X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Szwagierka która nie może mieć dzieci a ja tak
Odpowiedz

Szwagierka która nie może mieć dzieci a ja tak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lalkadoli Koleżanka
    Postów: 41 11

    Wysłany: 5 listopada 2022, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybralam Repromeda ich strona https://www.repromeda.pl/ czemu akurat ta? Nie wiem, bo jest blisko? Znajduja sie w Ostrawie wiec blisko granicy, maja polską koordynatorkę. Dla mnie porzadna klinika i pod wzgledem komfortu i opieki a takze badan dyskretnosci i podoba mi sie ze klinika stawiają na hoolistyczne podejście do leczenia.

    Katarzyba lubi tę wiadomość

  • berberynka Koleżanka
    Postów: 123 9

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyba wrote:
    Wypowiem się, też byłam w tej sytuacji, tylko to ja byłam tą "wredną" szwagierką. Powiem Wam tylko tyle, że źle to wszystko oceniacie. To nie jest zawiść, zazdrość, debilizm, chamstwo czy brak umiejętności życia w społeczeństwie. To jest taki cholernie rozrywający ból, tęsknota za marzeniami której nie wiadomo czy kiedyś się spełnią. To jest nie wyobrażalne cierpienie tych osób i one naprawdę nie mogą inaczej. Tu nie chodzi o Was bo Wy mając ciążę i dzieci macie już WSZYSTKO one nie mają nic oprócz pustki i poczucia, że zawiodły siebie i swojego partnera. Naprawdę troszkę więcej empatii....
    Bardzo dziękuję Ci za ten wpis♥️ Napisałaś to tak pięknie na spokojnie.Ja bym napisała nie chcąc nikogo obrażać, że syty głodnego nie zrozumie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2022, 23:47

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ