X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pilnie DUPHASTON / i LUTEINa
Odpowiedz

Pilnie DUPHASTON / i LUTEINa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilnie potrzebuję ktoś chce się pozbyć??

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam całą paczkę luteiny 100mg dopochwowej (30 tabletek), kupiłam więcej, ale okazało się, że mnie uczula. Jestem ze Śląska.

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam dopochwowej pudełko. Lubuskie.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ