X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Rodzę w Listopadzie 2017 r
Odpowiedz

Rodzę w Listopadzie 2017 r

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Morthith Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na zaparcia dobra jest woda z suszonych śliwek: trzeba wrzucić kilka suszonych śliwek na noc do zagotowanej wody, najlepiej ciepłej i rano wypić śliwkową wodę przed posiłkiem.

    f2w3dqk30lpbftp6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzięki Morthith, na pewno wypróbuje jeszcze dziś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cięcie cesarskie

    Dziewczyny czy wiecie jak z tym jest? Czy jeżeli pierwszy poród był poprzez cięcie/z uwagi na córeczkę, miała wodogłowie/ to drugi może się odbyć naturalnie?

    Ciecie cesarskie i laser

    Czy dotarłyście może do informacji o stosowaniu lasera po cesarskim w Polsce, zapytam o to w środę prowadzącego... odnoszę wrażenie, że u nas jest "trzeci świat" pod tym względem. Przyjaciółka rodziła w Turcji - po cięciu -zamykanie laserem w 6 godzinie po porodzie po prostu wstała i zajmowała się córeńką...bez żadnego cewnikowania, szwów... ja po 12 h byłam jeszcze obolała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezencik

    Czy któraś z obecnych tu mam używa balsamu z Musteli Maternite- chętnie podaruję - ja nie mogę. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Szczepienia...

    Jakie jest Wasze zdanie?

    Bezpieczeństwo dla mam jeżdżących autem.
    Jestem zwolenniczką zapinania pasów będąc w ciąży.

    Zakupiłam za namową koleżanki adapter do pasów Be Safe dla kobiet w ciąży i jestem zadowolona, wydaje mi się to wskazane szczególnie przy powiększającym się brzuszku. Kupiłam używany za 80 zł. Teraz jest bezpieczniej. Są jeszcze jednej firmy ale trafiłam na używkę więc już innych nie szukałam.

  • hannula Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 17 maja 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też na listopad :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ