X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszke posprzatalam i zaczal mnie lekko pobolewac brzuch, potem rozowo na papierze... Eh oszaleje. Leżę już.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też bym oszalała.
    Pamiętam jak ja przez to przechodziłam.
    Co plamienie to już czarne wizję najgorsze wizje.
    I tak się bujalam przez 13to bo cały czas plamilam. Musiałem leżeć leżeć i leżeć.
    Okazało się że mam krwiaka na szczęście sam się wchlonal.

    Mi lekarz kiedyś mówił że jak więcej płacisz to tabletkę dupka więcej wziąść jak będzie już mniej to zmniejszyć.
    Prawda jest taka że jak ciąża ma polecieć to poleci nawet jej dupek nie powstrzyma.

    A ty musisz sprzątać?:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 18:34

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 25 maja 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze nie musze. Ale ja taka glupia perfekcjonistka. Już niczego więcej się nie ruszam dopóki nie bedzie jasnej sytuacji. A Ty plamilas od samego początku?

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak cały czas non stop przez 13tc :-(
    Czyli od dnia zagniezdzenia potem doszły bóle kości,karku czułam się jak na grype i potem była przerwa śluz serkowaty jak przy grzybicy a potem kiedy planowana miesiączkę powinnam dostać zaczęłam plamic.
    Dlatego jak trzeba leżeć to lez.
    Ja się modlilam do Boga że jak będzie trzeba to do końca ciąży przeleze tylko żeby się ciąża utrzymała.
    Ale ja czułam wewnętrznie spokój wiedziałam że jest i będzie ok niestety psychika swoje robiła tym bardziej po przejściach jakich miałam strasznie się bałam.

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie właśnie dzisiaj jest 7 dpo. Czyli okres ewentualnego zagniezdzania. Ja też jestem w stanie przelezec oby tylko się utrzymało. Ale muszę pierw wiedzieć że w ogóle coś tam jest eh.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego się oszczędzaj.
    Nie latają że ściera.
    Ugotować coś tam możesz.
    Pij wodę dużo wody i myśl o czymś innym.
    Będzie co ma być tak sobie to tłumacz.
    Masz wolne wiec odpoczywaj:-)
    Mąż niech lata i sprzata.

    Ps przecież musi się udać!:-)
    Ja chcę być ciocia:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 19:20

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie uda to wszystkie Was zapraszam na chrzciny :D
    Ah i jak któraś wybiera sie na wczasy nad morze to tez zapraszam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 19:35

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahha
    To teraz mi to mówisz????
    Gdzie ty mieszkasz????
    Ja jadę do Karwi w tym roku.
    Bo sama już nie wiedziałam gdzie tym razem mamy jechać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro ustaly plamienia?
    Jedziesz jutro na sono?
    Odezwij sie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 19:53

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darłowo ;)
    Totoro czekamy niecierpliwie na wieści

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No patrz a rozglądając się tam za noclegiem ale jakoś dla nas mało atrakcji przede wszystkim dla dzieci.
    Zazdraszczam pozytywnie fajnie mieszkać nad morzem :-)

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Dupa dupa dupa. Plamię dalej. Już niewiele i na brązowo, ale dalej. Nic z tego. Chcę się niebawem wybrać na wizytę do kliniki, pokazaćte wyniki hormonów, zbadać D u siebie i męża i może wrócę do dupka, żeby cykle wróciły normalne, bo beznadzieja totalna. A na sono umówię się w kolejnym cyklu, od razu w okolicach 12-13 dc. Wcześniej nie mam sobie co nawet głowy zawracać. Mogłabym teraz na ścisłość w poniedziałek (13. dc) zrobić w Bielsku, ale mąż już nie będzie miał urlopu, nawet nie mam jak jechać, a to jednak kawałek... Trudno. Btw. jutro po raz kolejny oświadczę mojej dyrektorce, że miało mnie nie byc, no ale jednak jestem... O.o pomyśli, że głupia jakaś czy co. Za to na pocieszenie idę jutro do fryzjera, tnę włoski, kupiłam też farbkę, bo mi się wcześniejsza już spłukała i zajmuję głowę czymś innym. Ot, taki plan. Bo zwariuję. I znowu będę siedzieć i ryczeć. I może płytki pojedziemy obejrzeć. Ten etap jeszcze daleko przed nami, ale musimy koszty oszacować.


    Lilianap ściskam Cię mocno!!! Mam nadzieję, że to "TO" plamienie i że się uda. A jeśli nie daj Boże nie to ciśnij faktycznie lekarza o laparo i nich Cię wreszcie zdiagnozują. Ja też już wolałabym mieć to cholerne hashimoto czy cokolwiek byle wiedzieć co i móc to leczyć...;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 22:17

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro przykro mi że się nie udało.
    Życzę żeby się udało w następnym cyklu.
    Masz rację trzeba czasami nabrać dystansu, siły i wiary na nowo.
    Każdy by się zmeczyl.
    Ale to nie powód żeby się poddawać bo cel i nagroda bezcenna.
    Już kiedyś pisałam Ci ze życzę z całego serca żeby ten doktorek wreszcie znalazł u was przyczynę niepowodzeń oraz magiczny sposób,lek itp.

    Dużo włosów scinasz?:-)
    Mówisz metamorfoza? Mocna czy skromna?
    Dobrze zrób coś dla siebie,skup się na czymś innym.


  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Żabka :) kurde ja bez Was tutaj to bym zwariowała... :)

    A włoski zawsze staram się zapuszczac bo mi się długie podobają, ale nie ma się co czarowac - nie każdy może mieć długie :/ ja mam takie, że dorastają do pewnej długości a potem im dłuższe tym bardziej mizerne. No i efekt nie jest najlepszy :/ na szczęście mam kręcone to tak nie widać cienizny :P chcę obciąć tak powyżej ramion :) a farba, żeby wrócić do koloru zbliżonego do mojego naturalnego :) taką małą przyjemność sobie postanowiłam sprawić na odpędzenie złych myśli :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 26 maja 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda Totoro że sie nie udało. Ale trzeba dalej dążyć do celu. Musimy nabrac wiecej luzu ( i kto to mówi- histeryczka nr 1 :D )
    Moje włosy też strasznie mizerne. Zapuscic ich nie moge a uwielbiam dlugie wlosy. I właśnie Totoro przypomnialas mi ze trzeba do fryzjera sie umowic na odswiezenie koloru ;) Od kilku lat jestem rudzielec i kocham ten kolor. Chociaz wcale nie sluzy mi czeste farbowanie.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap ja też kocham rude włosy <3 właśnie wychodzę teraz z tego koloru, bo mi też częste farbowanie kompletnie nie służy, a jak farbnę na zbliżony do mojego to potem odrostow nie widać i włosy mają że mną trochę spokoju:)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jaja dziewczyny.
    Ja kiedyś miałam od rozwego po czerwone włosy różne odcienie rudego.
    Po przejściach z byłym facetem postanowiłam zrobić całkowita metamorfozę i zapanowała na czekoladowy kolor włosy scielam do ramion.
    Od nie dawna znowu na rude farbuje a nawet czerwone się trafiły.
    Scinam na bobmke ale od ciąży zapuszczam bo nie dam rady co dziennie myśl,suszyć i prostowac.
    Bo wstaje i lecę do przedszkola.
    Teraz tylko podcielam bo się porozdwajaly i strasznie mi lecą normalnie pasemkami.
    Straszne to jak widzę po umyciu moje włosy płakać się chce.
    Nie dość że tarczyca swoje robi i już prześwit widać (a miałam takie gęste włosy) tak jeszcze wypadają.

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na włosy zaczęło pomagać wcieranie kropli żołądkowych. Mam duzo takich malych włosków od skóry. Tanie a skuteczne możecie spróbować ;) ja rudzielec taki pod pomarancz. Kurde trzy fanki rudego :D

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego się aż oplulam jak przeczytałam że totoro reż rudy lubi :-)

    Mi rosną nowe właśnie ale to nic co zrobić żeby stare nie wypadały?
    Normalnie kosmykami lecą.
    Kiedyś liczyłam w jednym kosmyku było 8 włosów!!!!!!
    Przecież ja lysa będę:-(

    Zlot rudzielcow hahahah

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 27 maja 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj czysciutko. Normalny kremowy śluz. Sukces ;) nie cieszę się na zapas bo wiadomo, za godz może już być inaczej ale nigdy wczesniej plamienie jak już się zaczęło to mnie nie opuszczalo nawet na chwilkę. Oby to był mój malutki wielki wymodlony cud ;)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ