X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Klodi85 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    All4love dzieki za od powiedz;) testowac nie bede na pewno dopoki nie spozni sie przynajmniej pare dni z reguly jak testuje to zaraz potem przychodzi @ wiec wole jeszcze troszke zyc w nadzieji, napady glodu mam tez przed okresem ale chodzi o te zaparcia juz od 5 dni nic to mnie martwi I zastanawia no nic pozostaje tylko czekac chyba przez to ze tak bardzo chce to autosugestia sie wlacz a a potem znowu rozczarowanie...

  • monia8729 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane mam pytanie jestem 11 dpo jeszcze przed świętami dostałam wysypki na brzuchu na rozstepach po poprzedniej ciąży strasznie swędzi mam też na udach i ramionach ale tam najmniej,na udach też dośc sporo i pod kolanami.Czy którejs z was wyskoczyło to badziewie i okazało się ze jest w ciąży.W pierwszej ciąży zdiagnozowano u mnie łuszczycę zaraz po tym jak się dowiedziałam że jestem w ciąży.Test robiłam ale negatyw.Mój wykresik :) pozdrawiam 5e85825db06db85086ff79e0ac84e5ae.png

  • Klodi85 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Monia, u mnie tez zdiagnozowano luszczyce jakies 2 lata temu, okropna I uciazliwa choroba, nie bylam jeszcze w ciazy ale teraz tez mnie swedzi cale cialo ale to nie musi byc spowodowane ciaza zima ta choroba sie nasila wiec moze dlatego a w poprzedniej ciazy jakie zmiany nastapily na skorze? Byl jakis wysyp ze nie moglas sobie poradzic, ja sie tak boje ze jak bede w ciazy to sobie z tym dziadostwem nie poradze...

  • monia8729 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Klodi85 ani nie mów ja 3 tygodnie pierwsze co zdiagnozowali ciąze to dziadostwo dostałam walcze do tej pory a zaczęło sie od kolan łokci poźniej całe ciało na swój ślub cywilny szłam jak muzłumanka ubrana staram sie jakoś z tym życ choc jest bardzo ciezko ale musimy dac rade :)

  • Klodi85 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dostalam dzisiaj brazowego plamienia do okresu jeszcze and 4 dni raczej nie przypominam sobie zebym kiedys tak miala nawet nigdy nie dostaje wczesniej okresu jak juz to mi sie spoznia dzien lub 2 nie wiem co o tym myslec brzuch pobolewa jak na okres piersi ogromne ociazale nie wiem co o tym myslec, czy ktoras z was tak miala czy to moze byc plamienie implantacyjne ?? Jakiego koloru powinno byc takowe plamienie? Nie chce sie nakrecac ale juz zapalila sie we mnie iskierka nadzieji wiem ze powinnam zrobic test ale boje sie bo to zazwyczaj oznacza okres...

  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam brazowe plamienia mniej wiecej w terminie okresu, ale u mnie przed okresem to byla czesta przypadlosc wiec nawet nie zwrocilam na to uwagi. No i rzeczywiscie bylo to plamienie implantacyjne. Trwalo ok 2-3 dni.
    Takze u ciebie wszystko mozliwe. Mysle ze juz mozesz zrobic test skoro jestes po terminie miesiaczki. Trzymam kciuki : )

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa, od 4 dni czytam to forum, o niektórych objawach ciąży dowiedziałam się własnie z niego :) i postanowiłam się także udzielić ;) Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. W grudniu próbowaliśmy 4 razy (oczywiście w dni płodne) w tym raz przed owulacją. 2 dni po owulacji na ustach pojawiła się opryszczka, poczułam kłucie w jajnikach, w dole brzucha (wbijanie szpilek), ogólnie jakaś taka byłam rozbita, czułam jakbym miała być chora przeziębienie czy coś..., a temp wskazała 36,4 stopnie i przez 3 dni byłam okropnie senna, w pracy ledwo wytrzymywałam, dosłownie czułam jakbym miała cegłówki na powiekach i wszystko mnie denerwowało, dosłownie wszystko nawet jak ktoś na mnie patrzył. Wtedy nie zaprzątałam sobie tum głowy, nie brałam tych objawów za istotne. Następnie pojawił się wyczulony węch, w sklepie przechodziłam obok ludzi ubranych w kurtki zimowe i nie mogłam znieść straszliwego słodkiego "zapachu" potu. Wtedy zaczęło mnie to zastanawiać, tego samego wieczora w łóżku nie mogłam przytulić się do męża, bo czułam od niego taki intensywny zapach perfum jakby się w nich wykąpał! A to był zwykły żel pod prysznic. Następnego dnia wracając z pracy nabrałam przeraźliwej ochoty na śledzie w śmietanie, ale takiej przeraźliwej ochoty, że ślina dosłownie wyciekała mi z ust :D Zjadłam śledzia i okazało się, że jednak mam ochotę na kanapkę z dżemem :O Od tygodnia mam okropne wzdęcia, w życiu czegoś takiego nie miałam, doszło do tego stopnia, że bielizna mnie uciska, boję się większego wysiłku boooo... hahaha :D Jestem 3 dni przed @ i do dziś mam kłucie w jajnikach choć rzadsze i bóle w podbrzuszu takie jak na @, czasem ból ciągnący dziwny, ale ciut słabszy. Zaczęły się uderzenia gorąca, w pracy słabości, muszę usiąść bo dostaje zimnych potów. Już trzecią noc praktyczne nie śpię, nie mogę zasnąć, zasypiam ok godz. 2-4 nad ranem i budzę się przed 7. Od 3 dni rano mierzę temp. pod pachą, termometr wskazuje 36,9-37,1 stopnia. Mam nadzieję, że to już to :) Nie mogę się doczekać dnia @ żeby zrobić test, a jednocześnie bardzo się boję rozczarowania i tego, że jednak @ "nadejdzie" :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 18:23

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo, oby te objawy nie były urojone :)
    Trzymam kciuki i daj koniecznie znać <3

    Ja np co miesiąc miałam różne objawy "ciążowe",a i tak zawsze kończyło się okresem. Gdy się udało, nie miałam praktycznie żadnych objawów. Tylko typowo okresowe i nawet nie spieszyłam się z testem.Zrobiłam dopiero 17 dni po inseminacji. Myślę,że pozytywna beta wyszłaby już 11 dnia. Byłam pewna ,że okres nadejdzie. Nie nadszedł :)

  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget właśnie boję się żeby to nie były objawy urojone :( Co będzie to będzie, a może jednak na plus ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 18:07

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo, wszystko jest możliwe. Trzeba być dobrej myśli :)

    Staracie się z mężem nie długo, więc trzeba zakładać,że nie będziecie mieli problemu z zajściem i ten cykl będzie udany :)

  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro planowany @, ale czy to normalne, że w ogóle nie bolą mnie piersi??? Brzuch pobolewa cały czas, ale to już od dłuższego czasu, a piersi w ogóle :/ Owszem są jakby większe "nalane", sutki ciut wrażliwsze, ale to tyle, a zazwyczaj przed okresem mam obolałe piersi :/ Czy to nie wyklucza ciąży? Temp. w dalszym ciągu podwyższona, mierzona codziennie rano 37.0 stopni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 10:43

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Karolczi Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 02:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zorientowałam też bardzo szybko. Tydzień przed początkiem miesiączki, której nie było hehe. Moje objawy - Bolące piersi, drażliwość, zapalenie pęcherza, nudności bez wymiotów na szczęście. Natomiast do zrobienia testu przekonał mnie jebłecznik, który dostałam w pracy od koleżanki. Nawet go nie ruszyłam, zapach mnie tak odrzucił że do teraz nie sięgam po jabłka. Test zrobiłam w 3-4 tc i wyszedł pozytywny.

  • Cludi Koleżanka
    Postów: 65 8

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    oczekuję na @ jak nie przyjdzie to super a jeśli tak to po niej idziemy z mężem na inseminacje to już postanowione mamy czas na dwie próby, bo inaczej pół roku bez jakichkolwiek zbliżeń.

    Jedyne co to zasypiam na stojąco najlepiej przespałabym cały dzień a nawet tydzień, niemiłosierny ból sutków , cycki jakby rozm dwa większe jędrniejsze oraz bóle jajników zazwyczaj lewego dziwne ciągnięcia podbrzusza + przeziębienie.

    W tym cyklu porzuciłam wszelakie testy ovu jak i mierzenie temp *(na czas nie dotarł mi nowy termometr).

    Do tego dowiedziałam się że bratowa w drugiej ciąży troszku zabolało 8 mies od porodu kolejne w drodze..

    5 nie udanych prób IUI - rok 2017
    20.12.2017 nieudana próba IVF/ ISCI
    1.05.2018 udana próba IVF/ ISCI
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo wrote:
    Jutro planowany @, ale czy to normalne, że w ogóle nie bolą mnie piersi??? Brzuch pobolewa cały czas, ale to już od dłuższego czasu, a piersi w ogóle :/ Owszem są jakby większe "nalane", sutki ciut wrażliwsze, ale to tyle, a zazwyczaj przed okresem mam obolałe piersi :/ Czy to nie wyklucza ciąży? Temp. w dalszym ciągu podwyższona, mierzona codziennie rano 37.0 stopni.


    I jak wygląda sytuacja ?

    Mnie piersi też w ogóle nie bolą. Są troszkę większe niż zazwyczaj,ale minimalnie.

  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dzisiaj pojawiła się krew, na razie skromnie, ale jest to pierwszy dzień :( Nie wiem co o tym myśleć :( O połowie objawów dowiedziałam się z tego forum kilka dni temu a, od owulacji codziennie coś wskazywało na to, że jednak się udało, chociażby trwające 10 dni non stop wzdęcia, pobolewanie brzucha, częstsze wizyty w toalecie czy kłucie jajników :( I ta temperatura mierzona od tygodnia! Rano 37.0 wieczorem 37.4 :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 19:01

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od rana nie ma ze mną kontaktu, nie nadaję się do niczego, jestem rozkojarzona i zdołowana :(

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo,przykro mi :( <3

    Może ten cykl będzie szczęśliwy, kto wie ... :)

  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze jedno pytanie, wczoraj w dniu okresu temperatura spadła mi do 36.6, dzisiaj znów 37 stopni. O co tu może chodzić? Czy to jest normalne? Wciąż mam wzdęcia :/

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo,a małpa się rozkręciła ??

    U mnie był spadek, potem wzrost i jak się okazało to ciąża ;)
    Rób teściora <3

  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bridget drugi dzień, wczoraj @ słabiutka, dzisiaj ciut mocniejsza, ale taka ciemna bordowa czy miejscami nawet brunatna, przy podcieraniu widzę tez śluz zmieszany z krwią. @ jest teraz na pewno słabszy niż mam zazwyczaj w drugim dniu, bo drugi dzień u mnie jest najgorszy. Leje się ze mnie niemiłosiernie, przy każdym kroku, a dzisiaj jest jakoś inaczej. Ale może po prostu taki miesiąc??? Brzuch mnie nie boli, ale czasem od wczoraj kłuje jajnik i ciągnie mnie w podbrzuszu :/ Jeśli się jednak nie udało, to w tym miesiącu nie będę się nakręcać. Tylko i ja i mąż mamy stresującą pracę, nerwy to codzienność, a wiem, że to nie pomaga :( Może poczekam z testem do końca krwawienia?

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
‹‹ 377 378 379 380 381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ