X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr USG KIEDY WIDAĆ??
Odpowiedz

USG KIEDY WIDAĆ??

Oceń ten wątek:
  • Mania_Leo Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam USG w 5t2d i widać było pęcherzyk ciążowy (11mm) z zarodkiem. mam kolejne badanie w czwartek i mam nadzieję, że będzie już słychać <3

    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2016, 09:23

    hchy9jcglcvgymij.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6t3d ciazy... Ciaza wczesna, bijace serduszko <3

  • Azorczynka Autorytet
    Postów: 309 141

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę iść do gina za tydzień tj w 5tc :) Ale nie wiem czy godzić się na USG...może lepiej poczekać. Najbardziej chodzi mi o suplementy żeby dzidzia zdrowo rosła :)

    bf6b47d663.png
  • Larysa Ekspertka
    Postów: 208 170

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia25 gratuluję:) ja zaraz wychodzę do lekarza... boję się i cieszę zarazem, jestem bardzo ciekawa . Dziś mam 6 tydzień i 2 dni, będzie serduszko?

    zrz6i09kmg998aky.png
  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Larysa wrote:
    Amelia25 gratuluję:) ja zaraz wychodzę do lekarza... boję się i cieszę zarazem, jestem bardzo ciekawa . Dziś mam 6 tydzień i 2 dni, będzie serduszko?

    U mnie było w 6t1d więc myślę że też usłyszysz:) Powodzenia trzymam kciuki i koniecznie daj znać:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2016, 18:10

    Amelia25 lubi tę wiadomość

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 4t3d było widać tylko pęcherzyk a w 6t3d było już serducho <3

    Amelia25 lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Larysa Ekspertka
    Postów: 208 170

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam serduszko:)))) Jestem mega szczęśliwa:).

    Amelia25, Majetta lubią tę wiadomość

    zrz6i09kmg998aky.png
  • eMM Koleżanka
    Postów: 46 60

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. 5t5d, fasolek 4mm i nieśmiało pokazał bicie serca :-) <3

    Larysa, Amelia25 lubią tę wiadomość

    ckai9jcgoihgteuu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny <3

  • Larysa Ekspertka
    Postów: 208 170

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wczoraj już jest 11 mm:) i słyszałam serduszko:). Następna wizyta za 3 tygodnie. Muszę zrobić w ferie badania z krwi.

    zrz6i09kmg998aky.png
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,jestem nowa:)mam 4t i 3dc tak sie zastanawialam kiedy do lekarza i mysle czytajac to wszystko ze chyba przeczekam jeszcze 2 tygodnie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 14:09

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
  • nowamamusia Autorytet
    Postów: 553 595

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę jutro na pierwszą wizytę . Będzie 6t+0. Jest już szansa na serduszko?

    <3 Stella <3
    thgfyx8djroaom65.pngP6lup2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zorganizowana:) wrote:
    Kochane,jestem nowa:)mam 4t i 3dc tak sie zastanawialam kiedy do lekarza i mysle czytajac to wszystko ze chyba przeczekam jeszcze 2 tygodnie:)
    Ja bylam wlasnie w 4 tyg i praru dniach i bylo widac tylko 4mm pecherzyka :-)

    Nowamamusia, szansa zawsze jest ale nie martw sie jesli nie bedzie, sama sie stresowalam nie wiadomo jak na 1 wizycie :-D

  • Katrina17 Znajoma
    Postów: 20 21

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja mam wizytę na dzisiaj, czekałam ponad miesiąc a dzisiaj jestem w 3 tygodniu i 6 dniu ciąży. Jak myślicie lekarz w ogóle coś zobaczy?
    Nie wiem czy zgadzać się na ewentualne USG. Czy to jakoś nie zaszkodzi "grzebanie tam" w tak wczesnej ciąży. Beta hcg przyrasta prawidłowo

    2 cs- szczęśliwy !!! 08.01.2017 beta 42,4, 10.01.17 beta 131,1

    Synek czeka na rodzeństwo :)
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wg BBF zaczynam właśnie 6tc, ale nie jestem tego na 100% pewna, bo po kilkunastu cyklach porażek pozwoliłam sobie na takie rozluźnienie, że.. Nie wiem kiedy miałam okres ostatnio xD Ale mam silne przypuszczenia :)

    Wczoraj HCG całkowite 3776, jutro jadę na drugie. Dzwoniłam do mojego lekarza dzisiaj, nastawiałam się na wizytę w przyszłym tygodniu, ale kazał przyjść już w niedzielę. 6t3d, mam nadzieję, że coś zobaczymy, a może nawet usłyszymy :)

    Dobrze, że jutro piątek i potem weekend, bo w pracy ciężko mi usiedzieć :)
    Nie wiem dziewczyny, jak wy możecie się tak zamartwiać, ja mam tylko kolorowe myśli w głowie :P

    Katrina, jak to? Zapisałaś się na wizytę zanim jeszcze zaczął Ci się ciążowy cykl? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 22:25

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:) miałam iść do lekarza 27 stycznia dopiero (8tc) ale w związku z tym ze pracuje w przedszkolu, a dzieciaki przynoszą różne choroby...ostatnio dziwna wysypka wyglądająca jak rumień... to wybieram się w następnym tygodniu, to będzie 7 tydzień więc mam nadzieje ze już wszystko będzie dobrze widać:)

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
  • Ollien Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Byłam wczoraj na USG jestem w 5t5dc lekarz nie zobaczył zarodka. Strasznie sie martwię, mam przyjść za tydzień. Chyba zwariuje do tego czasu ! W głębi serca łudzę sie, ze za tydzien juz będzie ten zarodek, ze sie rozwinie. Miałam trochę problemów zdrowotnych dlatego to wywołuje jeszcze większy niepokój. Powiem Wam szczerze,ze ta ciąża jest bardzo stresując albo ja tak wyjątkowo panikuje.

    Ollien
  • Larysa Ekspertka
    Postów: 208 170

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zorganizowana ja pracuję w szkole i też się zastanawiam kiedy iść na zwolnienie (teraz są ferie). Po feriach może ze 2 tygodnie pochodzę jeszcze (jak się będę dobrze czuła), bo ostatnio ciągle mi niedobrze... Zresztą dzieci ciągle charczą, kaszlą, kichają w te mrozy...masakra...:(

    zrz6i09kmg998aky.png
  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Larysa wrote:
    Zorganizowana ja pracuję w szkole i też się zastanawiam kiedy iść na zwolnienie (teraz są ferie). Po feriach może ze 2 tygodnie pochodzę jeszcze (jak się będę dobrze czuła), bo ostatnio ciągle mi niedobrze... Zresztą dzieci ciągle charczą, kaszlą, kichają w te mrozy...masakra...:(

    Ja właśnie jestem przerażona tą ilością zarazków dookoła...na razie jak wracam z pracy to jestem ogromnie zmęczona i mam nasilone bóle brzucha...czekam na to usg w środę i sie wyjaśni. Nieśmiało marzę o widoku serduszka:)

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
  • jolka15 Ekspertka
    Postów: 178 108

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    byłam dziś na I wizycie u lekarza. Wg daty ostatniej miesiączki mam dziś 6t1d wg USG 5t2d. Niestety nie widać jeszcze serduszka :( lekarz powiedział, że mam się tym nie martwić i przyjść za 2 tygodnie ale ja już oczywiście jestem cała w nerwach. Czy któraś z Was też tak miała?

    j.34bwdqk3op08o95j.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ