X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr plamienie implantacyjne
Odpowiedz

plamienie implantacyjne

Oceń ten wątek:
  • Magda-Lena.91 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wróciłam, niestety moje plamienie nie było implantacyjne. Byłam u ginekologa, powiedział, że to normalne że w okresie owulacyjnym występuję plamienie. Byłam bardzo zdziwiona bo to było pierwszy raz w moim życiu. Okres miałam dostać 26 maja, trochę się spóźnił, a ja już zaczęłam powoli mieć nadzieję. Niestety dostałam 1 czerwca, był dość bolesny w dwojakim znaczeniu :(

  • Monsi Znajoma
    Postów: 20 33

    Wysłany: 1 lipca 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wraz z mężem od 6 miesięcy staramy się o dziecko wiec każdy syndrom odbiegający od normy jest nadzieją. Dlatego po krówce opiszę swoją sytuację. W dniu 10 czerwca (jak co miesiąc) dostałam okres, który trwał 4 dni. Mój cykl trwa 30-31 dni. W dniach 18, 21, 23 współżyliśmy, zaś 28 czerwca około godz 24 zauważyłam na bieliźnie jasny kolor krwi. Krwawienie utrzymywało się do 30 czerwca i zaobserwowałam jakby jasną krew ze śluzem ale miał on też takie jakby niteczki i małe "kropki" jakby skrzepy (nie wiem jak to precyzyjnie określić) ciemnego czerwonego/brunatnego koloru. Dziś już widzę tylko troszkę jasno różowej krwi, jednak przez dwa dni bardziej przypominało to skąpą niesiączkę aniżeli plamienie. Przed wystąpieniem krwawienia bolały mnie piersi, bulgotało trochę w brzuchu, a jak przyszło to krwawienie to odczułam delikatny ból jajnika, krzyża i troszkę podbrzusze jakby lekkie bóle miesiączkowe. Termin kolejnej miesiączki powinien przypaść na 10 lipca. Test zrobiłam 30 czerwca jednak jest to zdecydowanie sa wcześnie. Na betę jestem umówiona w poniedziałek - 3 lipca. Może miałyście podobna sytuacje!? Co o tym sądzicie?

    NatanJakub lubi tę wiadomość

  • NatanJakub Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 lipca 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Ja mam podobnie. Cykl mi się zaczął 9 czerwca, a od 29 czerwca mam plamienie. Dzisiaj miałam ból w podbrzuszu. 8 lipca mam dostać okres, więc jeszcze czekam z testem. Masz jeszcze jakieś inne objawy?

  • Monsi Znajoma
    Postów: 20 33

    Wysłany: 2 lipca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj, mi przeszło wiec to plamienie a raczej krwawienie trwało 2 dni. Teraz ból piersi mi przeszedł ale czuje takie ukłucia w lewym jajniku i takie zmęczenie - odsypiałam po pracy, czego wcześniej nie robiłam.

  • NatanJakub Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 2 lipca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jutro jak beta wyszla.

  • Monsi Znajoma
    Postów: 20 33

    Wysłany: 4 lipca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś odebrałam wyniki i niestety nie jest to ciąża, widocznie jakieś inne czynniki miały wpływ na to jak zareagował organizm. Wynik HCG Beta - 0.10 mlU/ml, a progesteron 0.55 ng/mL.

  • NatanJakub Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 lipca 2017, 01:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czytalam o tym plamieniu i mógł to być też objaw owulacji, więć jeszcze wszystko przed nami :) Za tydzień trzeba testować i się okaże.

  • Mili90 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 lipca 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześ kobiety, czy to jest możliwe żebym dostała normalnego "okresu" będąc w ciąży? plamiłam prawei 5 dni - fakt, ze czesto moja miesiaczka trwa około 8 dni. Ale strasznie źle się czuje - kreci mi się w głowie, duszno, zapachy czuje poczwórnie, spać bym mogła non stop, i tak mi dziwnie na żołądku dodatkowo ciągle bolą mnie piersi pomimo okresu. Robić test??

    Starania - mam dość czekania!
  • NatanJakub Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 lipca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam dzisiaj @. A jak tam u Was?

  • Micky Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 26 lipca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny...
    Czytam o tym krwawieniu implantacyjnym i głupieje..
    Okres powinnam dostać wczoraj a już dawno zapomniałam o nim. Owulacje na pewno miałam w dobrym terminie i o niej dostałam coś na wzór okresu jakieś 8-9 dpo. Karmie piersią wiec spokojnie pomyślałam tak musi być... Tyle że okres trwał 5dni w tym trzy to brązowe plamienie a dwa delikatnie krwawienie bez skrzepow itp a po nim nagle zaczęłam się czuć jakbyn go miała właśnie dostać. Bolą piersi i gdy mała cacka czuje to bardzo jakbym miała nawaly pokarmu jak na początku... Do tego bolą mnie dziąsła jak przed okresem jest mi słabo mdli i ten przerabany posmak w buzi... Myślałam może dostane okres a to był jakiś przedsmak okresu bo nawet nie bolał... Teraz sama nie wiem co mam o tym myśleć iść do ginekologa czy do internisty żeby wysłał mnie na badania krwi, może jakaś anemia mnie dopadła... Najłatwiej byłoby kupić test ciążowy i wykluczyć ciążę wtedy dalej działać... Jednak mam wrażenie ze kupując test bardziej się nastawie ze może jednak jestem i później się rozczaruje... Takie głupie zwlekanie.. Pozdrawiam i życzę dwóch kresek

  • Łucyjkowa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Bardzo proszę o radę, mianowicie jestem w 23dc ( przy cyklach 27dniowych) i dziś ok 14 przy korzystaniu z toalety zauważyłam na papierze śluz z domieszką brazowej wydzieliny, było to jednorazowe. Staram się o dziecko kilka miesięcy, w dni płodne było przytulanko. Tak więc zastanawiam się czy mój cykl sie skrócił, czy może się udalo? Bardzo się boję, bo w tamtym roku straciłam dziecko. Jeżeli ktoś może mi powiedzieć czy zasadne jest robienie testu?

    M.
  • Natas92 Debiutantka
    Postów: 7 10

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w pierwszej ciąży i również należę do grupy ok. 20-30% kobiet mających krwawienie implantacyjne.
    U mnie to było ok. 21 dnia cyklu (jakoś tak tydzień po zapłodnieniu), trwało ok 3-4 dni, również jasnoczerwona krew. Wtedy jeszcze nie wiedziałam o ciąży i myślałam, że to coś złego (od tamtej pory chciałam zgłosić się na konsultacje do ginekologa) Dodatkowymi objawami było mocne pieczenie przy oddawaniu moczu i ogólnie objawy infekcji, które przeszły same po jakimś czasie. Po badaniach okazało się, że wszystko jest w normie :)

  • Emii_llii Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk,puk jest tutaj ktoś ?
    Jakoś dziwny miałam teraz cykl ;c Miesiączka wystąpiła 17.07 trwał normalnie 5d z Mężem przytulanki były w 16dc (niby dni płodne, wiem z kalendarzyka niczym nie potwierdzone) a w 25dc dostałam plamień przez 3 dni (nigdy nie miałam czegoś takiego a @ dostaje tak po 31dc nie wcześniej). Jasnoróżowe bez skrzepów nic mnie nie bolało jak na miesiączkę tylko było plamienie troszkę mocniejsze ale nie jak typowa @.Zastanawiam się czy to mogła być implantacja czy traktować to jako miesiączkę ;x Staramy się o 2 bobasa już rok,a o pierwszego 2,5roku. I nic takiego w 1 ciąży nie było. Jutro mam zamiar zatestować bo wychodził by 32 dc. hm.. ciekawe co to będzie.

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 11 listopada 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, może komuś pomogę.
    Ja miałam plamienie implantacyjne 7 dnia wyższych temperatur, było to ciut żywej krwi na papierze przy podcieraniu. Następnego dnia miałam wzrost temperatury o prawie dwie kreski na wykresie. 11 dnia wyższych temperatur już betę miałam 36,1, testu ciążowego nie robiłam.

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 gratulacje. ja jestem 6 dni po owulacji i dziś zauważyłam różowy śluz na bieliznie i zastanawiam się czy to może jest plamienie implantacyjne? 2 miesiące temu byłam w ciąży i poroniłam, ale wtedy nie miałam żadnego plamienia po owulacji.

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • niteczka Przyjaciółka
    Postów: 94 22

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 15:19

    07.2017 [*]
    01.2018 cb
    10.2018 cb
    rux7mag.png
  • Eweelaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Jestem tutaj nowa.
    Piszę, bo może któraś z Was nakieruje mnie czy może to być ciąża lub któraś z Was też tak miała.
    06.01.19. w niedzielę miałam najprawdopodobniej owulacje, gdyż dzień wcześniej późnym wieczorem test owulacyjny pokazał dwie kreski. Trzy razy w ciągu tego dnia podjęliśmy się starań o dzidziusia.
    Równo tydzień później 13.01. dostałam brązowego plamienia, towarzyszył temu ból jajników. Plamienie mam od 3 dni i jest dosyć skąpe, ale brudzące bieliznę. Okres powinien rozpocząć się za tydzień. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji. Czy to może być ciąża? Jak sądzicie? Z góry bardzo dziękuję Wam za każdą odpowiedź i pozdrawiam :)

  • Taake Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 26 października 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, może ktoś tu jeszcze zagląda.
    Staramy się z mężem od trzech miesięcy. Jestem 8dpo, od 6dpo obserwuję brązowe plamienia, za skąpe, żeby uznać je za okres. Są w nim takie brązowe i czerwone nitki... Czy to może być objaw implantacji? Brzuch mnie nie boli i nie mam żadnych innych dolegliwości, prócz ogólnego zmęczenia.

    Wyleczona chlamydia.
    TSH uregulowane.
    W trakcie starań.
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 26 października 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to być implantacja. Zycze aby tak było 🙂

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • Taake Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 27 października 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co zniknęło i mam nadzieję, że nie wróci :) w czwartek zatestuję

    Wyleczona chlamydia.
    TSH uregulowane.
    W trakcie starań.
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ