X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pomysły na to, jak poinformować dziadków/bliskich o ciąży? :)
Odpowiedz

Pomysły na to, jak poinformować dziadków/bliskich o ciąży? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć:)
    Ja z partnerem zamierzamy najpierw powiedzieć mojej mamie ze zostanie babcia ( za kilka dni ma właśnie 53 urodziny wiec prezent będzie taki o jakim marzyła). Wymyśliliśmy ze w prezencie dostanie śpioszki z napisem w stylu "super babcia" oraz dołączona do niej karteczka ze w wrześniu będzie mogła te śpioszki ubrać wnuczce lub wnukowi, co do teściowej, teścia i mojego taty to kupimy winko (dla każdej osoby) i nakleimy naklejkę z słowami "wypij za nasze zdrowie dziadku/babciu"
    a ze w następnym tygodniu jest dzień babci to dostana kwiatki z karteczka na której jest napisane "zostanę prababcią"
    co do reszty rodzinki czy tez znajomych to na pewno moi i partnera rodzice "wygadają" się

  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie masz rację, że ten czokotelegram to fajna sprawa :) podsune pomysł mężowi
    X tym winkiem to tez rewelacja!

  • tere85 Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my czekaliśmy do końca 10tc zrobiłam kartki z bucikiem (de coupage) a do wnętrza z lewej podkleiłam zdjęcie z usg a na prawej "gratulacje 31 lipca b.r. zostaniecie Dziadkami". podrzuciliśmy rodzicom kartki i pojechaliśmy na ciastko do kawiarni, seria telefonów :) a gdy wróciliśmy do mieszkania wszyscy już na nas czekali:D

    tere85[link=https://www.suwaczki.com/]c55f9n73ok608apy.png[/link]
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 7 lutego 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkopuje stary wątek, bo temat dla mnie na czasie :)

    mój mąż dowiedział się od razu-nakrył mnie jak wychodziłam z toalety z testem. Były łzy wzruszenia, że w końcu się udało :)

    Mamie mojej powiedzieliśmy kilka dni później, bo miała urodziny, dostała od nas kwiaty i pudełko (na bizuterie) obwiązane tasiemkami z kokardą a w środku karteczka z info, że zostanie babcią:) to będzie jej 1 wnuk

    Teściom powiemy po prenatalnych. Mają już 2 wnuków, ale na pewno się ucieszą. Mąż wymyślił, że zaprosimy ich w niedzielę na ciasto a kawę podamy w kubkach z napisem "gratuluję, w sierpniu znów zostaniesz babcią/dziadkiem" czy coś w tym stylu. Właśnie zastanawiam się nad napisem :)

    Reszcie powiemy normalnie, przy okazji, choć kilku naszych znajomych już się domysliło :)

    dqprgu1royghdo7j.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ