X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Zapach farby
Odpowiedz

Zapach farby

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anet_ Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 11 lutego 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Kilka dni temu dowiedziałam się, że udało się i jestem w ciąży :)
    Zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży zaplanowane zostało malowanie sypialni. Na malowanie wyniosłam się do mamy. Tam niestety sąsiedzi zaczęli używać lakieru do metalu, więc ukryłam się gdzie mogłam, natomiast po kilkunastu godzinach wróciłam do siebie. Jakieś 20 minut przebywałam w malowanym pokoju i zaczęłam mieć potworne wyrzuty sumienia. Wróciłam znów do mamy. Teraz zastanawiam się, czy w jakimś stopniu ta sytuacja mogła zaszkodzić płodowi? Czy mogę pójść do lekarza na jakieś badanie? (moja gin odesłała mnie na pierwsze badanie za miesiąc).
    Mam okropne myśli, jak tak będzie przebiegała ciąża to powinnam ukryć się w jakimś bunkrze.

    Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać
  • Maja83 Ekspertka
    Postów: 204 182

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anet_ wydaje mi się, że tak krótki czas nie powinien wpłynąć na płód, jeśli nie siedzisz w tym "smrodzie" farby codziennie i nie śpisz jak jest ten zapach to nie powinno się nic stać. Nie unikniemy do końca różnych zapachów środków czystości czy innych drażniących bo zawsze gdzieś coś będzie śmierdzieć z zwłaszcza w lecie jak ludzie zaczną remontować czy malować np: płoty i zapach będzie się unosił,noś ze sobą płócienną chusteczkę i w razie takich zapachów zakrywaj usta i nos. A na przyszłość uważaj by nie przebywać w takich pomieszczeniach. To jest oczywiście tylko moje zdanie, nie jestem lekarzem, nie znam się ale możesz zadzwonić do lekarza, nawet rodzinnego, i go o to zapytać.
    Powodzenia :)

  • GRANAT Autorytet
    Postów: 458 404

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie jestem pewna, że tak krótka ekspozycja wam nie zaszkodziła.

    Tym razem udało się!!!
    niemowle.gif
    Gabriel ur.16.11.16 56 cm. 4240 g. ;D
  • anet_ Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 13 lutego 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za odpowiedzi! :)

    Maja83 lubi tę wiadomość

    Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ