X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pomocy brazowy sluz
Odpowiedz

Pomocy brazowy sluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ladylilusx3 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 13 września 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam miesiaczke mialam 02.08.2017 od paru dni mam brazowe plamienia przy podcieraniu dzieje sie to gdy sie denerwuje czy mam powody do niepokoju

    ladylilusx3
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 13 września 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy jetses w ciayz robilas test ciazowy, czy bete??

    monik84111
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 13 września 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj,

    Rozumiem, że jesteś w ciąży, tak? W takim wypadku najlepiej skonsultować to z ginekologiem. Na początku ciąży też miałam brązowe plamienia i mimo że zazwyczaj nie oznaczają one nic złego, to trzeba to sprawdzić a zrobić to może tylko lekarz.

    kasiia_p, Agus603 lubią tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • Izcia Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 13 września 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane .Jestem w 8 tygodniu.Dziś byłby mniej więcej dzień kiedy dostałabym okres.Zauważyłam brązowawy śluz.4 tygodnie temu też miałam plamienie i też byłby to dzień kiedy przypadałby okres było to plamienie różowawe , trwało 1 dzień .W sobotę byłam na usg widziałam bijące serduszko i 16 cm maleńką kruszynkę.Jestem mega przestraszona.

    IzaMi
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 13 września 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz koniecznie poinformowac swojego lekarza w moim przypadku bylo tak samo i okazalo sie ze mam za niski progesteron.

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 13 września 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izcia

    Powinnaś poinformować lekarza może przepisze Ci duphaston bądź luteine....

    monik84111
  • Izcia Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 14 września 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieku kochane w piatek mam wizyte.

    IzaMi
  • Leniu Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 15 września 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie jest zwykle mniej groźne niż krwawienie. Odróżniamy je analogicznie jak przy okresie. Niemniej jednak ani jednego ani drugiego nie można lekceważyć! Jeśli plamieniu lub krwawieniu towarzyszy ból brzucha (ewentualnie inne objawy takie jak gorączka, biegunka, grypopodobne) zwłaszcza gdy ból jest podobny do menstruacyjnego, na charakter skurczy (czyli powtarza się co jakiś, zwykle podobny odstęp czasu) lub towarzyszy mu ból pleców, nawet wtedy gdy nie jest zbyt silny należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. Polecam w tym temacie raczej izbę przyjęć gdzie przy zgłoszeniu krewienia/plamienia i bólu dość szybko powinno się uzyskać pomoc niż przychodnię czy gabinet lekarza. Pozdrawiam i życzę zdrówka i powodzenia.

  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 16 września 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Izcia
    jak tam po wizycie??

    monik84111
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 28 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam brązowe plamienia, po raz trzeci od początku ciąży (końcówka 6 tygodnia). Biorę luteinę, ale plamienia wybiórczo się pojawiają. Powoli zaczynam panikować i zastanawiam się nad zmianą lekarza, bo w ogóle nie czuję się zaopiekowana :( Serduszko było już widoczne na USG, a ciąża o 2 tygodnie młodsza niż wychodzi z miesiączki :(


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Ma83 Przyjaciółka
    Postów: 181 29

    Wysłany: 9 października 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dwóch dni mam takie brązowe plamienia. Dodam, że nie boli mnie podbrzusze, ewentualnie czasem ćmi.Na pogotowiu nawet mnie nie zbadali, bo to nie jest żywa czerwona krew!! a plamienia się często zdarzają (TAK USŁYSZAŁAM)!Dopiero za tydzień mam wizyte u gina i muszę to jakoś przecierpieć zastanawiając sie czy jest dobrze czy nie:( Poprzednia wizyta nie wykazała jeszcze pęcherzyka ponieważ było za wcześnie wg. gina ale beta i testy i wymiar endometrium na to wskazywało.

    Pcos, nadwaga
    Starania od październik 2016
    08.2017 elektropunkcja jajników
    09.17 c. biochem
    23.11.17 nowy cykl- udało sie!
    10.09.18 synek jest juz z nami❤
    03.19 start- starania o drugi cud
    05.19 c.pozamaciczna (1 jajowod)
    12.2019 puste jajo
    06.2020 c.biochem
    02.21 hsg brak drożności
    04.21 start- in vitro
    07.21 punkcja,mamy 2❄❄
    09.21 transfer❄️- nieudany
    11.21 transfer II❄️🤞🙏
  • Marta1990 Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 9 października 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam brązowy śluz i skurcze lekkie w 30dc, przestraszyłam się, zwłaszcza, ze już raz poroniłam i tak to wtedy tez się zaczęło. Po pracy pojechałam prosto na SOR z wynikiem bhcg, przyjęli mnie, nie zauweażyli nic niepokojącego, kazali czekać, odpoczywać i brac luteinę 2x dziennie i nospe, gdyby pojawiły się skurcze. Dziś w 33dc powtórzyłam rano bhcg i czekam na wynik, czy dziecko jest czy już go nie ma...

  • Marta1990 Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 9 października 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis bhcg 484, wiec chyba jest ok

  • Ladylilusx3 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 10 października 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez 4 dni plamien w sumie to niewiadomo z jakiego powodu wszystko bylo w porzadku.
    A jaka byla wczesniejsza beta i kiedy ja robilas ?

    ladylilusx3
  • Marta1990 Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 11 października 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesniejsza beta wynosiła 169,6, 3 dni wcześniej.

  • Ladylilusx3 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 12 października 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzrosla wiec jest dobrze a kiedy wizyta u lekarza on powinien rozwiac watpliwosci . Zycze szczescia i powodzenia trzymam kciuki :-)

    ladylilusx3
  • Marta1990 Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 13 października 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam u lekarza i nic nie było widać, lekarz szukał 30 minut ciąży w macicy, w jajnikach, w jajowodach i nic. Według przyrostu bhcg wczoraj powinna być ponad 1000, ale skoro nic nie było to domyślam się, że po prostu znów przestało się rozwijać... Wczoraj przepłakałam cały dzień.. Nie rozumiem tylko, czemu nie było bóli ani żadnych krwawień, może po prostu beta dopiero zaczęła spadać. Nie wiem, co mam teraz robić.

  • Ladylilusx3 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 13 października 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze zrob bthcg i sprawdz u mnie w 8 tygodniu bylo tylko jajeczko nastraszyl mnie a dwa dni potem juz bylo bijace serduszko wiec to kwestia czasu a ktory to tydzien

    ladylilusx3
  • Marta1990 Koleżanka
    Postów: 32 18

    Wysłany: 13 października 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg terminu miesiączki dziś mam 5t1d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2017, 12:02

  • Ankakalina1987 Przyjaciółka
    Postów: 115 72

    Wysłany: 25 października 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się nikt nie szczypał, miałam test domowy lekko pozytywny i plamienie brązowe pojechałam do szpitala. U nich test też pozytywny śluzówka macicy ok ale ponieważ był to 3 tydz i kilka dni nie było nic widać. Dostałam progesteron i dwa dni później miałam iść do mojego ginekologa, w usg mały pęcherzyk ,test paskowy pozytywny beta 68 kontrola za tydzień. Mam się oszczędzać i brać progesteron. Lekarz mówi ze takie plamienia się zdarzają i ,że nie muszą oznaczać nic złego, trzeba się badać i czekać i się nie nakręcać, bo to tylko szkodzi maleństwu.

    z pcos po 7 miesiącach starań, 30 lat

    34bwskjohqgssojf.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ