X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niskie tętno płodu
Odpowiedz

Niskie tętno płodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sagusa Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę Was o informację jeśli miałyście podobny przypadek.
    Dziś jestem w 6 tyg i 6 dni.
    We wtorek byłam w szpitalu ze względu na plamienie i zrobili mi USG. Wykryto tętno plodu 104/min. Dziś ten sam lekarz zrobił mi badanie na wizycie prywatnej i tętno wyszło 95/min.
    Stwierdził że to bardzo niedobrze że jest takie niskie i w dodatku zwolniło.
    Miałyście podobną sytuację? Jeśli tak jak się skończyło?

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niskie tętno raczej nie wróży dobrze, ale nikt tutaj nie ma prawa wyrokować. Monitoruj dzidziusia u lekarza. Życzę Ci żeby wszystko dobrze się skończyło.

  • sagusa Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jeśli któraś z Was miała podobnie to nie martwcie się dziś miałam USG i w 7 tydz i 5dni serduszko rozbujało się do 150/min :-)

    vitoria, pff_prl, karmar, jomi81 lubią tę wiadomość

  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To musiał byc czas, kiedy ono dopiero zaczynało bić :)
    Super, że jest ok! :)

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • kik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sagusa wrote:
    Hej, jeśli któraś z Was miała podobnie to nie martwcie się dziś miałam USG i w 7 tydz i 5dni serduszko rozbujało się do 150/min :-)

    Dziękuję Ci za ten post Sagusa, dało nam to ogromną nadzieję, dziś podczas usg lekarz powiedział, że tętno wynosi 80, maks. 90 (6t1d) i szanse mogą być marne, dzięki Tobie jakoś przeżyję tydzień do następnej wizyty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kik - to bardzo wczesna ciąża. Serduszko dopiero się zaczyna rozkręcać. Nie martw się na zapas. Ja na pierwszej wizycie u ginekologa (5t6d) miałam tętno ok 62/min wiec bardzo słabiutkie. Też przeżywałam tydzień niepewności ale na kolejnym USH miało już ok 140 ;)

  • kik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 5 maja 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze serduszko przestało bić...

  • Morthith Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi:(

    f2w3dqk30lpbftp6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ