X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Rodze w Marcu 2018
Odpowiedz

Rodze w Marcu 2018

Oceń ten wątek:
  • Nysiowata Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey przyszłe Mamy ! Są tu już jakieś które przed chwilą zobaczyły dwie kreski na teście ? :) Ja wczoraj zrobiłam rano i dzisiaj rano i po południu i wyszla druga slaba kreska ale jest :D miałam tak samo z moim pierwszym Synkiem :) jakieś objawy już macie ?:) chwalić się testami ! Pozdrawiam !!

  • Natka94 Ekspertka
    Postów: 240 137

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zrobiłam 4 dni temu wszystkie testy maja dwie czerwone grube krechy! To moja pierwsza ciąża. Akurat z mężem ustalaliśmy, że pod koniec roku zaczniemy się starać :D Akurat dwa dni temu miałam wizytę u gin, poleciałam do niego z wiadomością o ciąży. Jak na razie na usg widać tylko bąbelek, wczesna ciąża. w czwartek mam kolejne usg. Objawy miałam w dzień miesiączki przez jeden dzień. A tak to czuję się świetnie :) Od razu zaczęłam brać kwas foliowy i witaminki dla ciężarówek :)
    Pozdrawiam!

    EDIT:

    Ba... już od razu lekarz mi powiedział, że nie mogę rodzić naturalnie, ponieważ mam dość pokaźną torbiel w głowie i kwalifikuje się na cesarkę. Nie wiem czy się cieszyć, czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 10:16

    Nysiowata lubi tę wiadomość

    60wzjk3.png
  • Nysiowata Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka94 no to Gratulacje !! u mnie jak na razie są to slabe kreski , cieniutkie ale są :) nawet mój je widzi chociaż przy pierwszym dziecku nic nie widział i odpuściłam wtedy i po kilku dniach zaczely boleć mnie piersi i koleżanka poleciała mi po test i na drugi dzień zrobiłam z porannego i już wtedy wyszly dwie grube piękne czerwone krechy :D ja prawdopodobnie w środę będę szła do ginekologa , pewnie każe iść na bete i zobaczymy czy ciąża prawidłowo się rozwija . Ja objawy jakie jedynie mam to mdłości po czymś jak zjem . Ja tak samo już biorę witaminki , zdarza mi się zapomnieć ale tak to systematycznie :) Cesarka czy sn to jest nie ważne , najważniejsze by zdrowe się urodziło :) ja rodziłam sn i powiem szczerze po mimo ogromnego bólu chciała bym jeszcze raz to przeżyć . No zobaczymy jak to będzie :)

  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! 3 dni temu pokazała się u mnie słaba kreska po 2 godzinach od zrobienia testu. Dzisiaj rano druga bardzo wyraźna. Beta odebrana godzinę temu 181,9 :) także dopisuje się do marca :) To moja 1 ciąża.

    Nysiowata lubi tę wiadomość

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • Nysiowata Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey mała_ruda !Gratulacje!! Jaka piękna beta !! :D ja jeszcze nie byłam na becie u lekarza jeszcze też ale wybieram się :D jutro może na USG pójdę bo jestem ciekawa czy już coś będzie widać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2017, 22:16

  • Natka94 Ekspertka
    Postów: 240 137

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie mogę doczekać się czwartku :)
    Od wczoraj często chodzę siku, nawet w nocy dwa razy oraz niesamowicie mocno mnie obsypało na twarzy. Nie to, że młodo wyglądam jak na swój wiek to eszcze krosty jak u gimnazjalistki ^^

    60wzjk3.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć marcowe mamy :) Jesli chcecie- w kategorii "w ciązy-ogólne" powstał wątek "marcowe dzieci 2018"- za chwilę będziemy w kolejnym trymestrze, więc chyba dość neutralnie będzie w temacie "ogólne"- tam też są wszystkie wątki z konkretnymi miesiącami :) pozdrawiam

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Alphelia Autorytet
    Postów: 1163 921

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! :)
    Od paru godzin żyję z informacją, że jestem w ciąży i to będzie moja pierwsza ciąża. Wszystko jest dla mnie nowe. Witaminy zażywam od niepełnego miesiąca, więc trochę się boję czy to nie za krótko. Od niedawna mieszkam w nowym miejscu za granicą, więc dopiero muszę poszukać ginekologa i potwierdzić ciążę. Mam nadzieję, że wszystko powoli zacznie się układać :)

    ckaiyx8dc6hukqvp.png
    iv099vvjy5dzvqw0.png
    11.07.2017 [*] Aniołek 8tc.
    01.06.2019 [*] Aniołek 7tc.
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/marcowe-dzieci-2018,13298.html

    Dla uproszczenia podrzucam link- i zapraszam :) fajnie byłoby usiąźć w jednym miejscu ;)

    Alphelia- gratulacje!! :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie dopisuje. Testy były negatywne cały czas, poszłam na be te bo w tym miesiącu byli tak ze mój mąż w końcu "nie bal sie" ze mną bawić. I niespodzianka: 57. Nie wierzyłam, poszłam na drugi dzień bo pierwszy pomiar to moze być pomyłka czy cos, ale nie. Beta 115. Takze tez marzec u mnie :) jak donoszę:)

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Ruthless Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie <3 gratuluję Wam i życzę nudnych dziewięciu miesięcy;) ja testuje w przyszłym tyg jeśli @ nie przyjdzie..mam cichą nadzieję, że tu dołączę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 22:08

  • Mariposa26 Przyjaciółka
    Postów: 86 54

    Wysłany: 1 lipca 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej☺ pół godziny temu wyszedł mi piękny test w 28dc!! Oby udało się utrzymac ciążę. Mam skróconą szyjkę macicy po zabiegu konizacji.

    Maja, ur. 02.03.2018 o godz. 12.40 w 38 tyg + 6 dni
  • Edi85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 lipca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja tez sie dopisuje do marcowych mamusiek:)))
    Robiłam test wczoraj i sa dwie kreski, wczesniej 3 testy owulacyjne ktore pokazały tez po dwie kreseczki.

  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 3 lipca 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, można dołączyć?

    U nas w piątek wydarzył się CUD!

    Wymodlony, wyczekany, wystarany, pokochany od 5.30 rano gdy zrobiłam te testy (dwa wyraźne) - NASZ NAJWIĘKSZY CUD NA ŚWIECIE!!! <3 <3

    Mówię o cudzie, bo za nami 9 miesięcy nieudanych starań. Morfologia męża nasienia na poziomie 0% i właściwie brak szans na naturalną ciążę. Do tego mój obecny cykl, określony przez ginekologa jako bezowulacyjny. Nie mam pojęcia jakim cudem to się stało w naszej sytuacji i jestem pełna obaw, ale skoro wierzyłam w cuda, to będę wierzyć w nie dalej. Będę wierzyć, że wszystko będzie dobrze.

    Piątkowa beta 38,3 niziutka, ale sama sobie tłumaczę, że to przecież był dopiero 29dc. Dziś powtarzam, oby prawidłowo przyrosła!

    Przewidywany termin porodu na 9 marca :)

    assia lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • nuuutella Koleżanka
    Postów: 31 25

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie tez, w niedziele robilam test, wyszla kreska anemiczna, dzisiaj juz wyrazniejsza :)

    Mam teraz zagwostke, bo w polowie lipca mam szkolenie ok. 8h drogi pociagiem i nie wiem czy nie zrezygnowac...

  • AnnaMaja Ekspertka
    Postów: 121 51

    Wysłany: 3 lipca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 23:23

    200602021762.png
  • Kate20 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 lipca 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Właśnie odebrałam wynik bety. 4 tydz

    Szczesliva
  • Mila11 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 lipca 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyszłe Mamusie:)
    Wczoraj zrobiłam test i tylko się utwierdziłam w przekonaniu, bo wyszły 2 kreski.
    Źle sie czułam wiec nawet nie było za dużego zdziwienia :)

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 4 lipca 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam be te wczoraj. Juz trzecia z kolei. Wyszło 911. Dziś byłam na usg. Ale wg usg kropek jest za mały zeby go zmierzyć. Lekarz powiedział ze 2 - 3 tydzień i to by sie zgadzało zgodnie z przytulania, owulacji i implementacja. Tylko dlaczego taka beta wysoka?

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 4 lipca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuuutella wrote:
    Witam sie tez, w niedziele robilam test, wyszla kreska anemiczna, dzisiaj juz wyrazniejsza :)

    Mam teraz zagwostke, bo w polowie lipca mam szkolenie ok. 8h drogi pociagiem i nie wiem czy nie zrezygnowac...
    dlaczego masz rezygnować ? Przecież t jest mega wczesna ciąża.
    Ja juz w jednej byłam. I wiem ze w ciąży nie mozna sie na sile unieruchamiac. Ja do ósmego miesiąca normalnie funkcjonowała, gotowałam, sprzątam, i jeździłam na całonocne roboty. Jakbym na poczatku ciąży lamentowała ze jestem w ciąży i wszystkiego mi nie wolno to przesłanym do góry dnem cala ciążę. A ciąża to przecież część naszego ciała, a nie niechciany nowotwór który nas osłabia.

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ