X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr pęcherzyk a zarodek
Odpowiedz

pęcherzyk a zarodek

Oceń ten wątek:
  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 21 września 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, wspaniała wiadomość :) Gratuluję!

    ForgetMeeNot lubi tę wiadomość

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 22 września 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz, tak jak u mnie. Ja dziś 6t2d i ide na kontrole. Mam nadzieje zobaczyc zarodek, bo serduszko to może jeszcze za wcześnie.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Annqa Ekspertka
    Postów: 161 129

    Wysłany: 22 września 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CHicChic trzymam kciuki. Serduszko napewno już będzie, trzymam kciuki. Daj znać później jak usg.

    17 maj godz 3:00, Ula 3150g i 53 cm
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 23 września 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszko było, biło mocno, ponad 100, zarodek ma 6 mm więc wszystko wspaniale. Dostałam płytę, zdjęcia. Naprawdę wzruszający moment.
    Mam oczywiście dalej bardzo uważac, żadnego basenu, sportu oprocz spacerow i unikac stosunkow, przynajmniej do 10 tygodnia. POtem moge wyluzowac.

    k878, Lyanna lubią tę wiadomość

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChicChic wrote:
    Smutna sprawa. Ciekawe jak się skończyło. Autorka się nie odzywa.

    Annqa a jak u Ciebie ?
    Hej. Wczoraj wyszłam ze szpitala. Nigdy nie dowiem się co lekarka widziała. Ani mój lekarz, ani lekarze w szpitalu nie widzieli nic oprócz płynu w lewym jajowodzie. Beta hcg jak na razie szybko spada, wczoraj było już tylko 70, zaczęłam krwawić. Równo 30 dni po inseminacji.

    2 dni po "zobaczeniu" zarodka beta wynosiła 360, wieczorem już 320.

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 23 września 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro, ale nie możesz się poddawać.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 23 września 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara, strasznie mi przykro, a co z tym płynem? tak Cię wypuścili? mówili co z tym zrobić?

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja ostatnią miesiączkę miałam 9 września, w czwartek byłam u ginekologa. Pani doktor stwierdziła, że pęcherzyk ciążowy jest za mały w stosunku do zarodka. Pęcherzyk ma 10 mm, a zarodek 0,65. Bicie serduszka jest. Ponadto wcześniej nie miałam plamień, a w dniu badania u doktor miałam minimalne plamienie na brązowo. Czy powinnam się martwić ? Nie zleciła mi kompletnie żadnych badań , jedynie morfologie i TSH , które są w normie.

    Pozdrawiam, Marta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 09:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    Czara, strasznie mi przykro, a co z tym płynem? tak Cię wypuścili? mówili co z tym zrobić?
    Przepraszam, ze dopiero odpisuje. Lekarze nic nie powiedzieli... Zreszta... jestem w kolejnej ciąży. Zaszłam od razu, nawetnie wiedziałam, ze owulacje miałam. W kwietniu po poronieniu beta hcg spadała 2 miesiące.
    Pęcherzyk w macicy jest, na kolejnej wizycie sprawdzimy czy jest serduszko. Boje się tego dnia, bardzo!
    Na ostatniej wizycie płynu w jajowodzie nie było już, owulacja była na szczęście z prawego jajnika.

  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 6t0d byłam na usg widziałam tylko pęcherzyk
    I zastanawia mnie jedno czy GS 0.47cm to prawidłowy wynik ? Ginekolog stwierdził że to 5 tydzień.

    klz9h371w1o7q62n.png
  • justynaa02 Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane.38dc brak @ .odpuscilam cykl wiec temp nie mierzylam jednak mam powyzej 36 (zawsze 35,6-35,8).na tescie kreseczka delikatna.bol głowy non stop,powiększone piersi ,5 dni po owu plamienie ,teraz duzo sluzu.Bylam w srode zeby potwierdzic ciaze 6 tydz.Zarodka nie bylo ale pecherzyk byl.kazala isc na bete .bylam wczoraj i negatywna .prosze powiedzcie ze jest szansa . Dopiero za tydzien wizyta a ja zalamanateraz by byl 7 tydzien

    Listopad 2016 początek starań
    wrzesień -listopad 2016 CLO
    Grudzień 2017 fasolka [*] 6 tc
    Pcos
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ