X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ustępujące objawy
Odpowiedz

Ustępujące objawy

Oceń ten wątek:
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 8 maja 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny miałyście tak, że do któregoś tyg. ciąży były objawy tj mdłości a nagle ustąpiły?? czy to, że znikają mdłości może oznaczać, że coś nie tak?
    Mnie się zaczęły w 6 tyg i 1 dniu a od 7 jak ręką odjął ...

    imarevolution, MMT lubią tę wiadomość

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 9 maja 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sie trgo trochę obawiam bo w poprzedniej ciąży to było znakiem obumarcia ciąży. Teraz miałam mdłości od 5 tygodnia gdzieś do 10, jednak w 12 tyg przywitał mnie haft:) Jednak czuje się już znacznie lepiej niż na początku ciąży, więcej mogę zjeść rochę się schizuję, pocieszam tym że sutki bolą strasznie. Ale trzeba byc pozytywnej myśli bo te objawy przecież w koncu ustępują:)

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 9 maja 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sie trgo trochę obawiam bo w poprzedniej ciąży to było znakiem obumarcia ciąży. Teraz miałam mdłości od 5 tygodnia gdzieś do 10, jednak w 12 tyg przywitał mnie haft:) Jednak czuje się już znacznie lepiej niż na początku ciąży, więcej mogę zjeść rochę się schizuję, pocieszam tym że sutki bolą strasznie. Ale trzeba byc pozytywnej myśli bo te objawy przecież w koncu ustępują:)

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To normalna rzecz, że objawy ustępują, u każdej w innym tygodniu. Ja miałam 2 tyg mdłości (8-9 tydz), wczesniej nic, teraz też nic, oprócz bolących piersi, ale minimalnie, dziś kuł mnie lewy jajnik, polozna mowi, ze nie jajnik tylko wiązadło, dali dwie nospy i w miare przeszło :) Jem wiecej co mnie bardzo cieszy, mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej :) Podobno teraz jeszcze najgorsze ostatnie tygodnie przed rozwiązaniem ;) ale damy rade kobitki, nie my pierwsze i nie ostatnie ;)

  • Goosiaczek2 Autorytet
    Postów: 843 872

    Wysłany: 13 maja 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak dziewczyny mówią każda z nas ma inne objawy ja np. mdłości żadnych nie miałam i nie mam jeszcze mam nadzieje, że nie dopadną mnie heheh. ale za to bardzo się ciesze bo zawroty głowy i omdlenia mi przeszły. :)

    f2w3e6hhhqm6pyjg.png
    201501074974.png
    20130810640114.png
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 14 maja 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mcie racje dziewczyny nie ma ci się niepotrzebnie nakręcać, że jak nudności ustępują to od razu coś musi być nie tak. Musimy mieć w sobie dużo pozytywnego myślenia o które czasem trudno

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaraz koncze 9 tyd i nic, zero mdłosci, zero wymiotow, jem normalnie a dziecko rosnie i serce bije...u kazdej jest inaczej i nie ma co sie na poczatku tym przejmowac...tez miałam schizy, ze dziecko sie nie rozwija, ale wiem ze jest wszystko dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jestem w 7tyg.i3dni a mdłości mam coraz słabsze... piersi prawie nie bolą... zaczynam się martwić bo tym razem mdłości zaczęły się już w 4 tyg . zawsze miałam od 6tyg.do końca 12 a teraz jest inaczej dlatego się boję że coś jest nie tak. a lekarza mam dopiero pierwszy raz w sobotę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zanikajace objawy nie wrozyly nic dobrego. Niestety stracilam corke. W kazdym przypadku jednak moze oznaczac co innego :) wiec glowa do gory :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja objawów szczególnych w ogóle nie miałam. Dzisiaj przestały mnie boleć sutki. CZasami troszke brzuch zaboli a tak to nic

  • Rozala78 Nowa
    Postów: 3 7

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam mdłości od 7 do 11 tyg. Teraz mdłości ustały ale ból piersi pozostał
    Też oczywiście się niepotrzebnie się nakręcam...

    Jotes lubi tę wiadomość

    Rozala78
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z mdłościami pożegnałam się prawie 3 tygodnie temu, piersi bolą ale mniej niż bardziej a z dzidzią wszystko w porządku :)
    Każda ciąża jest inna, jedna ma mdłości przez 4 miesiące, inna wcale a są takie które maja tydzień i koniec.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie niepotrzebnie panikuje ale u mnie ustąpił ból piersi (bolą lekko tylko w nocy), mdłości są ale słabsze. Najbardziej martwi mnie, że działo się to stopniowo przez kilka dni. To moja trzecia ciąża, dwie poprzednie stracone, serce mi pęknie jeśli znowu coś pójdzie nie tak. :(
    Ogólnie jestem raczej spokojna i dobrze nastawiona ale miewam gorsze dni.. Nie mam plamień, brzuch boli tylko troszkę i raczej rzadko więc czemu miałoby być coś nie tak.. :]

  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 2 lipca 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy wrote:
    Pewnie niepotrzebnie panikuje ale u mnie ustąpił ból piersi (bolą lekko tylko w nocy), mdłości są ale słabsze. Najbardziej martwi mnie, że działo się to stopniowo przez kilka dni. To moja trzecia ciąża, dwie poprzednie stracone, serce mi pęknie jeśli znowu coś pójdzie nie tak. :(
    Ogólnie jestem raczej spokojna i dobrze nastawiona ale miewam gorsze dni.. Nie mam plamień, brzuch boli tylko troszkę i raczej rzadko więc czemu miałoby być coś nie tak.. :]

    Myśl tylko i wyłącznie pozytywnie :-)

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 2 lipca 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy mnie w straconej ciąży piersi bolały cały czas, tak samo intensywnie i przestały dopiero po poronieniu. Dodam , że nosiłam martwy płód przez 3 tygodnie i miałam wszystkie ciążowe objawy.
    W tej ciąży piersi mnie bolą ale coraz mniej a o mdłościach już dawno zapomniałam. Dzisiaj byłam na usg i dzidzia ma się świetnie.
    Nie stresuj się niepotrzebnie.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 3 lipca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniafk, dzięki <3 Myślę już tylko pozytywnie. Coś mi podpowiada, że wszystko jest ok. Jestem mimo wszstko taka spokojna.. Jak się głupot naczytam to się nakręcam i stresuje. Także wykorzystuje dobre smopoczuce i wyjdę trochę z domu w ładną pogodę :)

    Kasiar86 lubi tę wiadomość

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 3 lipca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy to ja jeszcze proponuje na jakiś czas odstawić "czytanie głupot" . Gwarantuje, że to pomaga. Jak mnie coś zaczyna niepotrzebnie niepokoić to odpoczywam od for i żyję spokojniej :)

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • edytka Przyjaciółka
    Postów: 71 36

    Wysłany: 7 lipca 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka i mnie dzis dopadly czarne mysli otoz piersi jakby przestaly bolec i jakby zrobily sie miekkie nie wiem co myslec naczytalam sie roznych rzeczy strasznie sie boje to moj 9 tydzien...

    edytka :)
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 8 lipca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba kwestia bardzo indywidualna. Ja najgorsze objawy miałam w okolicach 5tc. Później wszystko jakby się wyciszyło na 2 tyg, po czym znów się pojawił. Piersi tak naprawdę zaczęły mnie boleć dopiero po 8tc. Mdłości raz były raz nie. Miałam dni, że czułam się świetnie i takie gdzie ledwo żyłam i ciągle spałam. Teraz dalej dużo śpię ale mniej niż na początku.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • edytka Przyjaciółka
    Postów: 71 36

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie strasznie martwie w nocy jakies durnoty mi sie snily od 5 rano juz nie spie siedze jak na szpilkach do 9-45 zeby spotkac sie z polozna a ten czas tak wolno leci...

    edytka :)
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ