X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Wysoki przyrost bety a blizniaki
Odpowiedz

Wysoki przyrost bety a blizniaki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to prawda czy to mit ? Ktoś wie? Ktoś tak miał?

    14 dpo 188.2 beta
    16dpo 573 beta.

    Lekarz zazartowal o blizniakach:D marzę od zawsze o ciąży mnogiej więc bym się strasznie ucieszyła. Wizyta dopiero 31.07. Wiecie jak to jest z tą beta?

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 12 lipca 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na niejednym forum pisaly ze duze przyrosty moga oznaczac ciaze mnoga ale tez nie musza...

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
  • adelcia Ekspertka
    Postów: 147 86

    Wysłany: 18 lipca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się zastanawiam.
    16dpo 1495
    19dpo 6245

    Wizytę mam 20.07. Zobaczymy czy coś będzie widać

    deaf234bd59751a3e2ce46fafae8735a.png
  • Nituś87 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 18 lipca 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost hcg w ciąży bliźniaczej może być równy wartościom normalnym dla ciąży pojedynczej.
    U mnie 17 dpo 391, a 19 dpo ok 800 ( przyrost 100,3 %, kolejny przyrost -118%, a ostatnio 85%) , a dziś. Jest 30 dpo i dwa serduszka na usg.

    Poza tym w poprzedniej ciąży miałam dwa pecherzyki ciążowe, z czego tylko jednemu zaczęło bić serduszko w 7/8 tygodniu, w 9 tygodniu było już wiadomo że drugi bliźniak przestał rosnąć, a następnie pecherzyk zaczął się wchłaniać. Dziś z tej ciąży mam cudownego syna 11mc.

    Zatem dziewczyny, nie jest tak prosto zostać mamą bliźniaków. Od pierwszego usg jeszcze długa przed nami. Życzę powodzenia!!

  • Różowepaznokcie Ekspertka
    Postów: 154 53

    Wysłany: 24 lipca 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo przy bliźniaczej przyrosty były jak przy pojedynczej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ