X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Proszę o odpowiedz,pusty pęcherzyk:(:(
Odpowiedz

Proszę o odpowiedz,pusty pęcherzyk:(:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mojnick1994 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 30 marca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dzis u lekarza pęcherzyk ma 8mm w poniedziałek miał ponad 4mm, czyli rośnie , według ostatniego okresu jestem w 6 tygodniu :(:( pęcherzyk pusty bez ciałka żółtego bez niczego:(:( miala może tak któraś? Jest jeszcze szansa ?

    Mojnick1994
  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na ostatniej wizycie ginekologicznej byłam wg miesiączki około 6 tyg ciąży i miałam pęcherzyk ciążowy 8mm, doktor powiedział, że to wielkość na 5tyg 4dni wiec mialam później owu. Możliwe, że owu ci się przesunęła a przy 8mm i tak nic nie widać jeszcze przecież... Dodam, że właśnie wracam od ginekologa i po 6 pełnych tyg i był zarodek i mrygajce serduszko wszystko było tak małe, że ja nic nie dostrzegłam no może delikatne mruganie, no ale dr potwierdził więc wierzę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 17:53

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • Kiciiaaa Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Od 2 lat starania o 2 dziecko.Diagnoza PCOS.Ostatni cykl mialam monitorowany i owulacje wywolywana Clomidem pomiewaz zanikla.Obecnie jestem w 7 tyg ciazy i biore luteine 2×1 dziennie wczoraj bylam u lekarza na 2 wizycie i po USG stwierdzil ze trzeba to zakonczyc bo zarodek jest za maly jak na 7 tydz a wszystkie wyliczenia sa prawidlowe i wiadomo bylo kiedy nastapila owulacja wiec dla niego ciaza przestala sie rozwijac.Wedlug niego jest opozmienie o 9 dni.Bylam w takim szoku ze jedyne o co go zapytalam to czy nie daje szansy juz tej ciazy?Widzialam mrygajace serduszko(tak mi sie zdaje ) i zapytalam tez o to czy to serce bo widze jak mryga a on ze tu wszystko mryga...ze wedlug niego to nie ma juz szans .....ale po pewnym namysle zapytal czy dam rade przyjsc za tydzien powiedzialam ze tak...wiec mam ten tydzien brac luteine i zobaczymy co bedzie....Czy jest szansa???....tydzien strachu i stresu moze ktos mial podobna sytucje prosze o inf i z gory dziekuje za odpowiedz.

    Starania od listopada 2015.PCO reszta OK
    teratozoospermia
    morfologia: 01.2017-2% 07.2017-3%
    Aniołek 24.04.2017 11 tydz.
    Aniołek 19.04.2018 7 tydz.
    MTHFR 677C-T homozygota
    PAI-1 4G heterozygota
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiciiaaa wrote:
    Witam.Od 2 lat starania o 2 dziecko.Diagnoza PCOS.Ostatni cykl mialam monitorowany i owulacje wywolywana Clomidem pomiewaz zanikla.Obecnie jestem w 7 tyg ciazy i biore luteine 2×1 dziennie wczoraj bylam u lekarza na 2 wizycie i po USG stwierdzil ze trzeba to zakonczyc bo zarodek jest za maly jak na 7 tydz a wszystkie wyliczenia sa prawidlowe i wiadomo bylo kiedy nastapila owulacja wiec dla niego ciaza przestala sie rozwijac.Wedlug niego jest opozmienie o 9 dni.Bylam w takim szoku ze jedyne o co go zapytalam to czy nie daje szansy juz tej ciazy?Widzialam mrygajace serduszko(tak mi sie zdaje ) i zapytalam tez o to czy to serce bo widze jak mryga a on ze tu wszystko mryga...ze wedlug niego to nie ma juz szans .....ale po pewnym namysle zapytal czy dam rade przyjsc za tydzien powiedzialam ze tak...wiec mam ten tydzien brac luteine i zobaczymy co bedzie....Czy jest szansa???....tydzien strachu i stresu moze ktos mial podobna sytucje prosze o inf i z gory dziekuje za odpowiedz.

    W wątku listopadówek są dziewczyny, które miały podobną sytuację i ciąża niby była skazana na przegraną, a okazało się, że winą najpewniej był sprzęt do USG (jedna dziewczyna miała serduszko, a potem na USG wyszło jej, że nic nie ma i ciąża obumarła, potem poszła do innego lekarza, chyba prywatnie i było serduszko i z ciążą wszytko ok), u drugiej ciąża niby się nie rozwijała jak trzeba, miała też przyjść tydzień później do lekarza i... Wszystko jest OK.

    Idź do innego lekarza. Najlepiej prywatnie, bo na NFZ często aparatura jest stara i USG nie wychodzi tak dokładnie, jak powinno. Trzymam kciuki, żeby było dobrze :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Owulacja to jedno, ale ciąża się zaczyba rozwijać ponikplantacji w macicy, a implantacja może być 5-12 dni po owulacji, czyli widzisz, że rozstrzał jest spory :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Kiciiaaa Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo ja chodze prywatnie caly czas do lekarza ale na srode umowilam sie do innego tez prywatnie.Jeszcze raz dziekuje za odp.....

    Starania od listopada 2015.PCO reszta OK
    teratozoospermia
    morfologia: 01.2017-2% 07.2017-3%
    Aniołek 24.04.2017 11 tydz.
    Aniołek 19.04.2018 7 tydz.
    MTHFR 677C-T homozygota
    PAI-1 4G heterozygota
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiciiaaa wrote:
    Witam.Od 2 lat starania o 2 dziecko.Diagnoza PCOS.Ostatni cykl mialam monitorowany i owulacje wywolywana Clomidem pomiewaz zanikla.Obecnie jestem w 7 tyg ciazy i biore luteine 2×1 dziennie wczoraj bylam u lekarza na 2 wizycie i po USG stwierdzil ze trzeba to zakonczyc bo zarodek jest za maly jak na 7 tydz a wszystkie wyliczenia sa prawidlowe i wiadomo bylo kiedy nastapila owulacja wiec dla niego ciaza przestala sie rozwijac.Wedlug niego jest opozmienie o 9 dni.Bylam w takim szoku ze jedyne o co go zapytalam to czy nie daje szansy juz tej ciazy?Widzialam mrygajace serduszko(tak mi sie zdaje ) i zapytalam tez o to czy to serce bo widze jak mryga a on ze tu wszystko mryga...ze wedlug niego to nie ma juz szans .....ale po pewnym namysle zapytal czy dam rade przyjsc za tydzien powiedzialam ze tak...wiec mam ten tydzien brac luteine i zobaczymy co bedzie....Czy jest szansa???....tydzien strachu i stresu moze ktos mial podobna sytucje prosze o inf i z gory dziekuje za odpowiedz.
    dziewczybo zmien lekarza! ja mialam owu pozno i ciaze mldosza o 10dni! teraz dzidzius badgonil i jest roznica nadal 6dni z OM. i jestem w 13tc. nigdy lekarz mi nie powiedzial ze ciaza sie niebrozwija i zeby to zakonczyc... serio jakis debil dla mnie. skonsultuj to z innym lekarzem napewno na podstawie 1opini nie decydowalabym o zyciu dziecka...

    6sutskjolve431gm.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiciiaaa wrote:
    Witam.Od 2 lat starania o 2 dziecko.Diagnoza PCOS.Ostatni cykl mialam monitorowany i owulacje wywolywana Clomidem pomiewaz zanikla.Obecnie jestem w 7 tyg ciazy i biore luteine 2×1 dziennie wczoraj bylam u lekarza na 2 wizycie i po USG stwierdzil ze trzeba to zakonczyc bo zarodek jest za maly jak na 7 tydz a wszystkie wyliczenia sa prawidlowe i wiadomo bylo kiedy nastapila owulacja wiec dla niego ciaza przestala sie rozwijac.Wedlug niego jest opozmienie o 9 dni.Bylam w takim szoku ze jedyne o co go zapytalam to czy nie daje szansy juz tej ciazy?Widzialam mrygajace serduszko(tak mi sie zdaje ) i zapytalam tez o to czy to serce bo widze jak mryga a on ze tu wszystko mryga...ze wedlug niego to nie ma juz szans .....ale po pewnym namysle zapytal czy dam rade przyjsc za tydzien powiedzialam ze tak...wiec mam ten tydzien brac luteine i zobaczymy co bedzie....Czy jest szansa???....tydzien strachu i stresu moze ktos mial podobna sytucje prosze o inf i z gory dziekuje za odpowiedz.

    Zmieniłabym lekarza!!! Ja mam wrażenie, że niektórzy lekarze to już popadli w rutynę i pacjentki traktują taśmowo i nie biorą pod uwagę indywidualnych kwestii :/

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Kiciiaaa Koleżanka
    Postów: 42 5

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie bylam dzis u innego lekarza zrobil USG i poprostu stwierdzil ze ciaza jest mlodsza ze jest tetno i zeby sie nie martwic ze czasami tak bywa ze to natura i nie ma na nia wplywu jesli nic nie bedzie dolegac kazal przyjsc ok 12 tygodnia.Dziekuje Wam bardzo za cieple sowa i za wsparcie to duzo pomaga bo w glowie tysiac mysli......ehhh

    magnolia82222 lubi tę wiadomość

    Starania od listopada 2015.PCO reszta OK
    teratozoospermia
    morfologia: 01.2017-2% 07.2017-3%
    Aniołek 24.04.2017 11 tydz.
    Aniołek 19.04.2018 7 tydz.
    MTHFR 677C-T homozygota
    PAI-1 4G heterozygota
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ