X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienia wczesna ciąża
Odpowiedz

Plamienia wczesna ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciąży licząc od ostatniej miesiączki, od niedzieli zaczelam plamić, mam tez bóle podbrzusza, w środę bylam u lekarza, pierwsza wizyta, na usg widac pęcherzyk i płód - 6mm,jednak lekarz powiedział ze to wczesna i moze dojść do poronienia skoro mam plamienia, przepisal duphaston i odpoczywac duzo mam, kazał przyjsc w środę po świętach, jk będzie już widac serduszko to znaczy ze wszystko w porządku i ciąża sie rozwija, jeśli nie znaczy że obumarła, staram sie myśleć pozytywnie, czy któraś z was tak miala? Plamie do dzis, duphaston zazywam 3 razy dziennie, brzuch mniej boli.

    Jackie89
  • ppaauullaa Koleżanka
    Postów: 45 19

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam plamienie w 4 tyg. Ale beta wciąż rosła bardzo ładnie. Na usg okazało się że mam dużego krwiaka. Ze względu na plamienie dostałam duphaston i nospe. Tobie też nospa na pewno o nie zaszkodzi. Najgroźniejsze są bóle skurczowe podczas plamienia. ja pomimo ustania plamienia mam kontynuować nospe- do momentu aż krwiak się wchłonie. Trzymaj sie kochana

  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki nospe też kupiłam, martwię sie tymi plamieniami bo od niedzieli je mam, a na usg lekarz nie zauważył zadnego krwiaka

    Jackie89
  • ppaauullaa Koleżanka
    Postów: 45 19

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie, a jak Twoja beta hcg i progesteron? Plamienie jest brązowe, czy masz czysta krew?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 13:46

  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ponad tydzien temu 2870, progesteron 28,7 tez tydzień temu, plamie na brązowo, na początku ze sluzem teraz jak woda

    Jackie89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie89, ja plamiałam, nawet i teraz się zdarza, ale mam niski progestreon, bo tylko 9,10... Biorę duphaston 3x1 i prowadzę oszczędny styl życia. Jeśli mogę, to tylko leżę. Ja serduszko usłyszałam w 6t5d według belly i strasznie się bałam tej wizyty,bo nie wiedziałam czego się spodziewać.

    Mój lekarz powiedział,że plamienia nie zawsze oznaczają,że dzieje się coś złego, więc zostaje nam myśleć pozytywnie :)

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie plamilam, ja krwawilam w 5tc i to lało się jak podczas okresu (jednego dnia), później brązowe plamienia. Serduszko zobaczyłam w 8t2d według owulacji a teraz leci już 16tc. Plamienia na początku zdazaja się często i wcale nie muszą oznaczać najgorszego, zwykle są niegroźne choć stresujące.

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam ;-) zostaje mi odpoczywać i być dobrej myśli,w środę wizyta jakoś musze przetrwać ten czas.Pozdrawiam i spokojnych Świąt ;-)

    Jackie89
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać koniecznie w środę!!! Odpoczywaj! Radosnych i spokojnych świat!!!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • dpaan85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak duże macie plamienia?
    U mnie w sb pojawiły się góra 3 krople czerwonej krwi a później przez dwa dni lekko brązowe widoczne praktycznie tylko na papierze.
    Progesteron 17,33ng/ml w 5 tygodniu, zastanawiam się czy nie jest za niski. Wizyta dopiero 2 stycznia.

  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje plamienia juz sie zmniejszyły ale dalej są czasem wiecej ale brązowe , jestem po wizycie, serduszko jest widoczne, fasolka rośnie, wszystko w porządku, dalj biore duphaston 3 razy dziennie, dostalam skierowanie na mnóstwo badań, jutro jadę je zrobić. Wedlug usg to 6t5d;-)

    Jackie89
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również plamiłam pomimo tego, że progesteron miałam w normie...

    Najpierw plamiłam leciutko w 5 tygodniu - dostałam profilaktycznie duphaston i miałam dużo odpoczywać (zwolnienie z pracy).

    Kolejne plamienie miałam po badaniu ginekologiczny - podrażnienie nadżerki - przeszło po dwóch dniach.

    Trzecie plamienie pojawiło się w terminie kolejnej miesiączki.

    Wszystkie plamienia były brunatno-brązowe, bardzo lekkie przy niewielkim bólu brzucha. Za każdym razem jechałam na IP żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku - tak z resztą poleciła mi moja lekarka :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Mania_Leo Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostalam lekkiego plamienia. Dokładnie 1x na wkładce miałam brunatną plamę. Leżę i czekam. Czasami trochę mnie zakłuje brzuch. Mam nadzieje ze to nic groźnego. Dzwoniłam do położnej i mówiła że moze tak być. Wczoraj miałam usg (6t1d) I było już serduszko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2016, 20:56

    hchy9jcglcvgymij.png
  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do soboty plamilam, w sobote plamienie bylo raz w postaci "gluta" ze tak to nazwe, i od tego czasu nic, nie wiem co mam myśleć, czy któraś z Was tak miala?

    Jackie89
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam kilka razy we wczesnej ciąży, raz leżałam w szpitalu, teraz końcówka 22 tc:) i też miałam w postaci takiego ,gluta'
    Każde plamienie lepiej skonsultować. U mnie nie było żadnej widocznej przyczyny.
    Powodzenia :)

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam jednorazowe plamienie najpierw w 4tc a pozniej w 16tc. Wszystko bylo ok. Pozniej juz sie nie powtorzylo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2017, 15:39

  • ticia9 Autorytet
    Postów: 601 477

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamiłam bodajże w 9 tc. Pierwszego dnia takie rudawe, przez kolejne 2 dni było już beżowe i ustało po no-spie. Okazało się, że plamienie było z szyjki z powodu przemęczenia w pracy. Dostałam zwolnienie, przeleżałam trochę i wszystko jest dobrze. Także głowa do góry!





    586cab3a72b46.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 09:03

    mhsvpx9i7vzd02b9.png
    klz98rib7t5zryeb.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ticia9 wrote:
    Ja plamiłam bodajże w 9 tc. Pierwszego dnia takie rudawe, przez kolejne 2 dni było już beżowe i ustało po no-spie. Okazało się, że plamienie było z szyjki z powodu przemęczenia w pracy. Dostałam zwolnienie, przeleżałam trochę i wszystko jest dobrze. Także głowa do góry!





    586cab3a72b46.png

    Lekarka powiedziała właśne, że wystarczy jeden intensywniejszy dzień (albo w pracy, albo szybszy niż zwykle spacer, albo większe zakupy) i plamienie może się pojawić dlatego trzeba się oszczędzać :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • NaamaH6669 Przyjaciółka
    Postów: 67 55

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dołączam do plamiących. U mnie 7tc, to druga ciąża -pierwszy synek ma 2 latka. Od owulacji jestem na duphastonie z powodu niskiego progesteronu. Wszystko było ok aż w zeszła sobotę dostałam plamienia -zabarwiony śluz przy podcieraniu. Pojechałam na IP, na usg pęcherzyk, na badaniu czysto. Kazali brać nospe i duphaston i kontrolować u giną rowadzacego. Wczoraj znów się pojawiło i pojechałam do mojej gin. Jest maluszek i tętno ale plamienie dalej występuje. Raz bezowe, raz brązowawe i różowe. Wg gin coś mi się nie zasklepiło w macicy i stad to plamienie. Mam leżeć i odpoczywać. Martwię się :(

  • Myszowatekocie Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 22 marca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem po transferze. Widziałam już zarodek i ciałko Ż ale mam jeden problem od jakiś kilku dni po aplikowaniu dopochwowo globulki pojawia się u mnie wydzielina z niej zabarwiona delikatnie na brązowo(w białej pojawiają się brązowe nitki śluzu) . A nawet raz pojawiła się delikatnie różowa. Czy możliwe żeby to globulka mnie tak podrażniała ? Bo tylko po niej pojawiają się takie dziwne rzeczy. Przyjmowałam ją przed transferem i tak się nie działo ale od czasu || kresek jest masakra. W sobotę jadę usłyszeć serduszko (7tydz) OBY!!!! ♥️

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ