X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ogromny apetyt w 6 tyg
Odpowiedz

Ogromny apetyt w 6 tyg

Oceń ten wątek:
  • Maja83 Ekspertka
    Postów: 204 182

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie byłam, mieszkam w NL i tutaj na pierwszą wizytę każą przyjść dopiero w 8 tygodniu. W środę mam pierwszą wizytę u lekarza rodzinnego, potem zapewne będę musiała sobie wybrać położną i umówić się na wizytę, a potem zobaczymy :) Już nie mogę się doczekać ale zarazem się boję :) ale jestem dobrej myśli :) A Ty byłaś na wizycie już? :)

  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że czas szybko leci,nie stresuj sie ;) juz pewnie bedzie widac Fasolka :) ja bylam tydzien temu w piątek p luteine. Plamilam 10 dni, dzis znowu rano poplamilam. W ten piątek tez byłam i juz mi zrobil usg, pęcherzyk i malutki Okruszek sa, ale kazal prZyjść dokladnie za 10 dni,wiec ide za tydzień w poniedziałek 6.02. Zapisal mi duphaston. Tez sie stresuje. Niby wszystko w porządku a plamienia zwiazane byly z zagniezdzeniem i przekrwieniem blony sluzowej macicy. Po badaniu tez plamilam. :/

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • Maja83 Ekspertka
    Postów: 204 182

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz leż i odpoczywaj żebyście się mieli z okruszkiem dobrze a plamienia mam nadzieję,że ustaną :) najważniejsze że jest ok a jak będziesz się oszczędzać to będzie wszystko dobrze :)

    Ja w sumie to prawie nic nie robie :) leżę, trochę chodzę po domu (zazwyczaj jak głodna jestem :) ) jak dobrze się czuję to jeżdżę na rowerze :) do teraz dobrze się czułam więc tfu tfu mam nadzieję że tak zostanie :)
    Jedynie co mnie męczy od kilku dni to mdłości a dziś dodatkowo ból głowy,jakoś daję radę ale tyle bym chciała porobić a tu się nie da bo zadyszana jestem, zmęczona i nie mam sił na nic :) mam nadzieję że taki stan nie będzie dużo trwał :) U mnie 7 tydzień a u Ciebie? :)

  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tyle co obiad i troche ogarne w domu ;) Lenistwo potworne :D
    tez mnie zmeczenie dopadlo... od w sumie prawie 3 tygodni codziennie popoludniami śpię dobre 2h....
    U mnie tez 7 tydzien,ale mysle ze jest o tydzien za szybko, bo owulke mialam dopiero 21 dnia cyklu. ;)

    510ffad18ecbe353cf7403a6511604c3.png

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • Maja83 Ekspertka
    Postów: 204 182

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam totalnie zły dzień, mdłości, wymioty, ból żołądka, ból głowy, chociaż teraz już troszkę lepiej ale nie nadaję się do życia. Modlę się tylko by taki stan nie utrzymał się do końca ciąży bo ducha wyzionę :/

    Ja nie wiem kiedy miałam owulację, tygodnie liczę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.

    Jutro mam wizytę u lekarza rodzinnego, potem umówię się do położnej,czekam z niecierpliwością na usg :)

  • janka00 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 lutego 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 11tc i w dalszym ciągu jestem ciągle głodna. Zjadam porządny obiad a czuje się tak jakbym nic nie jadła. Zjem śniadanie i po godzinie znowu robię się głodna... Masakra jakaś... mam nadzieję, że chociaż dzieciątko rośnie dobrze :)

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 6 lutego 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że nie jestem sama w moich odczuciach.
    Jestem dopiero w 5 tygodniu a już jakieś 2 godziny po posiłku dosłownie umieram z głodu...

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • Maja83 Ekspertka
    Postów: 204 182

    Wysłany: 6 lutego 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauważyłam,że zaraz po wstaniu z łóżka muszę coś zjeść, mało ale muszę, potem co 2 godziny też muszę jeść bo jeśli nie zjem to mnie mdli i czuję się fatalnie,więc to jest teraz dla mnie najlepszy sposób na mdłości :)

  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 7 lutego 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja83 wrote:
    Ja zauważyłam,że zaraz po wstaniu z łóżka muszę coś zjeść, mało ale muszę, potem co 2 godziny też muszę jeść bo jeśli nie zjem to mnie mdli i czuję się fatalnie,więc to jest teraz dla mnie najlepszy sposób na mdłości :)


    Maja co u Ciebie po wizycie?
    ja tez tak mialam co dwie h poprostu tragicznie bylam glodna, ale to chyba tak luteina dzialala, bo teraz jest ok, wrocilo do normalnosci. ;)

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • Maja83 Ekspertka
    Postów: 204 182

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira91 dziękuję, wszystko dobrze :) byłam u lekarza rodzinnego, zapisała mnie, poinstruowała gdybym potrzebowała pomocy itp. umówiła mnie na wizytę u położnej na przyszłą środę 15 lutego także jeszcze troszkę muszę poczekać :)
    Mdłości u mnie jakby zelżały ale jeszcze ciągle mnie mdli a czasem nawet zwrócę to co zjadałam ale zdecydowanie czuję się lepiej niż tydzień temu :) jestem tylko ciekawa jak długo mi ten stan wytrzyma i czy złe samopoczucie jeszcze powróci czy już raczej nie :)

    Kira91 a co u Ciebie? jak się masz,czujesz? a Ty jak tam po wizycie?

  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 6 lipca 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że nie jestem sama, od trzech dni mam ssanie, zjem i po godzinie znowu czuje głód, masakra jakaś. Muszę się pilnować żeby za bardzo nie przytyć bo mam tendencje ale jak to zrobić z takim apetytem? :-/

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 10 lipca 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.ja mam to samo i już się tym stresuje bo w poprzedniej ciąży tak nie miałam a i tak bardzo długo pozbywalam się wagi po porodzie.
    Macie jakieś sposoby na to.ja nawet 2 h nie mogę wytrzymać.najgorsze że jak nie zjem to mi słabo,niedobrze i kręci mi się w głowie. Co robić?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 30 lipca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja prawie do 6 tc w ogóle nie miałam apetytu,potrafiłam zjeść tylko po pół kanapki co kilka godzin i to na siłę;o
    a teraz mogłabym zjeść konia z kopytami co chwilę :D

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
  • Anielka84 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,

    jestem w 6tc i mogłabym jeść non stop. Nigdy w życiu nie miałam takiego apetytu. Zjem coś a za chwilę znów jedtem głodna- boję się już ile prztyję:)

    Anielka84
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ