X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ogromny apetyt w 6 tyg
Odpowiedz

Ogromny apetyt w 6 tyg

Oceń ten wątek:
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Jestem w 6 tygodniu ciąży, wyczytałam że na początku apetyt nie powinien się zwiększać tymczasem ja odczuwam uczucie głodu co jakieś 1,5 h ;( Jestem na etapie rzucania palenia i może też przez to apetyt mi się tak diametralnie zwiększył. Nie mam ochoty na nic do jedzenia, ale burczy mi w brzuchu. Podjadam owoce i głód mija na chwilę, piję również dużo płynów. Miała któraś tak zwiększony apetyt na początku ciąży?

    seneka lubi tę wiadomość

  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mam, najgorszy problem to mam w nocy o ostatni posiłek zjadam około 22 a już o 6 rano burczy w brzuchu i spać nie można.
    Wymioty mi nie doskwierają czasem mam mdłości ale apetyt mam niezły :)

    slodka100 lubi tę wiadomość

    qq873e5erivgw16d.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez tak mam jestem w 5 tyg,i co 2 godziny odczuwam glod,ale mysle ze to jest normalne.pozdrawiam

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jest to całkowicie normalne, ja miałam ogromny apetyt na samym początku ciąży (organizm dopomina się odpowiednich składników odżywczych dla dzidzi) a teraz w 2 trymestrze mi odpuściło i już jest ok. :)
    Nie martwcie się wszystko jest ok. Nie ma co się denerwować bo to tylko szkodzi waszym fasolkom

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ps. nie ma co czytać głupot w internecie. Nie jest powiedziane, że każda kobieta ma mieć mdłości, nie jest powiedziane, że każda kobieta nie powinna odczuwać głodu... każda z nas na swój sposób przechodzi ciążę więc lepiej nie sugerować się tym co napisane na np. forum czy tym jakie objawy mają koleżanki , które są w ciąży. :)

    Lillenka, anna maria, Lanusia93 lubią tę wiadomość

  • zabuszka Autorytet
    Postów: 1076 717

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekajcie jeszcze troche i bedziecie cos na noc trzymac blisko przy lozku;)

    slodka100, Lena87 lubią tę wiadomość

    1e6e393edd.png

    cb8576b8d0.png
  • Emiwe Nowa
    Postów: 2 3

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam niestety tak samo, jestem w 6 tyg i jem co 2 godziny, przed ciążą ostatni posiłek jadłam o 17 o teraz muszę zjeść tuż przed snem czyli około godziny 22-23 bo w przeciwnym razie mam straszne mdłości, czyli to chyba normalne :)

    _nick00 lubi tę wiadomość

    emiwe
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak tak dalej będzie to przytyje o wiele wiej niz przypuszczam w 1,5 miesiace już na dzien dzisiejszy przytyłam 5kg :).
    Narazie mi to nie przeszkadza bo zawsze mialam problem z przytyciem a jestem dość wysoka :)

    qq873e5erivgw16d.png
  • picollina Ekspertka
    Postów: 214 157

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak wyżej, u każdej kobiety co innego jest normą, ale faktycznie u mnie od 5 tyg. ciązy wilczy apetyt, a jeśli nie zjadłąm czegoś co 1,5 - 2 godz. to miałam mdłości, ale to trwało tak tylko przez 2-3 tyg, teraz juz spokojnie.Dzidzia sama wie czego potrzeba i sygnalizuje:)


    f2wl2n0a4zwzr8gi.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    seneka wrote:
    Ja też tak mam, najgorszy problem to mam w nocy o ostatni posiłek zjadam około 22 a już o 6 rano burczy w brzuchu i spać nie można.
    Wymioty mi nie doskwierają czasem mam mdłości ale apetyt mam niezły :)
    ja mam to samo masakra;/ Też jestem w 5tc i rano nie daje rady bo mój M wcześnie wstaje do pracy no i ja sie niestety zawsze obudzę ale zawsze dalej spałam a teraz masakra ciezko mi zasnać bo głodna jestem jak wilk ;/

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabuszka wrote:
    poczekajcie jeszcze troche i bedziecie cos na noc trzymac blisko przy lozku;)
    no ze mną może nie długo tak być ;/

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 22 grudnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogromny apetyt już mi minął. Teraz za to nie mam na nic ochoty to co zawsze bardzo mi smakowało nagle przestało :(
    Mam dziewczyny pytanie co myślicie o pracy stojącej ( fabryka ) po 12 h dziennie ? Warto w to brnąć czy lepiej dla dobra dzidzi znaleźć inną pracę ?

  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz zeświruję. Jestem na początku 6 tyg, non-stop męczy mnie głód. Nie jestem osobą otyłą,BMI jak najbardziej w normie, a teraz pożeram obiad po obiedzie. Aż mnie ssie z głodu, nad ranem budzę się,bo chce mi się jeść i tak w kółko...



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moje drogie niestety dołączyłam do Was a to jedzenie mnie troche przeraza bo mam problem z utrzymaniem wagi i wiem że muszę na gto uważać a tu coś takiego .... mam nadzieje, że przejdzie

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    Zaraz zeświruję. Jestem na początku 6 tyg, non-stop męczy mnie głód. Nie jestem osobą otyłą,BMI jak najbardziej w normie, a teraz pożeram obiad po obiedzie. Aż mnie ssie z głodu, nad ranem budzę się,bo chce mi się jeść i tak w kółko...

    Mam dokładnie to samo :((( Mąż mi kupił owoce i jogurty...żebym nie podjadała batoników czy ciasteczek..

    No i piję jak szalona...a wcześniej piłam baaaardzo malutko

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety i ja dolaczam, mam nadzieje ze to minie i wroci do normy w drugim trymestrze

  • chcebycmama Autorytet
    Postów: 895 2249

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 6 tygodniu cały czas bym jadła, na szczęście teraz mi już przeszło i jest ok.

    Syn, roczek.
    Okruszek, 20 tydzień w brzuszku. :-)
  • dzinka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, to i ja sie przyłącze do tej grupy bo apetyt mam ogromny. to moja druga ciąża, w pierwszej było tak samo - apetyt jak wilk od 6 tygodnia, tylko teraz bardziej dokuczają mi nudności jak czegoś nie zjem i niestety nie pomaga owoc, jogurt czy sok marchwiowy, musi być konkret czyli buła ;) eh, jak tak dalej pójdzie to w pierwszym trymestrze przybedzie mi pare ładnych kg. Aha mam poczatek 8 tyg wg wyliczen z miesiaczki, według usg i mojego gina 7 tydz... ;)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodziłam dwa razy takie napady głodu. Kilka dni i mijało :) Obecnie jem mniej niż przed ciążą.

    KolorowaPoziomka lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak samo :) Na samym początku wchłaniałam wszystko co nazywało się jedzenie i to z autentycznego głodu... Na szczęście przeszło i od jakichś 2 tygodni jem dużo mniej :)

    qXNVp2.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ