X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Problemy z nasieniem a zdrowa ciaza?
Odpowiedz

Problemy z nasieniem a zdrowa ciaza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • budziczek Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 3 lutego 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Wraz z mezem staralismy sie o nasza fasolke 11 miesiecy. W miesiacu w ktorym sie udalo, odebralismy wyniki nasienia meza.

    Wszystkie parametry byly super oprocz morfologi. Tylko 1% o prawidlowej budowie= teratozoospermia.

    Akutalnie zaczelam 7tc ,kolejna wizyta w poniedzialek i mam nadzieje ze wtedy zobaczymy zarodek oraz serduszko..

    Czy jest tu jakas mama ktorej udalo sie zajsc w ciaze z takimi nieprawidlosciami i wszystko jest ok ?

    KasiaB
  • Marysia777 Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    budziczek wysłałam Ci zaproszenie, napiszę Ci wiadomość prywatną jak zaakceptujesz :-)

    Marysia777
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli już doszło do zapłodnienia, to moim zdaniem Twoje szanse na zdrowe dziecko są dokładnie takie same jak każdej z nas...
    Żaden facet nie ma wszystkich plemników zbudowanych prawidłowo, Twój mąż ma ich mniej niż przeciętnie. Jednak 1% jest całkiem ok i myślę, że prawdopodobieństwo, że taki źle zbudowany plemnik prześcignął w wyścigu takiego sprawnego jest bardzo małe.

    Żeby było ciekawiej gdyby Twój mąż miał 5% plemników OK, prawdopodobnie uznano by go za całkiem zdrowego kolesia. Różnica nieduża, bo faceci nie idą na jakość tylko na ilość (w przeciwieństwie do nas). Złe wyniki Twojego męża raczej zmniejszają szansę na poczęcie (mniejsza ilość sprawnych zawodników) niż wad wrodzonych (te niesprawne i tak nie dobiegną do mety), więc zamiast się zamartwiać powinnaś cieszyć się, że tak szybko się udało. Dla porównania u mojego męża nie stwierdzono nieprawidłowości, a staraliśmy się dłużej od Ciebie. Nie zamartwiaj się i ciesz się ciążą.

    Pikselka lubi tę wiadomość

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ