X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr wczesna ciąża a przeziębienie
Odpowiedz

wczesna ciąża a przeziębienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 21 września 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie radzicie z przeziębieniem we wczesnej ciąży?

    Aniołek 07.2017
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 21 września 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łózko, kołdra, herbata z cytryną i miodem. Gdyby nie przechodzilo rozwazalabym leki dla kobiet w ciazy.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Oublier Autorytet
    Postów: 566 369

    Wysłany: 21 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja była w takiej sytuacji, to lekarz zalecił mi Prenalen (jest syrop, tabletki do ssania i spray do nosa). W razie gorączki Paracetamol, ale ja osobiście nie miałam odwagi tego łykać. A tak poza tym to babcine sposoby. Miód, cytryna, czosnek, syrop malinowy. Mąż podpowiada mi z babcinych sposobów wódkę, ale w naszej sytuacji stanowczo odradzam ;)

    f2wl9vvjra4rp1ln.png

    v3gtnyn05cn3o4qn.png
  • amc93 Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 21 września 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez złapało, dopiero co mi przeszło ;) nic nie poradzisz, odpoczywaj, pij dużo płynów. W razie kaszlu syrop z cebuli, na gorączkę paracetamol. Mnie zabójczo bolało gardło, Prenalen to jak cukierki zupełnie nie pomagały i psikałam tantum verde.

  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 21 września 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam tabletek i sprayu do nosa Prenalen. Tabletki okazały się za słabe, więc kilka razy psikałam Tantum Verde. Do tego łóżko, herbata z cytryną i sok malinowy.

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ