X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Płeć dziecka znana w 12 tc która tak miała?
Odpowiedz

Płeć dziecka znana w 12 tc która tak miała?

Oceń ten wątek:
  • Magdalena 94 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopaka ponoć łatwiej rozpoznać:)

    mmargol lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz powiedział że to bez różnicy czy chłopiec czy dziewczynka tylko kwestia aparatury która jest w stanie wychwycić kąt nachylenia narządu. Do któregoś tygodnia siusior i przerosnieta lechtaczka wyglądają identycznie więc rozróżnić płeć można tylko po kącie nachylenia. I dziewczynek prosto do dołu a i chłopców...jak to mi lekarz powiedział...stoi im zanim się urodzą ;P

    Magdalena 94, mmargol, cudek2, Paula_29 lubią tę wiadomość

  • Magdalena 94 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak. Masz rację:) to i tak na kolejnej wizycie pewnie już się dowiem na 100% kto mi tam w brzuchu zamieszkuje:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam zatem kciuki żeby dzidziuś chciał pokazać co tam ma :)

  • Magdalena 94 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki:) a u Ciebie jak tam? Wiesz już? Pytam, bo nie wczytywałam się we wcześniejsze wypowiedzi:)

  • mmargol Autorytet
    Postów: 1397 1220

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w brzuszku mam wstydziocha, tak lezal ze nie dalo sie zobaczyc nic miedzy nogami. Wiedzialam, ze tak bedzie, no coz dalej jestem w niepewnosci, ale najwazniejsze ze z dzidzia jest ok :-)

    uwo9flw17hi46f1t.png
    zpbnkrhmb5v2hylf.png
  • Magdalena 94 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, najważniejsze że zdrowe:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena 94 wrote:
    Dzięki:) a u Ciebie jak tam? Wiesz już? Pytam, bo nie wczytywałam się we wcześniejsze wypowiedzi:)

    U nas na genetycznym lekarz powiedział że na 90% chłopak a wczoraj na usg mój gin to potwierdził. Mam nawet piękne zdjęcie siusiora ;P

    mmargol lubi tę wiadomość

  • Magdalena 94 Koleżanka
    Postów: 58 27

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super! Widzę, że sami chłopcy teraz:) ja mam tyle stresów teraz (ślub w lany poniedziałek, załatwienia jeszcze z tym związane) i nie mam pojęcia jak sobie z nimi poradzić:(

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    W poprzedniej ciąży w 13 tc wiedziałam, ze będzie syn. Dowiedziałam się właśnie podczas usg prenatalnego.
    Obecnie oczekujemy drugiego maleństwa, usg genetyczne w przyszłą środę i jestem ciekawa czy i tym razem lekarz pokusi się o stwierdzenie płci :)
    Pozdrawiam

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Madziuszka Autorytet
    Postów: 976 686

    Wysłany: 23 marca 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) JA się dowiedziałam wczoraj tzn w 11t5d, lekarz powiedział że dziewczynka teraz czekamy czy będzie dalej się potwierdzać :) Jestem prze szczęśliwa :D

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    rfxg9jcgzb58c8ks.png
    bfarxzdv5fz2jcsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziuszka wrote:
    Hej dziewczyny:) JA się dowiedziałam wczoraj tzn w 11t5d, lekarz powiedział że dziewczynka teraz czekamy czy będzie dalej się potwierdzać :) Jestem prze szczęśliwa :D

    Gratuluję :)

  • katarzyna_agata Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 marca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Ja byłam na badaniu prenatalnym wg OM był to 11t5d natomiast CRL 12t4d - ja zauważyłam właśnie tak jakby chłopaka i lekarz powiedział że na 80% może to być chłopak bo siusiak jest jakby bardziej skierowany do góry :) teraz 29.03 idę na wizytę do swojego lekarza będzie to wg OM 13t5d , zobaczymy czy on coś zauważy :)
    W pierwszej ciąży lekarz mi powiedział w 17tc że będzie chłopak i faktycznie urodził się Oliwier :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 15:00

  • Ollaala Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi w 12tyg lekarz oznajmił że na 70% ale nie daje gwarancji ale sie sprawdziło

  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja dziś wieczorem idę z mężem na prenatalne i jestem bardzo ciekawa, czy lekarz sprzeda mi jakąś wiadomość odnośnie płci :) W sercu czuję, że chłopiec a cieszyć się będę tak i tak. W sumie wiem, że lekarz ma dobry sprzęt, ale wydaje mi się że to i tak za wcześnie i remontu pokoju dla maleństwa jeszcze nie zaplanuję po dzisiejszej wizycie hehe muszę wiedzieć czy mam planować lokum dla małego królewicza czy królewny ;)

    l54t4dr.png
  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro idę na usg genetyczne, jestem ogromnie ciekawa czy już coś będzie widać odnośnie płci... Intuicja podpowiada, że chłopak... ale radość będzie ogromna niezależnie od płci, byleby zdrowe było:)

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
  • Ruzia Ekspertka
    Postów: 155 103

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xMadzik i jak po usg genetycznym, jakieś wieści na temat płci? :) ja mam w środę i też jestem ciekawa czy coś będzie widać, ale chyba to jeszcze za wcześnie..

    Ruzia

    mhsv2n0adhbxs4dq.png
  • Ula89 Ekspertka
    Postów: 158 115

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    U nas pierwsza wiadomość o płci była dopiero w 17t2d ciąży, lekarz powiedział, że na 99% dziewczynka. W 20tyg potwierdził. Znam dużo przypadków kiedy lekarz w 12-13 tyg się pomylił, pomimo tego, że dawał prawie 100% pewności, więc sie nie nastawiajcie na płeć tak wcześnie :)

    l22n6iyejuxt7yf9.png
    ckaiugpj375g655d.png
  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruzia wrote:
    xMadzik i jak po usg genetycznym, jakieś wieści na temat płci? :) ja mam w środę i też jestem ciekawa czy coś będzie widać, ale chyba to jeszcze za wcześnie..


    Lekarka zdawkowo powiedziała, że jeszcze za wcześnie, ale mi się wydaje że już coś widziała bo mam kilka mega dokładnych zdjęć, ale żadne nie pochodzi z tego rejonu między nóżkami ;p Na ekranie też nie zdążyłam się przyjrzeć, taka byłam zaaferowana czy zdrowe i czy dobrze się rozwija... Pozostało czekać do kolejnego usg z nadzieją że już się dowiem :)

    A jak po twoim usg Ruzia ?

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
  • Perl Autorytet
    Postów: 322 402

    Wysłany: 14 maja 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 10tyg4dn. I dziś lekarz stwierdził że prawdopodobnie chłopak, chociaż to jeszcze wcześnie wiec może się mylić...


    ug37io4pmuu08seh.png
    20120519310114.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ