X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Płeć dziecka znana w 12 tc która tak miała?
Odpowiedz

Płeć dziecka znana w 12 tc która tak miała?

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny która z Was wstępnie dowiedziała się jaka będzie płeć dzidziusia w 12 tc?? słyszałam o przypadkach, gdzie to już pod koniec pierwszego trymestru lekarze potrafili określić płeć :)

    KlaudiaRbn lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm :P chyba mało prawdopodobne by tak wcześnie można było określić płeć :)

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dużo czytałam na ten temat i podobno mozna ;) wiadomo że nie ma pewności na 100% i nie warto się tym sugerować, ale wstępnie już można ustalić....podobno :D

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z Mężem usłyszeliśmy na USG prenatalnym dokładnie w 12t4d że z dużym prawdopodobieństwem bedzie chłopiec. Czekam na potwierdzenie bądź nie tej informacji. Zobaczymy czy lekarz się nie pomylił :)

    Podobno na tak wczesnym etapie łatwiej jest rozpoznać chłopca, a pomyłki zdażają się zwykle w drugą stronę... z "dziewczynki" robi sie chłopiec ;)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czytałam, że niby można ;p koleżance tak syna wywróżyli (chyba z fusów), bo na połówkowym u innego gina wyszła dziewczynka ;) po co w sumie tak wcześnie ustalać, jeśli nie ma co się tym sugerować? ;p trzeba poczekać niestety :p z kolei właśnie inna koleżanka w szoku, że ja w 16w3d mam wstępnie określoną płeć;p mówiła mi, że to wcześnie :p

    Tanda lubi tę wiadomość

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na lekarza nie naciskałam i nie pytałam. Sam zapytał czy bedziemy chcieli znać płeć i gdy usłyszał nasze potwierdzenie to zasugerował że to właśnie chłopiec. Mysle ze gdyby nie było jakiś przesłanek w tym kierunku nic by nie mówił. A czy bedzie chłopak czy dziewczynka to zobaczymy. Ja sie będe cieszyć czy tak czy tak :)

    martula lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w 12t0d i lekarz mi powiedział że jest za wcześnie i nie chce zgadywac ;-) także czekam na kolejną wizytę będzie to 16 tydzień.

    Mała 779 lubi tę wiadomość

  • Laya Koleżanka
    Postów: 50 10

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja osobiście w pierwszej ciąży poznałam płeć swojego dziecka dopiero w 21 tygodniu ciąży, ale słyszałam o wielu takich przypadkach jak pisze 19ewelaaa, nawet moja bliska znajoma mówiła, że lekarz w 12 tygodniu już określił że będzie dziewczynka i to na 100% i oczywiście nie mylił się,
    być może jak lekarz ma dobry sprzęt i doświadczenie to jest to możliwe

  • kolet Koleżanka
    Postów: 47 5

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o płci dowiedziałam się w 12tyg i 6dni. Ma być chłopczyk i potem też jeszcze od dwóch lekarzy dowiedziałam się, że będzie chłopczyk.

    Kaszka lubi tę wiadomość

    kolet
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciazy dowiedziałam się w 13 tyg,a teraz w 12 tak wiec można;)

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w 12 tc powiedziane że będzie chłopak, a później z kolejnym badaniem usg ginekolog potwierdzał. Więc czekany na synka

  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dowiedziałam się w 12 tygodniu, konkretnie 12+4. Lekarz powiedział,że na tym etapie to będzie w stanie powiedzieć nam tylko jak będzie chłopiec i tylko jak dobrze się ustawi. Tak się stało i czekamy na synka :) Pewnie kwestia sprzętu, mój pan doktor ma naprawdę dobre USG i jest dobrym fachowcem,więc pewnie dlatego tak łatwo poszło :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    qXNVp2.png
  • natasza666 Ekspertka
    Postów: 157 115

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedziałam od 12-go tygodnia, ale młody tak się ustawił, że na zdjęciu usg widać było jak byk, nawet dla niewprawnego oka. Tyłem i w rozkroku.

    p19udqk3vbg012ck.png
  • Biedron Przyjaciółka
    Postów: 68 20

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sami chłopcy widzę się urodzą! :) Jestem ciekawa czy ja też będę mieć chłopaka. Ale zanim ja się dowiem płeć to jeszcze trochę wody w rzekach musi upłynąć. Cierpliwość w ciąży to chyba podstawa ;)!

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

    "Trzeba sobie jakoś radzić w życiu" - powiedział Baca, zawiązując but dżdżownicą.

    c55fflw1qoryx2is.png
  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w 13 tygodniu dowiedziałam się , że będę miała syna , no i biega 4-letni teraz chłopak, teraz jestem w 9 tygodniu i marze aby pod sercem mieć dziewczynkę... ale i tak z drugiego syna tez będę się cieszyć :) a mój 4-latek tez wolałby brata :)

  • sylwiarak07 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj - 12 tydzień - dowiedziałam się, że będzie chłopak :)

    Foto_Anna, alexxx lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 21.08.2013 (12 t)
  • blondi123 Debiutantka
    Postów: 9 18

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w 12 tyg chłopak a wczoraj w 17 tyg lekarz potwierdził więc można :)

    2nn343r862rye0j7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciązy do 30 tc myslalam ze bedzie córeczka a dopiero po 30tc okazało sie że jednak chłopak :) i jest synek. Teraz byłam na prenatalnym badaniu i Pani dr powiedziala ze jeszcze za wczesnie, nastepna wizyta 14/15 tydzień ciązy i powiedziala ze moze juz cos zobaczymy :)

  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam dwie dziewczyny, którym w pierwszym trymestrze określono płeć, a potem się okazało, że błędnie, także chyba nie ma się co do tych informacji przywiązywać.

    Dość łatwo można się pomylić: http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&nv=1&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&u=http://www.baby2see.com//gender/external_genitals.html&usg=ALkJrhj53FjzmfetiESVE9ams118WAtZEA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 12:40

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 16 maja 2015, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w dopiero w 16 tc usłyszeliśmy,że raczej chłopak,z wizyty na wizytę to się potwierdzało :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ