X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Odsprzedam Duphaston
Odpowiedz

Odsprzedam Duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • savanna Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 września 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania Duphaston 10 mg 2 opakowania po 20 tabletek. Termin ważności 10 2021.
    Wysyłam bez kosztów przesyłki.

  • Katii89 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    savanna wrote:
    Mam do sprzedania Duphaston 10 mg 2 opakowania po 20 tabletek. Termin ważności 10 2021.
    Wysyłam bez kosztów przesyłki.

    Czesc aktualne? :) jestem zainteresowana

    hchyskjoaa8z7d5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    savanna wrote:
    Mam do sprzedania Duphaston 10 mg 2 opakowania po 20 tabletek. Termin ważności 10 2021.
    Wysyłam bez kosztów przesyłki.
    Aktualne?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ