X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr w którym tygodniu ciąży nudności?
Odpowiedz

w którym tygodniu ciąży nudności?

Oceń ten wątek:
  • Maja83 Ekspertka
    Postów: 204 182

    Wysłany: 9 lutego 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie raz dobrze raz gorzej, dzisiaj znowu mam okropny ból głowy który jeszcze potęguje mdłości ale jakoś nie mogę zwymiotować, czasem mi się wydaje,że lżej by mi się na żołądku zrobiło jakbym zwymiotowała ale nie da się a za wszelką cenę nie chcę, byleby do połowy marca, wtedy mija 1 trymestr i ponoć mdłości i złe samopoczucie znika...tak się pocieszam :)

    Monika_K lubi tę wiadomość

  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 10 lutego 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 4t2d czasem mnie mdli ale jak wejde po schodach do domu na 4pietro to mnie na wymioty ciagnie...

    6sutskjolve431gm.png
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ