X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niski przyrost Beta hcg w 6tc
Odpowiedz

Niski przyrost Beta hcg w 6tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasiia_p Koleżanka
    Postów: 39 70

    Wysłany: 21 września 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, z daty OM wnioskuje, ze mam 5 tc 6 dzień. Wczoraj robiłam betę 15311, cos mnie podkusiło, zeby dzis tez zrobić (i mieć wynik na wizytę) - dzisiejsza 17069... na usg pecherzyk Ok 14mm, pecherzyk żółtkową Ok 3mm. Lekarka dała do zrozumienia, ze to mało.. (dla porównania w poniedziałkowym usg pęcherzyk 10,4 mm) ze powinno być cos więcej, no i ta Beta ... jestem załamana, myślałam, ze tym razem sie uda, przepłakałam dzis cały wieczór

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 21:16

    w4sqs65g69pjktvh.png
  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 21 września 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, według mnie wszystko w porządku:) pęcherzyk przyrasta ok 1mm dziennie, więc to się zgadza. A i beta w porządku. Przy tych wartościach zdecydowanie nie rośnie już tak szybko. Według mnie taki przyrost jest ok. Niepotrzebnie Ci lekarze tak strasza. Poczekaj jeszcze z tydzień i idź na usg. Wwtedy zarodek powinien być już widoczny :) Trzymam kciuki.

    kasiia_p lubi tę wiadomość

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • kasiia_p Koleżanka
    Postów: 39 70

    Wysłany: 22 września 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie najbardziej martwi właśnie przyrost bety :(

    w4sqs65g69pjktvh.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 22 września 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz najważniejsze są badania USG. Ja w 7 tygodniu zrobiłam sobie betę, aby sprawdzić przyrost i kiedy wpisałam w tabelę na tej stronie wyskoczył mi alert, że przyrost jest za mały. Myślałam, że dostanę zawału, ale mnie lekarz uspokoił, że w tym momencie najważniejsze jest to co wychodzi na USG.
    Jeśli masz możliwość, to idź do innego lekarza i podejrzyjcie jak wygląda teraz zarodek.
    Ale betą się nie przejmuj.

    kasiia_p lubi tę wiadomość


    age.png
  • kasiia_p Koleżanka
    Postów: 39 70

    Wysłany: 22 września 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek mam kontrolne usg, wcześniej podobno nie ma sensu powtarzać, wiec czekam..

    w4sqs65g69pjktvh.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 22 września 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz dalej ciążowe objawy?


    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ