X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pecherzyk
Odpowiedz

Pecherzyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewula12 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ktorym tyg ciazy powinien pojawic sie pecherzyk zoltkowy bylam na usg w 5t5d I wyszedl mi pecherzyk ciazowy o wymiarze 0,97 cm .

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 10 marca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym etapie już zaraz powinien być widoczny, czasem ciąża jest młodsza niż wynika z obliczenia i dlatego jeszcze nic nie widać. Najlepiej iść na USG ok 7 tygodnia, jest wtedy szansa że będzie wszystko co trzeba ;)

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, polecam Ci fajny artykuł na ten temat, podsyłam linka http://mamaginekolog.pl/usg-wczesnej-ciazy-jak-interpretowac/ :)

    U mnie w 4t5d był sam pęcherzyk ciążowy (maleńki). Natomiast w 6t2d wg OM był już pęcherzyk żółtkowy, zarodek i bijące serduszko (ale USG wykazało ciążę młodszą o 3 dni, czyli 5t6d).

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ