dlaczego?????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O moj Boze... Beti trzymaj sie...

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj sie ! Beti

    oar8skjod4lwslof.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, jak to? :( Nic nie da się zrobić? :(

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz synek nie ma szans na samodzielne życie po porodzie ma wady genetyczne nóg rąk kręgosłupa układu oddechowego twarzy itp. Zaproponowano nam przerwanie ciąży do jutra musimy podjąć decyzję ale serce nas boli czemu tak się stało nigdy się nie dowiem. .

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, strasznie mi przykro, nie wiem co powiedzieć :(

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti Kochana:( nie wyobrażam sobie bólu jaki przeżywacie:(:( trzymaj się:*:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nic się nie da zrobić??
    To jest pewne na 100%,że tak jest??
    Ja nie wierzę...to nie może być prawda...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę nie ma żadnych szans??????

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ