X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Płyn u ujścia szyjki macicy
Odpowiedz

Płyn u ujścia szyjki macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 1985 Koleżanka
    Postów: 40 41

    Wysłany: 10 maja 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Jestem w 5 tc i 2d OTM , wczoraj na USG widziałam pęcherzyk ciążowy około 5mm. Ale zaniepokoiła mnie widoczna na USG niewielka ilość płynu w macicy u ujścia szyjki macicy. Czy któraś z Was z czymś takim się spotkała? Następną wizytę mam dopiero za niecałe 2 tygodnie. Czy powinnam się martwić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 12:29

    orsnap9.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 10 maja 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja tak samo miałam w pon na usg, też był 5t2d, pęcherzyk na 5t0d.
    Pani gin powiedziała, ze ten płyn to może być jeszcze pozostałość po owulacji, to nic złego.

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Anna 1985 Koleżanka
    Postów: 40 41

    Wysłany: 10 maja 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm dziękuję za odpowiedź:) Dobrze wiedzieć, że to nic złego.

    orsnap9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ