X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bóle jajników od 4-5 dnia po owu.
    Obydwu jajników plus kłucia w podbrzuszu.
    Trochę jak na owulację (ale zaczełam się domyślać ze to moze by ciaza -bo miałam monitoring i wiedziałam że już po owu)
    Do tego pozniej doszły bóle jak na @ już tydzień przed terminem.

    AJA_S, ColorfulLady lubią tę wiadomość

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pierwszych tygodniach żadnych objawów.
    Monitoring wykluczył owulację, więc myślałam, że coś się pokiełbasiło i okres najnormalniej się spóźnia i stąd takie napięcie w dole brzucha.

    MagdaH, aknis lubią tę wiadomość

  • Cześka Ekspertka
    Postów: 181 93

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 5dpo złość a nawet powiedziałabym "wścieklizna" na mojego TŻ, 6 i 8dpo biegunka ( w poprzednich ciążach tak tez objawiało się u mnie zagnieżdżenie ), poza tym całkowity brak objawów zbliżającej się @, szyjka wyjątkowo wyraźnie zamknięta tak jakby zaciśnięta, spadek libido praktycznie do zera ;/ i ból lewego jajnika czasami prawego ale częściej lewy daje się we znaki. Do tej pory ani śladu po zmianach w piersiach tzn żadnego powiększenia, bólu, widocznych żyłek itp. pomimo ,że w poprzednich razach bolały dość mocno, były rozgrzane i dużo większe zaraz dzień po spodziewanej @. Co nie ukrywam,że mnie nie niepokoi :(.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 11:05

    3i49krhmf29pknts.png

    dhi43e3kwcnz3lr3.png
  • Cześka Ekspertka
    Postów: 181 93

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    U mnie w pierwszych tygodniach żadnych objawów.
    Monitoring wykluczył owulację, więc myślałam, że coś się pokiełbasiło i okres najnormalniej się spóźnia i stąd takie napięcie w dole brzucha.
    u mnie za to testy owulacyjne wychodziły negatywne wiec tez byłam pewna, że nic z tego a tu proszę niespodzianka :)

    Imię_Róży, Brychra lubią tę wiadomość

    3i49krhmf29pknts.png

    dhi43e3kwcnz3lr3.png
  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim poerwszym objawem byl zwiekszony apetyt na mieso i chec na musztarde. Nie mialam ochoty na slodycze, gdzie zazwyczaj przed okresem zajadalam sie czekolada. W tlusty czwartek zjadlam tylko pol paczka, a czasem potrafilam zjesc nawet i 5;) a i przed testem bolalo mnie w krzyzu, ale tak troszeczke inaczej niz przed @. Test zrobilam 5dni po spodziewanej @
    A i tydzien po owulacji mialam dzien niemocy. Po prostu mie mialam sily na nic. Cale szczescie mialam dzien wolny i przelezalam go w lozku. Podejrzewam, ze to bylo zagniezdzanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 21:00

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze objawy to uczucie jakby ktoś mi wbijał szpilkę w brzuch w środku, powiększony biust, senność potworna, no i jak @ nie przyszła wtedy kiedy miała przyjść to czułam, że się udało :)

    Mika1981 lubi tę wiadomość

    e43bfde7db.png
  • KasiaKa Autorytet
    Postów: 337 829

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą musztardą to też tak mam, właściwie to jem ją wprost łyżeczką ze słoika.

    Anna255, Mimbla lubią tę wiadomość

    Filip 15lat, Igor 12lat, Córka 14tc Aniołek*
    BASIA 3 lata:)
    kefbyf4.png
  • Agusia1406 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Udało nam się w pierwszym cyklu po podjeciu decyzji o dziecku. Moje objawy to :
    -przeczucie
    - baaaardzo bolesne piersi od samego poczatku,
    - okropne wzdecia, przez co wygladalam jak w 6 miesiacu ciazy ( zastanawialam sie nawet czy nie jest to ciaza blizniacza)
    - wieczorami zazwyczaj o tej samej porze podwyzszona temperatura nawet do 38 stopni
    - kwasny smak.w ustach
    - wypadajace garsciami wlosy

    Pozniej doszly :
    - mdlosci
    - wymioty
    - zawroty glowy
    - bole krzyza
    4 dni przed spodziewana miesiaczka - test ciazowy z blada druga kreska.
    Oczywiscie potem potwierdzenie u ginekologa, a po tygodniu zrobilam ponownie test na ktorym kreska byla juz bardzo wyrazna.

    Pozdrawiam i mam nadzieje , ze moj wpis sie przyda.

    16udskjo8kgcbsw3.png
  • EmiPri Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy trafiłam do odpowiedniego wątku, ale co tam :) musze się podzielić, bo pęknę.

    Od kilku dni przeczesuję fora internetowe - takie dziwne rzeczy się ze mną dzieją, że ciąża sama na myśl się nasuwa. 2 dni temu zrobiłam test, ale wyszedł negatywny, może za wcześnie, a może to coś innego?

    - bóle głowy
    - kilkudniowa biegunka (bardzo uważam na to, co jem, więc nie przypominam sobie niczego, co by mogło spowodować takie sensacje)
    - delikatne mdłości
    - niemoc straszna, osłabienie, senność, zawroty głowy
    - bóle brzucha jak podczas @
    - plamienia od 3 dni

    Najgorsze jest to, że nawet nie pamiętam jaki był termin ostatniej @, nigdy nie zapisywałam, nie obliczałam, nie wiem ...ale wiem, że @ powinna się rozpocząć właśnie "jakoś teraz".

    Czy myślicie, że to sa podstawy, żeby zacząć rozważać ciążę? Zrobiłam test i wyszedł negatywnie, więc się zastanawiam co ile dni robić testy.

    Pozdrawiam :)

  • Agusia1406 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 14 marca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Powtórz test za kilka dni, teoretycznie mogą być to objawy ciąży, ale dzisiejsze testy wykrywają ją już w dniu spodziewanej @- w moim przypadku nawet wcześniej. Twoje objawy mogą sugerować również zbliżającą się @, chociaż plamienia mialam w pierwszej ciazy wlasnie w dniu spodziewanej @, jednak bylam tak nieswiadoma niczego, ze testu nie zrobilam i nie wiem jak wtedy sprawa wygladala. Życzę sukcesu:) pozdrawiam

    16udskjo8kgcbsw3.png
  • EmiPri Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 marca 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

  • Viviana Autorytet
    Postów: 1393 2032

    Wysłany: 16 marca 2014, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze objawy:
    - śluz, inny zaraz po owulacji wodnisty, potem wodnisto-kremowy, dużo;
    - uczucie przeziębienia, osłabienia, zawroty głowy;
    -senność i spowolnienie;
    - bóle na @ jednak czulam, że jakieś inne;
    -odrzucało mnie od kawy;
    -kłucie jajnika;
    - bóle głowy.

    relgkrhm1ojs0ctn.png
  • Nadusia Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 26 marca 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyszłe Mamusie i te które już są mamusiami :)
    Jutro mam termin miesiączki, stasznie sie denerwuje, że znowu nam nie poszło :(
    Robilam juz 3 testy niestety negatywne :(

    Moje objawy to:

    Kłujący bol jajnika
    Bol podbrzusza jak na okres
    Bol glowy
    Oslabienie
    Wczoraj pojawił się ból pleców :(
    Wahania nastroju
    Bol piersi

    Niestety objawy są równe zbliżającego się okresu. Mam nadzieje, że tym razem nam się udało :)

    ckaiyx8d9w4b1jss.png
  • Malinaaa91 Znajoma
    Postów: 22 59

    Wysłany: 27 marca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy:

    - brak okresu
    - brak bólu piersi (zawsze bolały mnie przed okresem)
    - podwyższona temperatura utrzymująca się na jednym poziomie (37,1)
    - ból podbrzusza
    - śluz
    - opryszczka ;)

    2 kreski w dniu spodziewanej miesiączki, beta HCG wynik pozytywny :)

    Lil, Tova33, Irmi lubią tę wiadomość

    gg64j44jz0w5nr34.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 30 marca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o poradę pomoc, o ciąży dowiedziałam się dzięki piersiom - duże nabrzmiałe, gorące tak było 3 dni - następnie zrobiły się normalne, sa nadal pełne ale nie tak naciągnięte jak na samym początku, czy to normalne? zaczynam mieć stres, oprócz tego mdłości mam raz na jakiś czas i uczucie jakby "coś" stało w gardle, jestem już po 2 poronieniach i mam obawy przez te piersi.

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • Lilijankaq Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,jak kazda tutaj pisze po porade;) mam nieregularne miesiaczki wiec ciezko mi okreslic dni plodne a staramy sie o dzidziusia 2 lata... Mialam przerozne objawy ale zawsze dostawalam predzej czy pozniej miesiaczke

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 21:09

    Pachirka, Bira_92 lubią tę wiadomość

    Lilka
  • Magdalenna Autorytet
    Postów: 265 298

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy:

    - tuż po owulacji bardzo silny ból piersi przy dotyku( nawet do męża nie mogłam się przytulić), zazwyczaj zaczynały boleć kilka dni przed @
    - obecnie piersi nie bolą, za to czuję jakby rozpieranie, trudno to określić. Nigdy wcześniej tak nie miałam
    -zgaga ( 3dni przed pozytywnym testem, której też nigdy nie miałam
    - lekki ból podbrzusza ( trochę jak na @ + uczucie ciężkości)
    - i z objawów aburdalnych to skurcze powieki, które nie ustępują po magnezie nawet ;) ale tego raczej z ciążą nie wiążę
    - brak nerwowości ( zwykle przed @ wszystkich bym najchętniej pozagryzała, a teraz nic)
    - bardzo delikatne mdłości od kilku dni

    Ogólnie to na większość z tych rzeczy uskarżałam się też przed @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 21:57

    ug37gu1r7v7qaicj.png
    f2w3rjjgmnulgd8d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wszystkie objawy jakie się pojawiły po owulacji wydawały mi się bardziej na takie które zwiastowały nadejście @
    -spadek temp. 2-3 dni przed spodziewaną @
    -bul piersi nieznośny tydzień przed @'
    - bule miesiączkowe zaczęły się wyjątkowo wcześniej około 4 dni przed spodziewaną @
    -mdłości które zbagatelizowałam bo w ostatnim cyklu miałam gorsze i nic nie wyszło..

    i myślałam że wszystko stracone i tak bardzo czekałam na małpe aby znów szybko ruszyć do kolejnych starań

    ale była jedna nowa rzecz w tym cyklu której do tej pory nie zaobserwowałam u siebie tzn śluz.. biały wilgotny śluz i to mi dało nadziej.. (czytałam na forum że dziewczyny niektóre taki śluz miały biały, mleczny) bo na ogół śluzu przed @ nie miałam a jeśli już to dzień przed i w dodatku suchy i żółto- kremowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2014, 08:24

  • szurabura Autorytet
    Postów: 456 223

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zaraz po owu pojawił się ból żołądka, który trwał 4 dni - nie wiem czy ma to związek, ale żołądek w taki sposób boli mnie rzadko.

    Później:
    - głód niemiłosierny, jadłam tyle ile wcześniej, a aż ssało mnie w żołądku
    - zaparcia, gdy normalnie wypróżniam się 1-2x dziennie
    - gazy
    - ból piersi, z boku, czasem w jednej piersi taki kłujący i promieniujący do sutka
    - bliżej terminu @ ból podbrzusza, jak na okres, ćmiło mnie tak jak na okres
    - 3 dni przed spodziewaną @ pojawiło się plamienie, ostatnio miewałam takie na 1 dzień przed @, tym razem trwało 3 dni, co skłoniło mnie do zrobienia testu, na którym zobaczyłam 2 kreski :)

    LadyRuuU lubi tę wiadomość


  • Mr Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 3 maja 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dorzucę coś od siebie. Jeśli chodzi o objawy przed spodziewaną @ to :
    - wrażliwe sutki
    - bóle a może skurcze lub jak to niektóre dziewczyny opisują ciągnięcie brzucha
    - jeden dzień grypy tzn uczucie zbliżającej się choroby, które następnego dnia ustąpiło
    - temp 36,8, ale nigdy nie mierzyłam dokładnie tak jak się powinno więc to może kiepski przykład
    - konieczność pójścia siku w nocy, czasem pobudka nawet 2 razy
    - jeden dzień totalnej nerwicy i ze dwa razy zawroty głowy
    - ok. 3 lub 4 dnie mega wzdęć i gazów, z którymi nie mogłam sobie poradzić, okropieństwo

    A teraz w 5tc to właściwie tylko uczucie ciężkości i czasem jakieś pobolewanie w brzuchu i nabrzmiałe i bolące od dołu piersi.
    Mam nadzieję,że komuś się przyda ;)

    katastrofa lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ