X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Niski przyrost beta hcg
Odpowiedz

Niski przyrost beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) 30.06 zrobiłam bete i wyszła 1045. Dzis, po 2 i pól dnia poszłam znów zrobic bete i wyszło mi tylko 1465 :( strasznie się martwie. Miała ktoras z was taka sytuacje i skonczyło się to powodzeniem?

  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niestety niski przyrost jak na ten etap ale moze jeszcze beta ruszy... Nie znam sie na tym ale czytalam historie dziewczyn ktore mimo zlych przyrostow ciesza sie teraz zdrowymi szkrabami. Ja to szczerze mowiac to ciesze sie ze wgl przyrasta. W 5+3 mialam 9900 a po 48h 14900 wiec teZ nie wiem czy ok ale trzymam kciuki za to zeby tobie beta ruszyla :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 10:01

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 4 lipca 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 30 czerwca beta 38,3, a w poniedziałek po 74h 80,9. Też się bardzo boję, że to zbyt mały przyrost.

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Mimo Debiutantka
    Postów: 6 10

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ... mam pytanko ... zrobiłam poziom bety pierwszy wyszedł 170 a za dwa dni 390 .. na usg nic nie widać .. lekarka podejrzewa ciaze pozamaciczna ... mam już dzieciaczki ale chciałam mieć piękna czwórkę :) wedlug ostatniej @ jestem w 5+3 .. a te wyniki mnie przerażają
    Czy ktoś może mi wytłumaczyć co mam myśleć ? Czy martwię się niepotrzebnie .. dziękuje z góry pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2017, 12:00

    8p3odqk3ji5h4qkg.png[/url]
  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem o co chodzi tej lekarce... Przyrost jest prawidłowy jeśli po 48 godzinach, a to że nic nie widać na usg to jak najbardziej normalne. Na dobrym usg widać coś dopiero przy becie ponad 1000. KAŻDY lekarz to wie. Skąd w ogóle na tym etapie pomysł na ciążę pozamaciczną..? Ja bym poszła do innego lekarza na pewno, ale może za jakiś tydzień, niech tam spokojnie jakiś pęcherzyk podrośnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2017, 21:07

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje bety. 24 dc 40 26 dc 89 28 dc 135 31 dc 444. Średnia pokazuje że w normie . Urosła o 100 proc. U niektórych dziewczyn jednak szybciej rośnie. Nie wiem czy owu była w 13 dc czy 15 dc
    Zaczynam podejrzewać że w 15 dc. A więc bety robiłam w 10, 12, 14 , 15 dpo. Chyba

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Beti85 Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny może choć trochę mi pomożecie I znajdzie się dziewczyna która miała podobnie jak ja i było ok. Chodzi o badanie bety A raczej przyrost poniżej normy bo o około 47% w ciągu 47h. Lekarka zleciła mi badanie bo na początku 7tc nie widać zarodka a pęcherzyk ma rozmiary jak w 6tc. Oto moje wyniki pierwszy 4057 odpowiadający według norm laboratoryjnych 6-7tc a po 47h zrobiłam ponownie i wynik 5931. Miała może któraś z Was podobną sytuację i było ok?wizytę mam w poniedziałek i cala chodzę zdenerwowana i zmartwiona. Zastanawiam się jeszcze nad beta w pon rano...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ