X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie póki co starania badania hormonalne wykonane amh 5. Byłam na usg w 13dc pecherzyk 16 mm z prawego jajnika w 16dc wyskoczył że mnie duży czop sluzu przezroczystego niestety męża nie było więc kochaliśmy się dopiero 18dc od 16dc niesamowity ból piersi który jest do dziś (24dc) nie nastawiam się na nic bo znowu będzie rozczarowanie a to już 8 cs.
    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym dziewczynom mam nadzieję że i ja niebawem pochwale się objawami ciazowymi :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 10:48

  • Motyleczka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Nadal nie mam miesiączki (obecnie 47tc) i nigdy nie mam objawów. W sobotę negatywny test.

  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 26 lutego 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyleczka i jak się sprawy mają ? ;)

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • JustynaK90 Koleżanka
    Postów: 67 9

    Wysłany: 26 lutego 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkim którym się udało :)
    Dawno mnie nie było bo odpuściłam, bolą mnie strasznie piersi chyba jak nigdy i pobolewania podbrzusza od tygodnia, jestem pewna że to znów tylko @ się zbliża, a z drugiej strony coś nie daje mi spokoju. Na początku lutego zakładałam że dziś powinnam dostać okres, potem wg prawdopodobnej Owu że wczoraj. Ale ani kropelki. Testować się boje bo pewna jestem że znów będzie jedna krecha.


    Dombrusia a jak u Ciebie po kilku dniach?

    <3
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 28 lutego 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej dopiero po teście zorientowałam się, że zawroty głowy i non stop wzdęcie i sikanie ci chwilę to TO ;] Ok 5 tygodnia zaczęły się mdłości, ok 7 ból piersi, kiedy dosłownie w chwilę wszystko ustało, wiedziałam że jest po wszystkim. Serce przestało bić w 8t3d.

    Teraz jestem po IUI, 18dpo, i póki co nic. Miewam zawroty głowy, ale składam to na karb pogody. Zobaczymy, co powie beta, czy rośnie, a za jakiś czas... Czy w ogóle coś z tego będzie. Po ponad rocznej depresji staram się nie nastawiać w żadną stronę.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 1 marca 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam jak sama wyszukiwałem w opisach z tego wątku analogicznych objawów u siebie. Teraz jestem w 5tc i opiszę jak to u mnie wyglądało.

    Przed okresem jak zawsze bolały mnie piersi, ale nie były tak nabrzmiałe i bolały bardziej w środku, miałam też bardziej wrażliwe sutki.
    Cykle mam zwykle 28-30 dni.
    W 26dc zaczęło mi się plamienie jak na okres, ale nie rozkręciło się. Było brązowe i pojawiła się jedna duża smuga różowego śluzu. Tego dnia rano zrobiłam test, jeszcze zanim zorientowałam się z plamienia. Test negatywny.
    Okres nie rozkręcił się, w sumie plamienie trwało dobę. Potem plamiłam delikatnie, coraz jaśniej od brązu do beżu przez następne 3 dni.
    W 28dc zrobiłam ponownie test i pojawiła się blada kreska. Beta 110, to był piątek, więc nie powtórzyłam jej po 48h, ale robiłam kolejne testy, co dzień kreska mocniejsza.
    Utrzymuje się ból piersi, ale nie jest jakiś straszny.
    Miewam napady głodu, które jeśli nie zostaną zaspokojone czymkolwiek prowadzą do mroczków przed oczami i skrajnego wyczerpania, to się dzieje w max pół godziny.
    Mam dziwne sny. Po prostu mega dziwne i bez sensu.
    Mam lekkie wahania nastroju, jestem podatna na wzruszenie.
    Coraz więcej śluzu, od lekko glutowatego do prawie wody, muszę max co 2 godziny wymieniać wkładki.

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam taki artykuł o objawach ciąży https://www.stolicazdrowia.pl/27/pierwsze-objawy-ciazy-zaplodnieniu-sprawdz-symptomy-ciazy/ i tam piszą o nabrzmiałych piersiach, zmęczeniu i mdłościach - miałyście takie objawy? bo ja nie mam a test pokazuje że jestem w ciąży, czy test może się mylić?

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 7 marca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julkaopa chyba każda z nas jest inna i różne mamy objawy :)
    u mnie piersi do tej pory są nabrzmiałe i wrażliwe, to zdecydowanie inne uczucie niż napuchnięcie piersi przed okresem

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • ticia9 Autorytet
    Postów: 601 477

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy ciąży:
    - ok 5-6 dni przed terminem @ bóle miesiączkowe
    - wrażliwe i bolące piersi, ale tak jak zawsze przed okresem
    - pojawienie się żył na piersiach ok. tydzień przed @
    - blada druga kreska na teście ciążowym 3 dni przed terminem @ (nawet po tygodniu nie była tak ciemna jak kontrolna)
    - mdłości zaczęły się dopiero w 6 tygodniu ciąży i trwały jakoś do 10



    noo90ic.png

    mhsvpx9i7vzd02b9.png
    klz98rib7t5zryeb.png
  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 15 marca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w 5 tyg i od trzech dni jestem non stop głodna. Czy to normalne tak wcześnie? Zjem obiad i za 20 minut już mnie pali w żołądku, przekąski nie pomagają... Czy któraś z was tak miała i to tak wcześnie? Pisząc do was już czuję głód, idę coś sobie zrobić bo nie wytrzymam.

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • KasiaZ Autorytet
    Postów: 298 193

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich :)
    Dzisiaj właśnie zrobiłam wpis o moich objawach w pamiętniku i chętnie go tu wkleję :)

    Badałam szyjkę i śluz żeby stwierdzić kiedy mam owulację, jednak był to pierwszy cykl obserwacji więc nie byłam pewna wyników. Stwierdzenie owulacji przez Ovu i moje odczucia się zgadzały, nawet z mężem stwierdziliśmy, że w ten dzień musiał być "złoty strzał" ;)
    No i zaczęło się oczekiwanie - najdłuższe 10 dni w ostatnim czasie ;)
    Moje cykle trwają średnio 30 dni (są odchyły raz czy dwa razy na rok 26-35). Inf. odnośnie śluzu i szyjki na wykresie.
    Objawy zaczęły się szybko, brałam pod uwagę, że mogą być urojone, wiadomo jak to bywa, ale i tak zapisywałam.

    16dc - owulacja - "złoty strzał", ból prawego jajnika
    17dc - 1dpo - ból prawego jajnika
    18dc - 2dpo - sutki wrażliwe na dotyk
    19dc - 3dpo - wrażliwe sutki, ból prawego jajnika, częste siusianie
    20dc - 4dpo - zaczęła mnie boleć lewa pierś, przy dotyku po stronie zewnętrznej
    21dc - 5dpo - rano biegunka, ból lewej piersi (miałam wrażenie, że żyły są bardziej widoczne, nawet pytałam męża, ale stwierdził, że tak zawsze miałam i mam nie wymyślać), piersi swędziały, ból prawego jajnika, ale znacznie intensywniejszy niż na owulację, miałam wrażenie spocenia, wilgoci na dole, częste siusianie i wieczorem ból żołądka (choć żołądek mi często nawala więc to dość mało wiarygodny objaw ciążowy)
    22dc - 6dpo - biegunka rano, swędzące piersi, obie zaczęły boleć, mdłości (ale tu mogła być wina stresu), wzdęcie
    23dc - 7dpo - wrażliwe piersi (po bokach przy ucisku), wzdęcie
    24dc - 8dpo - wrażliwe piersi (już bolały całe, przy dotyku lub przy np. schodzeniu ze schodów), więcej żyłek na piersiach, biegunka, wzdęcie i wzrost apetytu (jadłam lody śmietankowe z chipsami cebulowymi - mąż się śmiał, że już mam zachcianki)
    25dc - 9dpo - najbardziej zainteresował mnie rozciągliwy, ale kremowy śluz, ból głowy, ból krzyża, mdłości, stres, nerwowość, wrażliwe piersi - obstawiam implantację w ten dzień, bo czułam się jakoś dziwnie
    26dc - 10dpo - wrażliwe piersi, wzdęcie, mdłości, wzrost apetytu i dziwny ból brzucha, podbrzusza, taki nie okresowy, porównywalny raczej do zakwasów (miałam wrażenie, że moja macica ma zakwasy ;) ), test ciążowy z cieniem cienia, ale nie uznałam go za pozytyw
    27dc - 11dpo - wrażliwe piersi, wzdęcie, wzrost apetytu, no i test ciążowy pozytywny, słaby pozytyw, ale pokazałam już mężowi, też widział drugą kreskę :)
    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/4be877955c63d2ef858d7f7f452382e7.jpg
    27dc - 12dpo - dzisiaj - wrażliwe piersi, testy pozytywne (zrobiłam też owulacyjny, żeby sprawdzić czy też pokażą ciążę)
    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/11fe566509ea8a91013c9ed9d532517c.jpg

    Mam 33 lata, to moja trzecia ciąża :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , jestem tu nowa , mnóstwo razy czytałam to forum doszukując sie u siebie waszych objawów ... w kwietniu mina dwa lata jak sie staramy... conajmniej z 3 razy miałam objawy inne niz zawsze i spóźniające sie miesiączkę i byłam pewna ze to to, niestety za każdym razem sie myliłam, w międzyczasie okazało sie ze mam chorobę hashimoto i niedoczynnosc- ale juz unormowane hormony , obecnie jestem po drożności i to drugi cykl po a pierwszy w którym próbowaliśmy , miesiączka planowo w czwartek tj 3 dni , oczywiście mam objawy wczesnej ciąży tj bolesne piersi, bóle jajników od 4 dni mniej więcej i jestem zmęczona hehe ale ja chyba jestem nienormalna , jak po 3 miesiącach od drożności nici to mam iść znowu do giną choć jak pomyśle o dalszych badaniach to mi sie wszystkiego odechciewa ...

  • Anicca891 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 marca 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.z mezem staramy sie od roku o dzidzie.
    Mam w miare regularny okres 28-31dc.
    Dzis 33 dc a miesiaczki ani widu ani slychu - wlasnie co najdziwniejsze - brak jakichkolwiek objawow zblizajacego sie okresu a mialam je zawsze, a teraz w dzien spodziewanej @ lekki bol I napiecie piersi (choc zawsze pojawial sie ze 4 dni wczesniej) - bol po jednym dniu minal I teraz nie czuje nic nawet bolu brzucha! Z dziwnych objawow , strasznie mnie tydzien temu zsypalo na twarzy, oraz przez caly tydzien pojawialy sie nitki krwi w nosie. Wczoraj bol gardla (jednodniowy) oraz uczucie przeziebienia- dzis zero objawow. Wczoraj po pracy przespalam 2h co nigdy mi sie nie zdarza, ale tlumacze to sobie praca na 6:00 rano... nie chce sobie wkrecac objawow kolejny raz. W dzien @ test negatywny. czy moze moge miec jeszcze nadzieje?

    Anicca891
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anicca a nie masz możliwości iść na betę ? Przynajmniej bedziesz wiedziała na 100%

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 6 dzień bóle podbrzusza takie ciągnące nasilają sie popołudniu i trzymają dopóki nie pójdę spać , piersi mnie bolą nie jakoś masakrycznie ale bolą a zazwyczaj bolały mnie sutki po owu i przed okresem mijało , dodatkowo jest mi wieczorami niedobrze i mam zgagę , robiłam dzisiaj test bo dziwne to ale negatywny , moze znowu jakiś dziwny cykl ale jak nie dostanę do piątku ( termin okresu przypada na czwartek) to pójdę na betę

  • Kingocha Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! :)
    Jestem tu nowa. O fasolkę staramy się razem z mężem już ponad 2 i pół roku.
    Ostatnia moja owolucja była 15 i powiem Wam, że pierwszy raz tak się czuję. Kilka dni po owu zaczęłam czuć ból w podbrzuszu, po lewej stronie, po 2 dniach zaczęły bolec mnie piersi, tak jakby od spodu. Przed zasypianiem strasznie kręcą mnie nogi a poranna kawa nie smakuje jak zawsze. Nie chcę za bardzo wkręcać sobie objawów, bo juz nie raz płakałam z powodu miesiączki. Z testów owulacyjnych wynikałoby, że wstrzeliliśmy się idealnie :) nic tylko czekać do @ a to jeszcze jakieś 7 dni :/

  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingocha wrote:
    Witajcie dziewczyny! :)
    Jestem tu nowa. O fasolkę staramy się razem z mężem już ponad 2 i pół roku.
    Ostatnia moja owolucja była 15 i powiem Wam, że pierwszy raz tak się czuję. Kilka dni po owu zaczęłam czuć ból w podbrzuszu, po lewej stronie, po 2 dniach zaczęły bolec mnie piersi, tak jakby od spodu. Przed zasypianiem strasznie kręcą mnie nogi a poranna kawa nie smakuje jak zawsze. Nie chcę za bardzo wkręcać sobie objawów, bo juz nie raz płakałam z powodu miesiączki. Z testów owulacyjnych wynikałoby, że wstrzeliliśmy się idealnie :) nic tylko czekać do @ a to jeszcze jakieś 7 dni :/

    Powodzenia :) Jak czujesz się inaczej niż zwykle to już dobry objaw. Ja praktycznie wiedziałam, że jestem w ciąży przed testem obserwując temperature (cały czas około 36,9) plus raz w nocy obudził mnie silny ból miesiaczkowy, który ustal po kilku minutach, myślę, że to było zagniezdzenie :)

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 22 marca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falbana wrote:
    Hej , jestem tu nowa , mnóstwo razy czytałam to forum doszukując sie u siebie waszych objawów ... w kwietniu mina dwa lata jak sie staramy... conajmniej z 3 razy miałam objawy inne niz zawsze i spóźniające sie miesiączkę i byłam pewna ze to to, niestety za każdym razem sie myliłam, w międzyczasie okazało sie ze mam chorobę hashimoto i niedoczynnosc- ale juz unormowane hormony , obecnie jestem po drożności i to drugi cykl po a pierwszy w którym próbowaliśmy , miesiączka planowo w czwartek tj 3 dni , oczywiście mam objawy wczesnej ciąży tj bolesne piersi, bóle jajników od 4 dni mniej więcej i jestem zmęczona hehe ale ja chyba jestem nienormalna , jak po 3 miesiącach od drożności nici to mam iść znowu do giną choć jak pomyśle o dalszych badaniach to mi sie wszystkiego odechciewa ...

    Najwazniejsze, że jest diagnoza, leczenie musi przynieść w końcu upragniony skutek, a partner się badał?

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cocolino, tak partner sie badał i wszystko Ok , u mnie tarczyca wyrównana jajowody drożne , jednak dalej nic , prolaktyna wychodzi mi przy górnej granicy lub powyżej jak kilka razy badałam ale lekarze twierdzą ze jak cykle sa regularne i jest owulacja potwierdzona na usg ( z reszta ja czuje zawsze a przez jakiś czas robiłam dodatkowo testy , zawsze wychodziły pozytywne w czasie domniemanej owulacji ) to nie należy wprowadzać leczenia ... aktualnie dzisiaj powinnam dostać okres , wczoraj do południa czułam sie dobrze ale po południu znowu zaczął mnie kłuć brzuch miałam zawroty głowy dość mocne i mdłości, po tych trwających z pół godziny miłościach rozbolała mnie głowa i pęka mi do tej pory, myslalam ze jak sie prześpie to minie No ale niestety, jednak wiadomo ze nadchodząca miesiączka tez osłabia i moze takir objawy wywoływać... No nic , trzeba czekać

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 23 marca 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;) zawsze chciałam się tu wpisać. Pierwszym objawem ciazy był bol piersi i brak @. Wczoraj byłam na pierwszym usg.5 tydz (3t3dz od zaplodnienia) był sam pechezyk. Ponoc czas jeszcze na zarodek.
    Dziś zniknął mi prawie całkowicie bol piersi. Boję się że coś nie tak..
    Pozdrawiam

    Brychta
‹‹ 386 387 388 389 390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ