X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Poronienie?
Odpowiedz

Poronienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazda tak mi przykro :-(
    Bądź dzielna.
    Ja sie teraz stresuje czy będzie wszystko dobrze

    Mazda ;) lubi tę wiadomość

  • Mazda ;) Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 lutego 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudek86 będzie dobrze ;* 3mam kciuki a u mnie jest ok bo mam w domku kochaną Trójeczkę 9,7 i 2 latka więc myśli, że poroniłam zostawiam na momenty kiedy jestem sama... a jak wszystko będzie okey to będzie u nas parzyście :) Jest dwóch synów więc muszą być i dwie córki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie to chyba juz z tego nic nie będzie bo nawet piersi mnie przestały bolec.
    Ja mam tylko jednego syna i przydało by mu się rodzeństwo ;-)

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 maja 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie.
    mam taki problem..a mianowicie mam 30 lat i karmie piersia 10 tyg synka. podjelismy pierwsza probe staran o 3 dziecko i tak 2 tyg temu dzien po spodziewanej mies zrobilam test i była blada kreska druga ale rozpoczeło sie plamienie różowe bez zadnych bólii tak trwało tydzien a potem nagle sie mocno rozkreciło i lało sie ze mnie mocno ale tez bez zadnych bólii tak 2 dni trwało plus do teo były strzepy i kawałki (przeraszam za wyrazenie wygladajace jak watróbka).pierwszy raz tak miałam...
    szis mineło 2 tyg od poczatku plamen a ja nadal plamie i to krew jest no i bardziej widoczna przy podcieranu jest..
    Martwie sie troche ale chyba z dziecka to juz chyba nic nie bedzie bo niby robiłam test i taka bdb kreseczka była ale po takim mega okresie to juz sama nie wiem co mam myslec..
    czy któras z Was miała tak prosze o rade..

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 4 maja 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    witajcie.
    mam taki problem..a mianowicie mam 30 lat i karmie piersia 10 tyg synka. podjelismy pierwsza probe staran o 3 dziecko i tak 2 tyg temu dzien po spodziewanej mies zrobilam test i była blada kreska druga ale rozpoczeło sie plamienie różowe bez zadnych bólii tak trwało tydzien a potem nagle sie mocno rozkreciło i lało sie ze mnie mocno ale tez bez zadnych bólii tak 2 dni trwało plus do teo były strzepy i kawałki (przeraszam za wyrazenie wygladajace jak watróbka).pierwszy raz tak miałam...
    szis mineło 2 tyg od poczatku plamen a ja nadal plamie i to krew jest no i bardziej widoczna przy podcieranu jest..
    Martwie sie troche ale chyba z dziecka to juz chyba nic nie bedzie bo niby robiłam test i taka bdb kreseczka była ale po takim mega okresie to juz sama nie wiem co mam myslec..
    czy któras z Was miała tak prosze o rade..

    A czy robiłaś badanie z krwi beta HCG, żeby potwierdzić ciążę? Byłaś u ginekologa w ogóle? Testy ciążowe czasem się mylą, może dostałaś późniejszy okres.

    Jeśli nie potwierdzałaś w żaden inny sposób ciąży, to zrób badanie beta HCG z krwi, a najlepiej idź od razu do ginekologa na USG, żeby zobaczył, co tam w środku się dzieje.

    Jest wiele historii szczęśliwie donoszonych ciąż nawet mimo plamień/krwawień. U Ciebie jednak z tego co piszesz nie ma jeszcze pewności, czy to w ogóle ciąża. Najlepiej to sprawdzić u lekarza.

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 maja 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja też się zaczynam martwić o fasolkę, wczoraj zrobiłam test i jest krecha blada ale jest widoczna! radość potem przy kupce pokazała się lekka różowa wydzielina krew? ale tylko wtedy cały dzień czysto.
    dziś rano śluz też zabarwiony na brązowo i przy kupce brudno, potem czysto.
    nie wiem czy się martwić. do gin idę ale jeszcze nie teraz w pon beta, jutro powtórzę test, brzuch mnie pobolewa, robi mi się niedobrze, i boli mnie w krzyżu dość mocno.
    może to implantacja?

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 maja 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    hej dziewczyny ja też się zaczynam martwić o fasolkę, wczoraj zrobiłam test i jest krecha blada ale jest widoczna! radość potem przy kupce pokazała się lekka różowa wydzielina krew? ale tylko wtedy cały dzień czysto.
    dziś rano śluz też zabarwiony na brązowo i przy kupce brudno, potem czysto.
    nie wiem czy się martwić. do gin idę ale jeszcze nie teraz w pon beta, jutro powtórzę test, brzuch mnie pobolewa, robi mi się niedobrze, i boli mnie w krzyżu dość mocno.
    może to implantacja?

    Może byc to tez implantacja bo ona występuje w okolicach spodziewanej mies :).
    Trzymam kciuki :).

    Aco do testu to test w ta strone sie nie myli i nawet najmniejszy cień drugiej kreski pokazuje ciaze ;)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 maja 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    Może byc to tez implantacja bo ona występuje w okolicach spodziewanej mies :).
    Trzymam kciuki :).

    Aco do testu to test w ta strone sie nie myli i nawet najmniejszy cień drugiej kreski pokazuje ciaze ;)

    oj obyś miała rację :) jak plamienia nie ustąpią to w przyszłym tyg postaram się do jakiegoś gina dostać jak nie do swojej to do innego w przychodni aby mi coś doradził ale póki nie mam badań krwi nie będę panikować ;)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 maja 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    A czy robiłaś badanie z krwi beta HCG, żeby potwierdzić ciążę? Byłaś u ginekologa w ogóle? Testy ciążowe czasem się mylą, może dostałaś późniejszy okres.

    Jeśli nie potwierdzałaś w żaden inny sposób ciąży, to zrób badanie beta HCG z krwi, a najlepiej idź od razu do ginekologa na USG, żeby zobaczył, co tam w środku się dzieje.

    Jest wiele historii szczęśliwie donoszonych ciąż nawet mimo plamień/krwawień. U Ciebie jednak z tego co piszesz nie ma jeszcze pewności, czy to w ogóle ciąża. Najlepiej to sprawdzić u lekarza.

    Ja robiłam test przed @ i wyszła druga jasna widoczna druga kreska no i potem tydzin plamiłam a potem 2 dni mocne krwawienie i znowu plamienie do dzis .test wczoraj rano robiłam ale ta druga kreska no niby była ale bdb blada prwie ledwo widoczna...

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 5 maja 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    Ja robiłam test przed @ i wyszła druga jasna widoczna druga kreska no i potem tydzin plamiłam a potem 2 dni mocne krwawienie i znowu plamienie do dzis .test wczoraj rano robiłam ale ta druga kreska no niby była ale bdb blada prwie ledwo widoczna...

    najlepiej zrób betę i sprawdzisz czy rośnie i idz do gina, ja dziś zrobiłam drugi test i wyszedł bladzioch ale widoczny, rano trochę było brudno na papierze, we czwartek idę do mojej gin będę miała wyniki krwi i zrobię porgesteron i zobaczymy co się tam dzieje.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    najlepiej zrób betę i sprawdzisz czy rośnie i idz do gina, ja dziś zrobiłam drugi test i wyszedł bladzioch ale widoczny, rano trochę było brudno na papierze, we czwartek idę do mojej gin będę miała wyniki krwi i zrobię porgesteron i zobaczymy co się tam dzieje.
    teraz to nawet nie mam po co robic bety bo dzis test wyszedł negatywny..
    no i wczoraj w koncu plamienie ustało .
    chciałam umówic sie do swojego lekarza ale jak na złośc poszedł na urlop..
    mam nadzieje ze w tym cyklu sie uda :)
    no i trzymam kciuki za ciebie :)
    w dwóch poprzednich ciazach z kolei pierwsza oznaka ciazy było ustanie @ i wogóle żadnych plamie nie miałam i tak podejrzewałam ze skoro tu sie pojawiły to pewnie nic z tego :( ale nie poddam sie :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 8 maja 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niski progesteron 1,19
    beta 38,93
    chyba tracę cię maleństwo :(
    dostałam luteinę

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 10 maja 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    u mnie niski progesteron 1,19
    beta 38,93
    chyba tracę cię maleństwo :(
    dostałam luteinę

    Jaką dawkę masz luteiny? Ja przy progesteronie 18 (dwa dni wcześniej wynosił 22, więc spadał) dostałam luteinę 100 dwa razy dziennie i duphaston 3 razy dziennie, ale moja ginekolog jest mocno zapobiegawcza.

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 10 maja 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Jaką dawkę masz luteiny? Ja przy progesteronie 18 (dwa dni wcześniej wynosił 22, więc spadał) dostałam luteinę 100 dwa razy dziennie i duphaston 3 razy dziennie, ale moja ginekolog jest mocno zapobiegawcza.

    za pozno na luteine, poronilam. ciaza biochemiczna. beta spadla z 40 na 30...

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ