X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr w którym tygodniu ciąży nudności?
Odpowiedz

w którym tygodniu ciąży nudności?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy dziewczyny miałyście nudności? W którym tygodniu.. u mnie nadal sie nie pojawily.. stracilam apetyt ale jakos specjalnie mnie nie mdli.. na nic.. a wszytskie moje kolezanki strasznie wymiotowały w ciazy ..

    atagata lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam nudności jak na razie co do apetytu to na początku musiałam jakąś bułkę na siłę wciskać teraz jem normalnie jedynie na słodkie nie mam ochoty.

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 17 marca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od 6 tyg jakos. Mdli mnie prawie ciagle, nie wymiotuję, ale mam na to ochotę momentami.

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 17 marca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam w ogóle mdłości :)

    Polawola lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okolo 5 tygodnia sie pojawily. Trwaja bez przerwy.

  • Loullu Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam wcale, chociaż ostatnio nie mam już takiego apetytu, ale nie zauważyłam żadnej różnicy ;0

    Polawola lubi tę wiadomość

    f2w3s65gie60bgdx.png
  • kejtibb Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 6 tydzien to byly mdlosci, 7 masakra, co chwile chcialo mi sie wymiotowac jednak ani razu mi sie nie zdarzylo, a teraz w poniedzialek zaczelam 8 tydzien i jak reką odjął, co wydaje mi sie dziwne..

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczęły się koło 7/8 tc ciąży. Mdlilo praktycznie cały dzień. W 9 tygodniu codzień wymioty. Oczywiście brak apetytu, schudłam. Teraz 10 tydzień i wymioty przeszły i mdłości tez opuszczają :) na reszcie zaczynam normalnie funkcjonować :)
    A tak w ogóle to nie każda kobieta ma mdłości także Ciebie mogą w ogóle ominąć :)

    Monica lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie mdli jak czuję głód. Miałam 2 razy ostre migreny i wymiotowałam raz. Każda ciąża jest inna. Moja koleżanka w pierwszej ciąży do końca I trymestru wymiotowała a teraz w drugiej ani razu jej się nie zdarzyło.

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • magg Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 18 marca 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie mdli już od kliku dni :/ nie wymiotuję ( raz się zdarzyło).

    hchyugpj7aywhof8.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie wczoraj mdliło i raz wymiotowałam..
    mam nadzieję, że to było jednorazowe - dzisiaj jest ok :P

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1001

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam, że należę do tych szczęściar co mdłości nie mają, bo ani mama, ani teściowa nie miały. Niestety ja na początku 6 tyg, czyli w niedziele miałam odruchy wymiotne, wczoraj i dziś też. Najbardziej jak jestem głodna. Zrzucam to na duży wzrost bety i duży progestern. Niestety koleżanka z pracy powiedziała mi że ona w ciązy bliźniaczej miała mdłości do 24 tyg !! Aaaaaa....

    Z apetytem jeszcze nie mam problemu wcale :)) Ale i tak mocno chudne przez zapalenie jelit i biegunki 10 razy dziennie i w nocy :(

    Jasna91 lubi tę wiadomość

  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości pojawily się ok 6 tygodnia, 2 tygodnie były takie ze prawie nic zjeść nie mogłam, od dwóch tygodni jest lepiej.Mdli mnie jak jestem głodna i od niektórych zapachów.

    21.10.2015 Leon <3
  • topgear Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości pojawiły się nagle w 7tc. Mdli mnie cały dzień niestety, o 19 zasypiam wyczerpana i noc jakoś udaje się przetrwać, ale tylko do godziny 4 nad ranem... wtedy to znowu dopadają mnie mdłości. Nie wymiotowałam ani razu póki co, tylko mdli.

    U mnie w rodzinie żadna kobieta nigdy nie miała mdłości i wymiotów. Idąc tym tropem, ja też miałam nie mieć :-) Jak widać, każda ciąża inna.

  • Loullu Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ostatnio lekko zaczęło mdlic dodatkowo włączył mi się brak apetytu. Jem ale praktycznie nie czuje smaku tego co jem. Ale nie jest do jeszcze jakoś bardzo uciążliwe.

    f2w3s65gie60bgdx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od około dwóch tygodni mam mdłości. od kilku dni trwają niemal od rana do wieczora.. Robię herbatki ze swieżego imbiru i trochę pomagają. Wymiotowałam do tej pory raz. Wg ovu jest to 7 tydz0dzien. wg gina 6tydz ;)

    Karola27! lubi tę wiadomość

  • Edycia204 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 23 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie mdłosci niemal od poczadku sa do tera do tego bole migrenowe masakra

    hchy3e3kxyb1ircx.png
    28.07.2014-- Aniołek --12 tc
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 15:27

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • aaaa09 Przyjaciółka
    Postów: 70 27

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 12tc. U mnie masakryczne mdłości (bez wymiotów) pojawiły sie od końca 6 tyg. Od tego czasu z ich powodu (już prawie półtora miesiąca) non stop leżę w łożku. Nie mogę doczekać sie kiedy zaczną ustępować, wydaje mi sie, ze już nie dam rady, zaczynam płakać z tego powodu, bo mam już dość tortur i chce do żywych :(

    16ud3e3k6t1o59cs.png
    pregnant-1420610400z5z1422770400z0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja od początku tego tygodnia masakra okropne mdłości 24h a do tego wyostrzony węch tak ze do kuchni nie mogę wejść. co prawda wymiotowałam raz i mam nadzieje ze mi się juz nie zdarzy:) Apetyt w sumie zmuszam się do jedzenia a waga i tak od niedziel spadła o 3kg :/ trochę mnie to martwi

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ