X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ustąpienie objawów
Odpowiedz

Ustąpienie objawów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dorota☆ Debiutantka
    Postów: 8 9

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jestem w 6T3D ciąży licząc od OM. USG mialam w 6T0D i widać było tylko pęcherzyk 9mm i ciałko żółte 3.9mm. Mam bardzo nieregularne cykle, więc ciąża może być młodsza nawet o tydzień i lekarka kazała przyjść 30.06. Od ponad tygodnia mam dużo intensywnych objawów m.in. wymioty, silny ból piersi, częste bóle podbrzusza, senność i wiele innych. Od dwóch dni objawy ustąpiły. Piersi nie bolą a brzuch tylko kilka razy delikatnie zabolał. Strasznie się martwię, że to oznaka obumarcia ciąży. Czy któraś z was też tak miała i okazało się, że jest ok?

    nzjdgzu3bm0v4sh4.png
  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota, nie panikuj na wyrost. Zrób betę i za 48h kolejną. Jak będzie przyrost, to znaczy, że wszystko jest ok.

    x8qc98p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, ustąpienie objawów ciąży jeszcze o niczym nie świadczy. Jest wiele kobiet, które przechodzą ciążę zupełnie bezobjawowo i wszystko jest w porządku. To, że teraz nie masz objawów nie znaczy, że za kilka dni nie wrócą ze zdwojoną siłą. Tak jak napisała poprzedniczka, uspokój się, zrób betę i potem zastanawiaj się co dalej.
    Trzymam kciuki :)

    Dorota☆ lubi tę wiadomość

  • Emotka29 Debiutantka
    Postów: 6 11

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciazy serduszko stanelo na 6t4d a juz w 7t0d minely mi wszystkie objawy. Teraz z kolei piersi przestaly bolec w 8 t i nadal nie bola a wymioty poczatkowo tydzien byly 2 dni nie a potem trwaly nieprzerwanie 3 tygodnie od rana do wieczora. Przeszly w 11 t za to zaczely sie wzdecia. Non stop cos jednym slowem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 17:49

    Bedzie dobdzie...
  • Dorota☆ Debiutantka
    Postów: 8 9

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Byłam u lekarza. Widziałam serduszko !! :) Postanowiłam, że nie będę już panikowac. Mam nadzieję, że mi się uda.

    Mraugosia, salenne, Klio86 lubią tę wiadomość

    nzjdgzu3bm0v4sh4.png
  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota, bardzo się cieszę :-) Gratuluję i życzę spokojnej i nudnej ciąży. Na kiedy masz termin?

    Dorota☆ lubi tę wiadomość

    x8qc98p.png
  • Dorota☆ Debiutantka
    Postów: 8 9

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo :) na 13 lutego mam termin :)

    salenne, Mraugosia lubią tę wiadomość

    nzjdgzu3bm0v4sh4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ