X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, no to poczekaj może do końca krwawienia. Jeśli okres będzie nadal dziwnie mizerny, to zrób test :)

    Nicola85, Wachciowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkim nowym mamusiom trzymam kciuki za kolejne :)

    A jak "stare" staraczki ktore staraly sie jeszcze ze mna i te zaciazone po mnie ?? :) zagladacie?

  • MMaggdaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    U mnie wprawdzie ciąża jeszcze nie potwierdzona ale jestem jej niemalże pewna ;)
    3 dni po owulacji zaczęło się:
    - zmęczenie, ospałość,
    - nudności towarzyszące mi przez cały dzień
    - zawroty głowy i uczucie 'ucisku' głowy
    - bóle podbrzusza i krzyża,
    - wzmożony apetyt - ciągle jestem głodna,
    - uczucie pełności w brzuchu

    Czekam jeszcze 6 dni i robię test :)
    Wg obliczeń dzisiaj mój 8 dnień po owulacji

  • kasia91 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) dzisiaj jest mój 21 dzień cyklu. Ja tez nie chce się nakręcać ale owulacje miałam w 14 dniu, 16 dnia byłam u ginekologa potwierdził ze owu była i właśnie od tego dnia mam klocie jajników i taki dziwne pobolewanie w podbrzuszu i czasami takie bulgotanie... Temperatura narazie w miejscu 36,9.. Poza tym mam okropne gazy.. Czy to możliwe żeby tak szybko 2 dni po owu ? Nie chce mi się w To wierzyc i wydaje mi się ze poprostu sobie wmawiam :(

    Kasia
  • Lunka Ekspertka
    Postów: 182 108

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia91 uważam, że to możliwe - ja mam od 20dc lekkie bóle takie jak na okres, z każdym dniem mocniejsze. Owulacja wg OvuFriend 14 dc, ale wydaje mi się, że mogła być około 12-13 - nie mierzyłam codziennie temp. więc dlatego takie rozbieżności. Ale beta dziś potwierdziła.

    3jgx9jcg88a7v963.png
  • kasia91 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje jeszcze raz :) kurczę tak bardzo bym chciała ... Wczoraj zadzwoniła do mnie siostra i jest w ciąży tak się cieszę ale także bardzo jej zazdroszczę.. Rodzina meza strasznie na nas naciska co bardzo ryje mi już psychikę... A takiego pobolewania brzucha nigdy nie miałam ewentualnie dzień przed @. I mam taka nadzieje bo ten miesiąc był u nas bardzo intensywny w staraniu.

    Kasia
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie :
    - 9dpo bladzioszek,
    - nabrzmiale bolesne piersi,
    - bole podbrzusza jak na okres,
    - jednodniowa biegunka (niestety dalej z tym kiepsko)
    - 5dpo zawroty glowy, raz bym nawet zemdlala,
    - niewielkie zmeczenie,
    - klucie jajników,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 18:59

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Lunka Ekspertka
    Postów: 182 108

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia91 mam nadzieje, ze to bedzie ten cykl :) informuj na biezaco.
    Farmceutka77 mamy prawie ten sam etap ;)

    Najgorsze jest jeszcze to, ze od wczorajszego wieczoru wszystko mnie swedzi, wczoraj jak sie drapalam to wychodzily mi bąble. Nie wiem o co chodzi i troche mnie to martwi. Czy to tylko skok hormonow i organizm nie ogarnia. Czy moze nagle pojawilo mi sie jakies uczulenie na siersc albo jakies atopowe zapalenie skory. Nie mam pojecia co sie dzieje :(

    3jgx9jcg88a7v963.png
  • kasia91 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam nadzieje ze to ten cykl :)kurczę na następnej wizycie koniecznie poinformuj lekarza może faktycznie organizm nieogarnia i niedługo wszystko wróci do normy :) bedzie dobrze życzę Ci dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :)

    Kasia
  • anet90 Przyjaciółka
    Postów: 104 170

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moje objawy to :
    - bole podbrzusza ,ale nie tak jak na @ . bardziej takie ciągnięcie .
    - bolesność piersi
    - gazy ;)
    - straszne bóle głowy. trwające cały dzień
    - bezsenność

    f2w3rjjg2qu7b2qf.png

    qq873e5ekqw6f851.png
  • Mar_Ta Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem w 6.tc.
    Moje pierwsze objawy, jakie zauważyłam, jednak nie brałam ich pod uwagę to fakt, że od owulacji było mi codziennie bardzo zimno. Podczas kąpieli miałam wrażenie, że widzę każdą żyłę na ciele, później doszedł ból sutków i łuszczenie na nich skóry.
    Teraz oprócz bólu piersi... nic. Aż się zaczynam martwić, czy wszystko w porządku. Na usg ( we wtorek ) serduszka jeszcze nie było widać, wizytę mam za tydzień w czwartek..
    Pozdrawiam Marta.

  • MartuchaK Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, przeczytałam te forum od poerwszej strony do około 180 ( ostatnich postów nie czytałam - jeszcze) bo chciałam do was napisać, jak komuś o tym nie powiem to zaraz mnie rozsadzi
    26dc ( mam 28)
    Po owu bóle lewego jajnika, bóle kręgosłupa, lekki obrzęd piersi lekkie nudności, odbijanie sie po wszystkim , wzdęcia, temperatura 37-37,2 trzymajcie kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 20:59

  • Cludi Koleżanka
    Postów: 65 8

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jednak dostałam @ i jestem po kolejnej konsultacji ginekologicznej :

    No to sprawa stoi tak jak się uprzemy to inseminacje mozemy w następnym cyklu robić ale jak to gin powiedział że najlepiej poczekac na zabieg żylaka zrobić jeszcze raz badania nasienia i wtedy caly zabieg inseminacji bo z jakością spermy jaką ma mąż W tym stadium tylko na takie zapłodnienie możemy się ubiegać. Teraz kwestia mnie po wszelakim badaniu jakie mozna zrobić w gabinecie jestem zdrów jak ryba,a samą drożność mam wykonać dopiero przed cyklem zapłodnienia.

    Badania pierwszej wizyty: ogólne jak przy zwyklej wizycie plus sprawdzenie jakości śluzu[kolposkopia] i wymaz na cytologie oraz usg dopochwowe

    - koszt owej przyjemności 320zł za niecałe 45 min

    Także na przełomie maja/czerwca działamy z inseminacją. A póki co możemy tulić się na ile nam się chce.

    5 nie udanych prób IUI - rok 2017
    20.12.2017 nieudana próba IVF/ ISCI
    1.05.2018 udana próba IVF/ ISCI
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Panie, otóż czytam od kilku dni Wasze posty o objawach i sama postanowiłam się podzielić, mimo, że są niepotwierdzone...
    Z mężem staramy się pierwszy cykl, jako, że w październiku 2015 okazało się, że upragnionego maluszka nosiłam pod serduszkiem 3 tygodnie martwego nie potrafiliśmy się pozbierać, i przemóc, aż do teraz. (ciąża obumarła w 13 tc - wg CRL tydzień 9/10)
    Otóż 1dc miałam 3 stycznia, cykle 30 dniowe, więc teoretycznie owulację powinnam mieć 19 stycznia. ALE:
    Już 9dc zauważyłam u siebie wysoce płodny śluz, lepki, rozciągliwy... Zaczęłam robić testy owulacyjne, i tak:
    9dc 2 kreski ale testowa bledsza od kontrolnej,
    10dc tak samo
    od 11dc do dzisiaj włącznie jedna kreska - czyli negatyw 100%.
    Oczywiście przytulanie 10,11 dc. I 10dc potwornie zaczęło mnie kłuć w lewym jajniku,
    11 dc również odczuwałam kłucie i dodatkowo ból podbrzusza.
    Od 12 dc bez przerwy czuję ciężkość w brzuchu, ból podbrzusza jakby miesiączkowy,
    do sutków dotknąć się nie mogę, no i krzyż... potwornie ciągnie w krzyżu.
    Testy owu i ciążowe negatywne i nie nastawiam się, żeby coś z z tego było - wolę się miło zaskoczyć.

    Zastanawia mnie czy przegapiłam moment piku LH i dlatego testy były "prawie" pozytywne?
    Jak to było u Was?

    Bardzo pragniemy dzidziusia, mimo lęku, że znów będziemy przechodzić przez tą traumę...

    Testów ciążowych chyba już nie będę robić, aż do dnia spodziewanej miesiączki...
    Co sądzicie o mojej sytuacji?

  • Nicola85 Koleżanka
    Postów: 35 0

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie od wczoraj czytałam posty i sama postanowiłam do was napisać.Otóż pod ponad pół roku staramy się o dzidziusia i nic z tego nie wychodzi .Co miesiąc przed okresem szukam objawów A tu się okazuje ze znowu okres.Teraz wypada min za parę dni bolą mnie jajniki i mam gazy.

  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestwm na etapie starania z mężem o dziecko. Jestem 7 dni przed okresem w poniedzialek dostalam plamienia i bolał mnie brzuch jak przed okresem. Dzisiaj zauważyłam brązowa otoczkę wokół sutków poersi mnie nie bolą ale ale sutki mam podraznione. Czy moze to oznaczac ze sie udalo wapone ze to jest nasz pierwszy miesiac starań mam juz corke ma 6 lat i w pierwszej ciazy tez mialam te planiebia półtora tygodnia przed okresem. W ponoedzialek chce zrobic beta hcg. A wy co o tym myslicie?

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Nicola85 Koleżanka
    Postów: 35 0

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No napewno będzie wiadomo czy dostaniesz okres być może udało Ci się tak szybko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola☺ wrote:
    Hej dziewczyny jestwm na etapie starania z mężem o dziecko. Jestem 7 dni przed okresem w poniedzialek dostalam plamienia i bolał mnie brzuch jak przed okresem. Dzisiaj zauważyłam brązowa otoczkę wokół sutków poersi mnie nie bolą ale ale sutki mam podraznione. Czy moze to oznaczac ze sie udalo wapone ze to jest nasz pierwszy miesiac starań mam juz corke ma 6 lat i w pierwszej ciazy tez mialam te planiebia półtora tygodnia przed okresem. W ponoedzialek chce zrobic beta hcg. A wy co o tym myslicie?

    Myślę, że spokojnie leć na betę - zawsze to będziesz miała pewność.
    I trzymam kciuki! :)
    To mogło być plamienie implantacyjne, więc szanse wg mnie są duże!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 18:19

  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym sie ucieszyla gdyby sie jednak udalo. Ile czeka sie na wynik z bety? nigdy nie robilam takiego ntadania trzeba byc naczczo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 18:36

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
  • Nicola85 Koleżanka
    Postów: 35 0

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym bardzo chciała ale do okresu jeszcze 4 dni.Najchętniej bym.poleciała i kupiła test ciążowy ale się boję rozczarowania

‹‹ 378 379 380 381 382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ