X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Współżycie w ciąży
Odpowiedz

Współżycie w ciąży

Oceń ten wątek:
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Sowa, mam niestety to samo :(. Moje libido wzrasta z dnia na dzień a tu nie wolno. Pocieszdm się że do końca zostało tylko 10 tygodni (no i jeszcze +/- 6 tyg po), a od 10 tc mamy zakaz wiec jest chociaż bliżej niż dalej.

    Mama Sowa lubi tę wiadomość

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Maruder Autorytet
    Postów: 268 233

    Wysłany: 21 maja 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie normalnie :)
    Lekarza nawet nie pytałam, ale nie mam żadnych plamień, ani jakichś klujących podejrzanych skurczy.
    Zakładam że jakby co to bym czuła że nie mogę, plus lekarz by mnie poinformował.
    Co ciekawe lekarz zabronił mi latać do 12 tyg, o seksi nie wspomniał.
    Może zapytam na następnej wizycie.

    relgi09kotjuarzp.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ