X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 5 lutego 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 na spokojnie wszystko bedzie dobrze zobaczysz. Najwazniejsze to sie nie denerwowac wiem ze ciężko bo ja tez przed wizytą bylam bardzo zdenerwowana teraz czeka mnie koleja 9 lutego.

    Asik84 lubi tę wiadomość

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • nadulek Autorytet
    Postów: 542 621

    Wysłany: 6 lutego 2017, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako ze to moja 5 ciąża jedyne co u mnie zawsze sie powtarza to to że zasypiam na stojąco, ale jako ze mam niedoczynność tarczycy to wszyscy sie przyzwyczaili ze wiecznie chodze niewyspana tak wiec dziewczyny nie szukajmy na siłe wiem ze jak sie czegos bardzo chce to wszystko da sie pod cos podciągnąć.

    20.09.2013[*] 24.12.2013 [*] 09.02.2017[*]
    11.05.2018 Hubert 23 tc [*]
    Nieprawidłowy kariotyp
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto
    hchyrjjgepvdd2o1.png
    Nadia <3 Mia <3
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 6 lutego 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie? U mbie zaczął sie trzeci tydzień i poranne wymioty strasznie mbie mdli do tego dzisiaj rano zasłabłam ale juz mi trochę lepiej. A jak u was jakies zmiany?

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 6 lutego 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz pow wizycie:)
    Jest pęcherzyk, jest ciałko żółte. Serduszka jeszcze nie słychać:) niestety mam troszkę odklejona kosmowke i dostałam l4 na 2 tygodnie. Założyli mi juz kartę ciąży;)

    Mam nadzieje ze jak będę leżeć to wszystko ładnie sie sklei. Powodem może być tez taki wczesny etap ciąży ze wszystko sie jeszcze nie uformowało

    W przyszły poniedziałek wizyta:))

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja wypowiadam się po raz pierwszy, więc witam Was :) U mnie ciąża była planowana, około 8 dni po współżyciu miałam dzień ogromnej słabości i dość silnego bólu w podbrzuszu - przypuszczałam, że to może być ciąża i nie myliłam się. Pojawił się trądzik, co zbiło mnie z tropu, ale też dużo wcześniej zaczął mnie pobolewać brzuch i piersi stały się obrzmiałe (a zwykle było to dokładnie w dniu @). W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test - wyszła bardzo słaba druga kreska, ale następnego dnia rano już o wiele wyraźniejsza więc pojechałam na HCG i tam wynik 99,7 (to była sobota 4.02). Dziś byłam na wizycie u ginekologa i pani doktor po badaniu szyjki macicy i macicy potwierdziła, że macica jest rozpulchniona, więc ciąża jest ! :) 15 stego lutego idę na pierwsze USG (dziś nie chciała mi robić, bo serduszka jeszcze by nie było). Powiedziała,że w moim przypadku powtarzanie HCG nie ma sensu (trochę mnie to martwi, bo w czytam, że innym paniom zalecano częstą kontrolę HCG).

    MOje objawy teraz (początek 5 tygodnia):senność ogromna, ogólne zniechęcenie, bóle w podbrzuszu, trądzik. Poza tym strach, żeby ciążę utrzymać, ale staram się być dobrej myśli. :)

  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 7 lutego 2017, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia7274 wrote:
    Kochane ja wypowiadam się po raz pierwszy, więc witam Was :) U mnie ciąża była planowana, około 8 dni po współżyciu miałam dzień ogromnej słabości i dość silnego bólu w podbrzuszu - przypuszczałam, że to może być ciąża i nie myliłam się. Pojawił się trądzik, co zbiło mnie z tropu, ale też dużo wcześniej zaczął mnie pobolewać brzuch i piersi stały się obrzmiałe (a zwykle było to dokładnie w dniu @). W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test - wyszła bardzo słaba druga kreska, ale następnego dnia rano już o wiele wyraźniejsza więc pojechałam na HCG i tam wynik 99,7 (to była sobota 4.02). Dziś byłam na wizycie u ginekologa i pani doktor po badaniu szyjki macicy i macicy potwierdziła, że macica jest rozpulchniona, więc ciąża jest ! :) 15 stego lutego idę na pierwsze USG (dziś nie chciała mi robić, bo serduszka jeszcze by nie było). Powiedziała,że w moim przypadku powtarzanie HCG nie ma sensu (trochę mnie to martwi, bo w czytam, że innym paniom zalecano częstą kontrolę HCG).

    MOje objawy teraz (początek 5 tygodnia):senność ogromna, ogólne zniechęcenie, bóle w podbrzuszu, trądzik. Poza tym strach, żeby ciążę utrzymać, ale staram się być dobrej myśli. :)


    Monia ja tez tylko raz robiłam krew. Tez zalecono mi zeby nie robić drugi raz bety, zwłaszcza ze po jednej stronie pęcherza ciążowego odwarstwila mi sie kosmowka i mam teraz tydzień l4 do następnej wizytacji. Przy pierwszej ciąży tez byłam 2 razy na becie przy czym ten drugi raz beta juz malała. Tak sie wtedy zestresowałam płakałam, tydzień pózniej dostałam @. Odkleiła sie kosmowka to juz było nie do odratowania. Dla świetego swojego spokoju leżę i na krew nie idę. Musze teraz powalczyć o ta ciąże, a stres temu nie służy

    Monia7274 lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 7 lutego 2017, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola☺ wrote:
    Hej dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie? U mbie zaczął sie trzeci tydzień i poranne wymioty strasznie mbie mdli do tego dzisiaj rano zasłabłam ale juz mi trochę lepiej. A jak u was jakies zmiany?


    Ulala, No to nie zazdroszczę tych wymiotów. Ale pewnie wkrótce ci przejdzie. Póki co nie mdli mnie ale pewnie wszytko co najlepsze przede mną:) gdzieś czytałam ze na poranne mdłości dobrze jest coś przegryźć np płat ryżowy

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik Ja za tydzień mam USG, więc dopiero wtedy będę wiedziała czy wszystko jest dobrze. Póki co mam to szczęście, że mam miesiąc wolnego i w zasadzie tylko siedzę albo leżę, więc nawet jeśli coś jest nie tak to nie szkodzę sobie jeszcze bardziej, np. wysiłkiem i w sumie dobrze, że nie mam zleconej bety, bo pewnie bym się stresowała czy czasem nie jest jej o 1% za mało :). Już nie mogę się doczekać tego USG...

    Asik84 lubi tę wiadomość

  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 7 lutego 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia7274 wrote:
    Asik Ja za tydzień mam USG, więc dopiero wtedy będę wiedziała czy wszystko jest dobrze. Póki co mam to szczęście, że mam miesiąc wolnego i w zasadzie tylko siedzę albo leżę, więc nawet jeśli coś jest nie tak to nie szkodzę sobie jeszcze bardziej, np. wysiłkiem i w sumie dobrze, że nie mam zleconej bety, bo pewnie bym się stresowała czy czasem nie jest jej o 1% za mało :). Już nie mogę się doczekać tego USG...


    Bedzie dobrze:) super uczucie zobaczyć na ekranie mała kuleczkę:)

    Monia7274 lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja dzisiaj jadę do szpitala strasznie sie boje by wszytko było w porządku. Od wczoraj boli mnie biodro i jest to okropny ból a dzisiaj w pracy pojawily sie nie wielkie plamienia mam nadzieje ze to nic złego fakt ze to dopiero 3 tydzien ale jedyne co mnie pociesza to to ze nie boli mbie brzuch. Miala kiedys tak ktoras ze w 3 tygodniu pojawiły się nie duze plamienia???

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • monnnniii Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 lutego 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszy objaw to swędzenie sutków i dziwny posmak w ustach. 4 dni przed spodziewaną miesiączka silne bóle podbrzusza w nocy. Ale ja juz podejrzewałam ciąże bo nigdy takiego swędzenia sutków nie miałam :)

    :)
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 7 lutego 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola☺ wrote:
    Hej dziewczyny ja dzisiaj jadę do szpitala strasznie sie boje by wszytko było w porządku. Od wczoraj boli mnie biodro i jest to okropny ból a dzisiaj w pracy pojawily sie nie wielkie plamienia mam nadzieje ze to nic złego fakt ze to dopiero 3 tydzien ale jedyne co mnie pociesza to to ze nie boli mbie brzuch. Miala kiedys tak ktoras ze w 3 tygodniu pojawiły się nie duze plamienia???


    Paola jak sie czujesz? Trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 22:47

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Dynka Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 8 lutego 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Przeczytałam cały temat od początku i myślę, że nadszedł czas żebym napisała coś. :)

    Sytuacja wygląda następująca: We wrześniu zeszłego roku udało mi się zajść w upragnioną ciążę w pierwszym cyklu starań. Pierwsze objawy to:
    -zgaga
    -ciągłe zmęczenie
    -kłucie w dole brzucha
    -nie smakowały mi słodycze (a jestem straszny łasuch)
    -nerwowość (kilka razy pokłóciłam się z szefową w pracy)
    -ból piersi przy dotykaniu i zaczęły nareszcie rosnąć :D

    Niestety w listopadzie okazało się, że ciąża obumarła i musiałam mieć wykonany zabieg łyżeczkowania. Pierwszy okres po zabiegu nadszedł po 32 dniach. Umówiłam się na wizytę, Pan doktor mnie zbadał i stwierdził, że fizycznie nie ma przeciwwskazań do kolejnej ciąży.
    Kolejny okres pojawił się 12 stycznia, ponieważ w pierwszym cyklu się nie udało w kolejnym trochę odpuściłam (w końcu nie zawsze udaje się za pierwszym razem ;)). Nawet nie wiem kiedy nastąpiła owulacja w tym cyklu, ale z mężem nie marnowaliśmy czasu :) Od około 2 tygodniu czuję ukłucia w podbrzuszu. Jajniki bolą na zmianę, ale powiedziałabym, że częściej lewy. Około tygodnia temu pojawiło się zmęczenie i zgaga. Zawsze po pracy robię sobie króciutką drzemkę i budzę się z potworną zgagą i tak zostaję do wieczora. W zeszły piątek zauważyłam w pracy odrobinę śluzu zabarwione krwią (dosłownie kropelka) i myślałam, że zbliża się okres, który znowu zaskoczy mnie kilka dni wcześniej. Jednak od tego czasu cisza. Zauważyłam również, że po domniemanej owulacji (jeśli miała miejsce jak zawsze w połowie cyklu) było dużo wodnistego śluzu w kolorze mlecznym i utrzymywał się kilka dni. Nie chcę się nakręcać, ale czuję się podobnie jak przy pierwszej ciąży z tym wyjątkiem, że biust raz mnie boli, a raz nie. Czuję raczej takie jakby palenie w środku i jest delikatnie twardszy.

    Jutro wypada termin miesiączki, a ja żadnych objawów typowych dla tych dni nie mam. Z ciekawości zrobiłam dzisiaj rano test, ale negatywny. Moje pytanie kiedy mogę powtórzyć test? Nie mam za bardzo teraz możliwości wybrać się na badanie krwi.
    Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale jestem ciekawa opinii kogoś bezstronnego bo mąż twierdzi, że okres pojawi się z drobnym opóźnieniem i nie wierzy w żadne objawy.

    Pozdrawiam wszystkich i GRATULUJE tym co się już udało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 09:15

    Listopad 2016 - 2 Aniołki 8tc
    Grudzień 2017 - Zdrowy Chłopiec
    Wiosna 2019 - Mąż po chemioterapii
    Marzec 2021 - Puste jajo
  • Patrycj@ Znajoma
    Postów: 23 11

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze objawy były bardzo podobne do tych przed miesiączką. Delikatne bóle w podbrzuszu, narastający ból piersi. W dzień spodziewanej miesiączki piersi bolały mnie tak, że miałam wrazenie jakiegoś zapalenia, były większe, cięzkie i bardzo bolące. Ok 4 dni przed spodziewaną miesiączką byłam zmęczona bardziej niż zwykle. Po pracy jedyne na co miałam ochotę to leżenie:) Aaaa i jeszcze coś niestandardowego jak dla mnie - bekanie i odbijanie:) Dzień po spodziewanej miesiączce dwie wyraźne kreski, dwa dni potem beta 614.

    w57vyx8d7gsquido.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi, piersi piersi... Masakra... Bolą piersi, sutki... nie mogę ich dotknąć

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a u mnie 6 tydz i zero objawow, zero
    .. nawet chyba piersi sie nie powiekszyly :/ boje sie ze.to cos zlego oznacza :(
    W pon widzialam sam pecherzyk na usg a wczoraj bylo cialko zolte i bardzo slabo widoczne echo zarodka.

    Któras z Was nie ma objawow a wszystko sie dobrze rozwija?

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 184

    Wysłany: 18 lutego 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moja 4 ciaza,w pierwszych trzech nie mialam zadnych objawow,myslalam,ze okres przyjdzie.Teraz bylo inaczrj juz tydzien przed terminem okresu ogromny bol piersi,wiele silniejszy niz zwykle,plus sennosc,6 dni przed zrobilam test i juz byl pozytywny :)

  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 18 lutego 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie, dzisiaj przeskoczyłam na tą piękną fioletową stronkę po tym jak narzeczony namówił mnie na test dwa dni przed planowanym dniem, bo go nerwy zżerały :) Tyle co mogę powiedzieć do tej pory to ból podbrzusza i takie uczucie jakby "bulgotania" w brzuchu :)

    bejb lubi tę wiadomość

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości "poranne" tylko z nazwy. Od rana do wieczora jest mi niedobrze:( masakra jakaś. Otwieram oczy mdli, zasypiam mdli. Mam nadzieje ze juz niedługo przejdzie:)

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki ;)

    U mnie dzisiaj test pozytywny. Za 2tyg pierwsza wizyta u gino i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

‹‹ 385 386 387 388 389 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ