X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr wrażliwe piersi
Odpowiedz

wrażliwe piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 4 marca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    chciałabym zapytać jak to u Was jest z wrażliwością i bólem piersi. Mimo, że jestem w 6t to od dobrych 3 mam je strasznie wrażliwe. Czy stosowałyście może jakieś specjalne staniki ? Bo ja próbowałam przejść z fiszbin na zwykłe, lecz wtedy drażniła mnie strasznie koronka i na dodatek piersi zaczęły swędzieć. Co na dodatek słyszałam, że jest objawem przyszłych rozstępów.
    I jak to jest z różnorakimi kremami stosowane na biust w ciąży ? Aby jak najbardziej zminimalizować późniejsze rozstępy i ich nadwrażliwość.

    m3sx9jcgj726xfjv.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 5 marca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja mam non stop wrazliwe a to 12tydz,najgorzej jak zdejme biustonosz..pomaga mi na ogolnie napiecie babydream balsam dla kobiet w ciazy.pozdrawiam

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 5 marca 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem w 6tc. Uratował mnie ten stanik: http://www.kappahl.com/pl-pl/kappahl/woman/alla-damplagg/421404

    Nie ma fiszbi, ale trzyma dobrze i ma poduszki, więc sutki schowane.

    Po domu mam top z gatty miękki ale też w miarę utrzymujący kształt.

    Nienawidzę koronek. W esotiq bieda, podobnie triumph.

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Mika999 Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 5 marca 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje piersi zrobiły się wrażliwe tuż po owulacji. I tak to trwa dalej. Najgorzej jest dotknąć sutków nawet przez ubranie. Staniki które min pasują i nie uwieraja w żaden sposób to z Cubusa.

    B-HcG 646,500 09/03/17
    B-HcG 1368,500 11/03/17
    201711062743.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika999 wrote:
    Moje piersi zrobiły się wrażliwe tuż po owulacji. I tak to trwa dalej. Najgorzej jest dotknąć sutków nawet przez ubranie. Staniki które min pasują i nie uwieraja w żaden sposób to z Cubusa.

    O dobrze wiedzieć :)

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 9 marca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ! Dzięki dziewczyny :)
    Już wiem co kupić aby może chociaż odrobinę było bardziej komfortowo.
    A ten balsam z BabyDream, Mika1987, to kupiłaś zwykły ? Czy jakiś na rozstępy ?

    m3sx9jcgj726xfjv.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 9 marca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do smarowania biustu u mnie się sprawdza olej ze słodkich migdałów - nie ma zapachu, ładnie się wchłania i utrzymuje nawilżenie długo.

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ