X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr USG KIEDY WIDAĆ??
Odpowiedz

USG KIEDY WIDAĆ??

Oceń ten wątek:
  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz mam dylemat jak was czytalam...jutro mam usg 5t3dz i nie wiem czy sie wybierać czy poczekać jeszcze? Chciałam sprawdzić czy pecherzyk jest i czy nie ciąża pozamaciczna.

    Mama Sowa
  • Anelka Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Sowa ja bym sie jeszcze wstrzymała.

    Witajcie jestem tu nowa, wczoraj miałam pierwsza wizytę, serducho biło 120 u/m pan doktor mówił ze jeszcze słabo, i tu moje zmartwienie dzidziol o tydzień mniejszy :( wielkość 3,2 mm, strasznie się martwię ze za mały :(

    yUD8p2.png VcYSp1.png
  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak pojechałam pecherzyk ciążowy 7mm ❤. Nastepne usg 5 maja;)

    Mama Sowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja mam 4t5d i na usg nic nie było widać

  • Aztoria Autorytet
    Postów: 372 435

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis w 5t2d mialam usg i jest widoczny pecherzyk 59 mm w macicy (ufff) i pecherzyk zoltkowy :) za dwa tygodnie kolejne usg i oby bylo serduszko :)

    Synuś :)
    oar8yx8d9kb4k9pj.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anelka wrote:
    Mama_Sowa ja bym sie jeszcze wstrzymała.

    Witajcie jestem tu nowa, wczoraj miałam pierwsza wizytę, serducho biło 120 u/m pan doktor mówił ze jeszcze słabo, i tu moje zmartwienie dzidziol o tydzień mniejszy :( wielkość 3,2 mm, strasznie się martwię ze za mały :(

    Nic się nie martw, dziecko jeszcze nadgoni, albo i nie - w takim wypadku po prostu później doszło do owulacji/zagnieżdżenia. "Standardowo" licząc wiek ciąży wg terminu OM przyjmuje się, że cykl trwa 28 dni, a owulacja jest 14 dnia cyklu.

    U mnie też ciąża była młodsza najpierw o tydzień, a potem już tylko o 2 dni :)

    Serduszko ładnie bije jak na Twój wiek ciąży - u mnie też w 7tOd biło ok. 120 uderzeń, a 2 tyg. później już 171 uderzeń. Źle jest, jak bije mniej noż 100 uderzeń, także u Ciebie jest całkiem spoko, nic się nie martw :) Mieścisz się w normach 7 tygodnia, a jak ciąża wychodzi młodsza, to tym bardziej serducho mocno bije.

    Anelka lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Witam ja mam 4t5d i na usg nic nie było widać

    U mnie na takim etapie też nie było nic, jest za wcześnie po prostu ☺

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • lola1 Przyjaciółka
    Postów: 108 47

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam u lekarza 4t+1d z przykazu endokrynolog, bo mam okropne bóle brzucha. Beta była 139,7 lekarz mówił, że widać dopiero od 1000. Mimo wszystko zrobił usg i był pęcherzyk 5mm x 6,7mm. Był zdziwiony i ja również. Teraz czekamy na serduszko

    oar83e3ku4iy5lvz.png
  • Lapi84 Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś pierwszą wizytę. I to dopiero wieczorem! Boję! 6t1d

    Lapi84
    a5d5ed8847b4d7fe01e7381afcbea308.png
  • Kamcia1988 Ekspertka
    Postów: 184 235

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :)
    To mój pierwszy post tutaj. Staraliśmy z się z mężem 3 lata i udało się po pierwszym in vitro :D w środę miałam betę 4863- przyrasta bardzo ładnie- co dwa dni o 100%.
    Zrobiłam się maniaczką bety- taki stres, ale inaczej nie potrafiłam... :P
    Dziś rano miałam kolejne badania wskazane przez lekarza a jutro pierwsze USG- mam nadzieję ze będzie widać zarodeczek w środku ... będzie 5t5d. To mój pierwszy raz po tak długim oczekiwaniu na pozytywny test. 3 majcie kciuki :) Ja za Was też trzymam :)

    w4sq43r8x4wdamie.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    U mnie pierwsze usg 5t5d był pecherzyk ciążowy i zoltkowy, zarodka nie widać. Beta wynosiła wtedy ponad 20 tys.

    6t2d był już 4,5mm zarodeczek z serduszkiem :)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 1 maja 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam 5t1d to był pęcherzyk z ys, a następna wizyta 6t4d był wyraźny zarodek 7,3 mm i serduszko 128bpm. Ale pamiętajcie że przecież u każdej inaczej będzie. Zależy to od tak wielu czynników. Ja chciałam iść wcześniej żeby sprawdzić czy nie CP. A później żeby zobaczyć czy jest serduszko. Teraz czekam grzecznie ponad dwa tyg na następną wizytę. Ale lekarz powiedział że nie ma sensu wcześniej.

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    pierwszą wizytę u lekarza miałam w 5 tygodniu i 5 dniu i już wtedy było widać zarodek z bijącym serduszkiem.Dzidzia miała wtedy 3,4 mm a według danych i obliczeń usg to był 6 tydzień.
    Teraz jestem spokojna i cierpliwie czekam na kolejną wizytę, która została wyznaczona za 4 tygodnie od pierwszej.Staram się nie wchodzić na forum i nie czytać opinii, i przemyśleń bo wzbudzają we mnie niepokój i wiele obaw pomimo, że wszystko jest ok.

  • editchen Autorytet
    Postów: 341 263

    Wysłany: 4 maja 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsze USG było w 5 tygodniu, był pęcherzyk 4mm, drugie USG miałam 3 dni póżniej i pęcherzyk miał ponad 8mm ale nic poza tym, do tego niski progesteron. dziś usłyszałam serduszko :) wg USG - 7t0d, wg BBF - 7t2d

    p19uk0s3bj0yg0zy.png
    3jgxflw1n3a4d7p2.png
  • Kamcia1988 Ekspertka
    Postów: 184 235

    Wysłany: 7 maja 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie w końcu było widać serducho 6t3d poszłam na pogotowanie z krwawieniem- i przy okazji zobaczyłam- okazało się, że przyczyną krwawienia był krwiak- na szczęście nie zagraża maleństwu- Pozdrawiam :)

    w4sq43r8x4wdamie.png
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 19 maja 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u ginekologa w 3 tygodniu ciąży. Jeszcze nic nie widać... mam kolejną wizytę 29.05. Mam nadzieję, że już coś zobaczę

  • K..a..s..i..a Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 22 maja 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u gina jak tylko mi wyszedł test pozytywny był to 3t5d lekarz stwierdził że jeszcze nie będzie nic widać i tak było macica jedynie rozmiarów ciążowych ale pęcherzyka jeszcze nie było widać. Bardzo się boję że znowu stracę lub okaże się cp :( czy Faktycznie jeszcze mogło nic nie widać???

  • K..a..s..i..a Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 22 maja 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna wizyta 2.06

  • Kamcia1988 Ekspertka
    Postów: 184 235

    Wysłany: 23 maja 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się u mnie sam pęcherzyk 10mm było widać dopiero w 5t6d a serduszko i zarodek 6t4d musisz się uzbroić w cierpliwość:) będzie dobrze :)

    w4sq43r8x4wdamie.png
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 23 maja 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K..a..s..i..a wrote:
    Dziewczyny byłam u gina jak tylko mi wyszedł test pozytywny był to 3t5d lekarz stwierdził że jeszcze nie będzie nic widać i tak było macica jedynie rozmiarów ciążowych ale pęcherzyka jeszcze nie było widać. Bardzo się boję że znowu stracę lub okaże się cp :( czy Faktycznie jeszcze mogło nic nie widać???
    Ja byłam tydzień temu we wtorek i też jeszcze nic nie było widać. Ginekolog ciążę określił na 3-4 tydzień. Zlecił mi serię badań. Dzisiaj je robiłam. I wizytę kolejna mam w poniedziałek. Stresuje się, bo się boje, że nadal nic nie będzie widać...

‹‹ 29 30 31 32 33
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ